Jump to content

mtz82 priekinis tiltas


Speculum

Recommended Posts

blokuojasi? taip priverstinio nera, tai cia blokiruote lygi 0. mes daug metu turejom t 150k tai su juo ziema tai vargas. jai pagavo vienas sonas ledo tai viskas. nebent dar su vairu sukiodamas isvaziuosi. mes vis druskos ledui veziodavomes. as vis galvodavau gal bent priekiui padarius priverstine blokiruote. tipo kaip mtz 50 gale. na bet tikriausiai neina nebandziau nezinau. na bet neapie tai bet mtz 50 gale blokiruote vienas is tikrai geru pagaminimu pas rusa :eusa-clap:

sudilusios blokavimo saibos, T150k sudek i tiltus naujas ir leksi kai vejas du metus rimtai dirbant.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 112
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

blokuojasi? taip priverstinio nera, tai cia blokiruote lygi 0. mes daug metu turejom t 150k tai su juo ziema tai vargas. jai pagavo vienas sonas ledo tai viskas. nebent dar su vairu sukiodamas isvaziuosi. mes vis druskos ledui veziodavomes. as vis galvodavau gal bent priekiui padarius priverstine blokiruote. tipo kaip mtz 50 gale. na bet tikriausiai neina nebandziau nezinau. na bet neapie tai bet mtz 50 gale blokiruote vienas is tikrai geru pagaminimu pas rusa :eusa-clap:

sudilusios blokavimo saibos, T150k sudek i tiltus naujas ir leksi kai vejas du metus rimtai dirbant.

gali buti, tikrai negaliu gincintis :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip paprastai bevaziuojant, taigi pas 82 nera jokio automatinio ijungimo gaunant apkrova, bent pas mane

yra dvieju tipu kules... be automatinio rezimo ir su automatiniu rezimu... senesnese laidose dazniausiai buna be automatinio rezimo o nuo 98m kazkur pradejo deti ir su automatiniu rezimu kad prasisukus galiniams ratas pradeda kabinti priekis

automatinis plius priverstinis rėžimas jau pas mtz 52 buvo na o paprastos tik su priverstiniu rėžimu gal nuo 98m ir pasirodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar laiko priekiniai tiltai jei su frontaliniu krauni rulonus, mėšlus.esu kalbejes su vienu ukininku tai sako tam reikalui tinka tik balkinis tiltas o atseit jei senasis tiltas tai nespesi dantraciu keisti.
ir aš dažnai keisdavau dantračius,bet dabar kokie 3 metai kaip nebekeičiu.man užteko tik biški patrumpinti spyruokles ir dabar ramu.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nutiko priekiniai ratai dyla iš išorinės pusės.

Šiaip dažniausiai beveik visada priekinių padangų protektoriaus daugiau išorinė pusė dyla, bet jei labai smarkiai ir greit dyla, tada pirmiausia tikrink vairo traukių pirštų laisvumą, jei pirštai turi laisvumo, bandyk paveržt, gali tiek ir užtekt. Bet jeigu laisvumo nėra, tada reguliuok ratų suvedimą iš vairo traukių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
ten neuzpuve o isplakta viskas aisku turi issitraukt turiu ta varsta reikes imt lauk

o stakanus pavarų tai išimi šone štifta privirines kokia veržle ,o stakana kiti svarke pjauna ,aš siūlyčiau su svarke ar kempu iš vidurio dėt siūlių ne pjaut bet viryt nes sutrauke metala,išbandes ant visokių įvorių lengvai paskiu išimi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neklystu cia 16-R20. Originaliai tokios buvo priekyje dedamos belarusui 82P.

Ir Fortschritt dvitilciam traktoriam :) Jei gale pas tave 15.5R38 ir uzdesi sitas...pirma nesutaps vezes plotis(galine bus siauresne) antra labai pjausis tiltai, ijungus priekini tilta. Sprendimas gale montuoti aukstesnes ( 16,9R38 arba 18,4R38). nes pas 82P galines pavaros kiek kitokios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neklystu cia 16-R20. Originaliai tokios buvo priekyje dedamos belarusui 82P.

