Jump to content

VECTOR 420


UK. POVILAS

Recommended Posts

jokio skirtumo ar su pakelejais ar be ju, vienoda tikimybe pagauti akmeni, tik akd kai su pakelejais vaziuoji tu, tai kederi auksciua pakeles laikai negu kad be pakeleju jei sugule paseliai. neskaip anas raso kad atvozia kederi kad peiliai vos neliecia zemes kad nupjautu sugulusius..

Paskaityk ka parasei ir suprasi kad skirtumas yra. Kada lengviau akmeni isiristi kai kederis auksciau ar kai zemiau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jokio skirtumo ar su pakelejais ar be ju, vienoda tikimybe pagauti akmeni, tik akd kai su pakelejais vaziuoji tu, tai kederi auksciua pakeles laikai negu kad be pakeleju jei sugule paseliai. neskaip anas raso kad atvozia kederi kad peiliai vos neliecia zemes kad nupjautu sugulusius..

Paskaityk ka parasei ir suprasi kad skirtumas yra. Kada lengviau akmeni isiristi kai kederis auksciau ar kai zemiau?

plius didesni akmenis netaip greit per pakelėjus i pjaunama ikrenta, greiciau pamatai "kusi" javų kol eina per pakelėjus. Buvau susireguliaves taip kad pjaunamoji faktiskai zeme liesdavo tik pakelėjais ir pjaunamaja pakelėjai per akmeni lengvai permesdavo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va. Kaimynas nusipirko vektoriuka 420. Pradęsiu apie minusus . 1. Pavaras jungt reik su koja arba iš gero smūgio su ranka. 2. Grudus išpilt reik neišjungus kulamosios . 3. Tas garsas kai važiuoji atgal žiauriai nervina. 4. Kur šlapiau ten sėda nes labai žemas . Pravažumas 30% gal. 5. Kederį atvežė sulaužytą, lenktuvai atitrūke. Niekas nesutepta. Buvo pagaves akmenį, gal kaip kumščio dydžio, tai išėjo pro smulkintuvą, sulenkė būgną. Ir dar kas nervina, tai ta Onutė sėdinti kompe. . .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va. Kaimynas nusipirko vektoriuka 420. Pradęsiu apie minusus . 1. Pavaras jungt reik su koja arba iš gero smūgio su ranka. 2. Grudus išpilt reik neišjungus kulamosios . 3. Tas garsas kai važiuoji atgal žiauriai nervina. 4. Kur šlapiau ten sėda nes labai žemas . Pravažumas 30% gal. 5. Kederį atvežė sulaužytą, lenktuvai atitrūke. Niekas nesutepta. Buvo pagaves akmenį, gal kaip kumščio dydžio, tai išėjo pro smulkintuvą, sulenkė būgną. Ir dar kas nervina, tai ta Onutė sėdinti kompe. . .

mano 2010m. pavaros normaliai jungiasi tik 1 kazkiek sunkiau bet jo praktiskai nereikia. Kaimyno 2011 naujam irgi strigdavo bet prasivaiksciojo, tiesa pas ji tiltas ir deze kitokia nei maniske. tai palyginus su mano pas ji sunkiau jungiasi. Kokiam kombainui pili neijungus kuliamos ? Tai kas sraige suks, na nebent hidro variklis ? del garso tegul pastato mandra signala arba isvis atjungia... Del pravazumo jokiu problemu, turi zinot kur vaziuoji. priekiniai ratai 70cm, pas kaimyna NH 5070 ratai perpuse siauresni, siemet gal 2 ar 3 kartus jau sedo tai irgi prastas kombainas ar padangos ? 30proc tai cia lyginant su kuo ?!

Kas butent kederyje sulauzyta ? Lenktuvai isvis neuzdeti buna kai atveza. Tai tegul susitepa, gal dar turetu ir pilna baka pripilt ir mergu kartu atvezt is gamyklos ? O del akmeno kombainas nekaltas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jokio skirtumo ar su pakelejais ar be ju, vienoda tikimybe pagauti akmeni, tik akd kai su pakelejais vaziuoji tu, tai kederi auksciua pakeles laikai negu kad be pakeleju jei sugule paseliai. neskaip anas raso kad atvozia kederi kad peiliai vos neliecia zemes kad nupjautu sugulusius..

