Jump to content

mtz82 priekinis tiltas


Speculum

Recommended Posts

  • Atsakymai 112
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 1 mėnesio...

iškilo šioks toks klausimas. Naujesnės laidos kur jau yra 3 dalių vadinami tiltai, kur rankovės iš abiejų pusių atsisuka, į tokį tiltą tinka diferencialo pagrindinis reduktorius senalaidžio tilto ar ne? Jei netinka ( nepatvirtintais faktais kažkur teko girdėt ,kad būtent taip ir yra) tai būtent dėl ko ir galbūt eitų perdaryt . tai va gal kas esat su tuom susidūrę ir pagelbėsit. :icon-neutral:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 metų...

Kiek gali laisvumo turėti priekinio tilto diferencialas, jei jį labai smarkiai verži, tai jis pradeda sunkiau suktis, ar yra kažkokios veržimo taisyklės? Esmė, kad tiltas dviejų dalių, teko pirkti kevalą nuo 3 dalių tilto ir man pusė kevalo tinka nuo naujo pirkinio, o kitą pusę esu priverstas naudoti seno tilto ir nežinau kokiu stiprumu veržti, nenoriu per smarkiai suveržti, kad būtų sunku prasukti, bet nenoriu ir per laisvai palikti. Youtube nelabai kas priekinio tilto diferencialų ardo ir renka.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
  • po 10 mėnesių...

Sveiki visi. Nenoriu pradėti naijos temos. Turiu klausimą dėl priekinio tilto seno modelio junginėjimo, kur yra traukutė su kabliuku ir trimis skylėmis. Norėjau paklausti, ką tas užkabinimas už skirtingų skylių reiškia? Kai ariu, tai kabinu ant aukščiausios. Dabar man atsirado poreikis pavažiuoti nedidelį atstumą su įjūngtu tiltu ir devintu pažemintu traukti į kalnus. Pas mane nėra multiplikatoriau, tai aštuntu negaliu įsibėgėt. Gal ant žemesnių užkabinus būtų mažiau streso tiltui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Rikis258 pranešimas:

Sveiki visi. Nenoriu pradėti naijos temos. Turiu klausimą dėl priekinio tilto seno modelio junginėjimo, kur yra traukutė su kabliuku ir trimis skylėmis. Norėjau paklausti, ką tas užkabinimas už skirtingų skylių reiškia? Kai ariu, tai kabinu ant aukščiausios. Dabar man atsirado poreikis pavažiuoti nedidelį atstumą su įjūngtu tiltu ir devintu pažemintu traukti į kalnus. Pas mane nėra multiplikatoriau, tai aštuntu negaliu įsibėgėt. Gal ant žemesnių užkabinus būtų mažiau streso tiltui?

auksciause priverstinai ijungtas tiltas, vidurine automatinis kai prabuksuoja tada isijunge priekinis tiltas, apatine isjungtas tiltas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 8 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...