Jump to content

mtz82 priekinis tiltas


Speculum

Recommended Posts

  • Atsakymai 112
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

turiu klausimuka, kol traktorius mano stovejo ant keturiu ratu, pakeles viena priekini rata ir paemes pajudinau i sonus. klibejo ne tik ratu guoliai bet ir auksciau esantis "stakanas" tiesa anas ratas taippat ir leido tepala. taivat reikia keisti ta gilze, tik man dabar iskilo toks klausimukas ar reikia keisti ta stoka kuris ylenda i gilze? na manau suprasit apie ka as cia. :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siandiena maciau miska veze su mtz traktoriumi. na viskas butu kaip ir yprasta, bet jai ne jo priekiniai ratai. gaila kad skubejau buciau apklausinejas. ratai buvo stai tokie. tik man ydomu ar tiltas gali laikyti... tiltas paprastas.

Vadinamieji pelkiniai ratai. O kodėl gali nelaikyt? Jei sutampa priekinių ir galinių ratų aukščių santykis bei perdavimo santykis... Miškuose dažnai tokius naudoja. Mažiau klimpsta traktorius, o iš to išplaukia, kad mažiau pjaunamos provėžos, kur minkštesnis ir šlapesnis pagrindas. Sukibimas kiek geresnis, nes didesnis padangos su pagrindu sukibimo plotas didesnis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

vaziuoju 9tu pilnu gazu isjungus priekini tilta ir kazkas razdatkeje brozda.ijungi tilta tas brozdejimas dingsta.kas gali but? seip su tilto ijungimu isjungimu, varymu viskas tvarkoje. su kryzmem viskas tvarkoje, tarpinis pakabinamas tvarkoje ne laisvas. buvau nuemes kardana razdatkes guoliai nekliba. idomu kokia to priezastis, gal kam irgi taip buve?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaziuoju 9tu pilnu gazu isjungus priekini tilta ir kazkas razdatkeje brozda.ijungi tilta tas brozdejimas dingsta.kas gali but? seip su tilto ijungimu isjungimu, varymu viskas tvarkoje. su kryzmem viskas tvarkoje, tarpinis pakabinamas tvarkoje ne laisvas. buvau nuemes kardana razdatkes guoliai nekliba. idomu kokia to priezastis, gal kam irgi taip buve?

gal dežes dantračio guoliai pabire arba razdatkej kas pabire ,buna sutrūksta tokia šaibe ir pradeda pats įsijungineti tiltas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vaziuoju 9tu pilnu gazu isjungus priekini tilta ir kazkas razdatkeje brozda.ijungi tilta tas brozdejimas dingsta.kas gali but? seip su tilto ijungimu isjungimu, varymu viskas tvarkoje. su kryzmem viskas tvarkoje, tarpinis pakabinamas tvarkoje ne laisvas. buvau nuemes kardana razdatkes guoliai nekliba. idomu kokia to priezastis, gal kam irgi taip buve?

gal dežes dantračio guoliai pabire arba razdatkej kas pabire ,buna sutrūksta tokia šaibe ir pradeda pats įsijungineti tiltas

del guoliu ir itariu. tiltas pats neisijungineja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,norejau paklaust del priekio,atsirado tokia beda,su priekiu ijungtu vaziuojant i prieki viskas ok,ijungus atbuline pavara priekis neveikia,nesisuka ratai tilto,kame beda gali buti,nuo ko pradet ardyt? aciu

Nereikia skubėt ardyt. Dabar įjungta ant automatinio, reik jungt ant priverstinio. Gali būt, kad jo negali įjungt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia skubėt ardyt. Dabar įjungta ant automatinio, reik jungt ant priverstinio. Gali būt, kad jo negali įjungt.

traktorius Mtz 1989m,nzn ar yra automatinis,pagal ideja ten lyg ir viena padetis,pvz vaziuojant atbuliniu uzeina isijungia priekis,o kartais lyg dantraciai prabuksuotu po kabyna,o i prieki jokiu bedu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...