Ir Fortschritt dvitilciam traktoriam :) Jei gale pas tave 15.5R38 ir uzdesi sitas...pirma nesutaps vezes plotis(galine bus siauresne) antra labai pjausis tiltai, ijungus priekini tilta. Sprendimas gale montuoti aukstesnes ( 16,9R38 arba 18,4R38). nes pas 82P galines pavaros kiek kitokios.

Viska pasakei beveik blogai.... Galas bus siauresnis neproblema.. priekini tilta siaurini ir viskas :eusa-whistle: o del nesutapimu tai tokias sumontavus tiltai nebesipjauna eina abu gražiai.... o orginaliai priekinis tiltas STIPRIAI vėluodavo. :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei neklystu cia 16-R20. Originaliai tokios buvo priekyje dedamos belarusui 82P.

Ir Fortschritt dvitilciam traktoriam :) Jei gale pas tave 15.5R38 ir uzdesi sitas...pirma nesutaps vezes plotis(galine bus siauresne) antra labai pjausis tiltai, ijungus priekini tilta. Sprendimas gale montuoti aukstesnes ( 16,9R38 arba 18,4R38). nes pas 82P galines pavaros kiek kitokios.

Viska pasakei beveik blogai.... Galas bus siauresnis neproblema.. priekini tilta siaurini ir viskas :eusa-whistle: o del nesutapimu tai tokias sumontavus tiltai nebesipjauna eina abu gražiai.... o orginaliai priekinis tiltas STIPRIAI vėluodavo. :eusa-whistle:

Viliau, skaityk per nauja ka parasiau :) ir pasidomek kaip padangu plotis rasomas ;) 16 yra padangos plotis, NE AUKSTIS. tai db 16 coliu dauginam is 2,5 cm ( apvalinu) ir gaunam 40 cm plocio veze. Gale 15,5 dauginam is 2,5 ir gaunam 38,75 cm veze. Db man paaiskink kaip priekini tilta siaurinti kad tos vezes sutaptu savo plociu? :icon-idea: cia jau butu stebuklas kokio net Fendt nesukure :D

O tas variantas apie kuri tu sneki tinka sita kombinacija gale 15,5R38, o priekyje 13,6R20. tada viskas tvarkoje. o jei 16R20 ir gale nieko nekeiti, tada pernelyg plestu jau i prieki ;)KAdangi aukstis ju zenkliai didesnis nei 13,6 ;)netiki manimi-internete apie padangu dydzius susirask info :)

Kaip sakoma-neskubek rekti;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ar laiko priekiniai tiltai jei su frontaliniu krauni rulonus, mėšlus.esu kalbejes su vienu ukininku tai sako tam reikalui tinka tik balkinis tiltas o atseit jei senasis tiltas tai nespesi dantraciu keisti.
ir aš dažnai keisdavau dantračius,bet dabar kokie 3 metai kaip nebekeičiu.man užteko tik biški patrumpinti spyruokles ir dabar ramu.

labai ydomu del spyruokliu kazin kaip techniskai issiaiskinti kodel patrumpinimas galejo padeti?

pas manes garaze tu puasiu koks 500 :lol: reguleriai kas savaite keisdavom.. per diena esam ir pora kartu pakeite :lol: kabini sau zemes ir galvoji kad nesulustu :eusa-pray: visi sakydavo kad pakrovejas pergalingas nelaiko todel netokiem darbam jis skirtas ( tiesa rulonuose niekada nebuvo suluze) suluzta tik dirbant su kausu. Bet teisingai viska priziurint ir supratus kaip reikia dirbti viskas yra db ciki :icon-wink:

1. apie 1tona svorio ant galo!

2. regulerus tikrinimas ar yra tepolo (geriause maisyti nigroly su salidoliu) gaunasi grazus misinys. greitai neisbega.

3. teisingas priekinio tilto sankabos suverzimas.

ce dirbant kausu! rolonu sakem nereikia!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...