Paskaityk ka parasei ir suprasi kad skirtumas yra. Kada lengviau akmeni isiristi kai kederis auksciau ar kai zemiau?

plius didesni akmenis netaip greit per pakelėjus i pjaunama ikrenta, greiciau pamatai "kusi" javų kol eina per pakelėjus. Buvau susireguliaves taip kad pjaunamoji faktiskai zeme liesdavo tik pakelėjais ir pjaunamaja pakelėjai per akmeni lengvai permesdavo.

ar tankiai pakelėjus dedat? kas kiek atstumo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jokio skirtumo ar su pakelejais ar be ju, vienoda tikimybe pagauti akmeni, tik akd kai su pakelejais vaziuoji tu, tai kederi auksciua pakeles laikai negu kad be pakeleju jei sugule paseliai. neskaip anas raso kad atvozia kederi kad peiliai vos neliecia zemes kad nupjautu sugulusius..

Paskaityk ka parasei ir suprasi kad skirtumas yra. Kada lengviau akmeni isiristi kai kederis auksciau ar kai zemiau?

plius didesni akmenis netaip greit per pakelėjus i pjaunama ikrenta, greiciau pamatai "kusi" javų kol eina per pakelėjus. Buvau susireguliaves taip kad pjaunamoji faktiskai zeme liesdavo tik pakelėjais ir pjaunamaja pakelėjai per akmeni lengvai permesdavo.

ar tankiai pakelėjus dedat? kas kiek atstumo?

kas ketvirta pirsta, mieziams nepakenktu kas antra...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va. Kaimynas nusipirko vektoriuka 420. Pradęsiu apie minusus . 1. Pavaras jungt reik su koja arba iš gero smūgio su ranka. 2. Grudus išpilt reik neišjungus kulamosios . 3. Tas garsas kai važiuoji atgal žiauriai nervina. 4. Kur šlapiau ten sėda nes labai žemas . Pravažumas 30% gal. 5. Kederį atvežė sulaužytą, lenktuvai atitrūke. Niekas nesutepta. Buvo pagaves akmenį, gal kaip kumščio dydžio, tai išėjo pro smulkintuvą, sulenkė būgną. Ir dar kas nervina, tai ta Onutė sėdinti kompe. . .

1-pabandytum jd nustebtum ne kitaip 2- o tai pats nori pjaudamas išjunginėt kulama ir tada ispilinėt grudus? 3- nezinau kas ten per garsas, (galkas dėzėi negerai) todėl patilėsiu 4 - tik idijotas gali uzsodint kombaina (ypac kuriuose nėra auto kopijavimo pjaunamosios) 5- Kas ten turėjo but sutepta? spricas dezėse buvo manau pasiimk ir tepk. 6-nustebtum muset suzinojas kad akmenis lanksto metalus visiems kombainams ir per smulkintuvus lauk lekia. 7-Onutė ir mane nervintu (girdėjau kad lig galima Putino balsa uzsistatit gal tai tik bajeris )

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai labiausiai nepatinka kad rycegas kur valdo kombaino krypti pirmyn-atgal taip gabetinai nejautrus yra, sunkiai stumbos, noretusi normalesnio, na ir patys begiai tai joa, sunkokai jungiasi, o 1 begis kiek zinau tai pas visus su amuriu reik ijungt, bet jis tikrai nereikalingas, 2 kuliu, 3 vaziuoju.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kaip kombainas uz 220 000 - 250 000 lt tai tikrai geras, aisku visad noretus pigiau betjau yrakaip yra

ipac tokiem ukiam kaip mano apie 100 iki 200 ha man atrodo geresnio kombaino ir nereikia noreti, na nebent negaila + dar kelesdesimt tukstancio ant vakarietisko silpnesnio kombaino.. arba padeveto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomu tiesiog... Galvojam pirkt ant kito sezono dar viena akrosa arba vektoriu, bet bijau kad dabar nebutu kaip buvo ir yra su tais plasmasiniais belarusais, kaip nespejo gamint ir pradejo eit didelis brokas... Dabar irgi kiek domejaus tai vienas didziausiu pardavimu tiek lietuvoj tiek buvusiose ssrs salyse rostelmashu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...