Jump to content

Kokį kombainą pasirinkti ?


Ferrari

Recommended Posts

  • Atsakymai 161
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

jai rimti kombainistai esam,ukininkai eisko kompromiso trap swarumo,nuostoliu,spartumo.jai pas mane nuokalnes yra iki 40jaipsniu sonu pjauni kaip sureguliuosi, kad nebarstyty ir butu swarus grudai?pas mus rajone dj del to ir baigia isnykt.mazas sietu plotas

Arba tu išmoksi rašyt lietuviškai ir padarysi tai greitai, arba aš asmeniškai kiekvieną tavo keverzonę ištrinsiu. Atsakymo gali nerašyt, geriau klaidas išsitaisyk senuose postuose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš dar pridėsiu: jei rašai "barsto" "skaldo" "kemša" tai būk malonus kaip galima išsamiau aprašyk sąlygas, ką kūlei, koks derlingumas, koks drėgnumas, kaip su piktžolėm, kokiu greičiu važiuojant, kiek maždaug procentais išbarstyta ar suskaldyta, koks kombaino modelis, dabargi pasakoji apie JD nuostolius ir kalbi apie kažkokią kratomają lentą :icon-confused: na tarkim kai kas gal ir pagavo tavo mintį, bet nebūtinai visi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir aš dar pridėsiu: jei rašai "barsto" "skaldo" "kemša" tai būk malonus kaip galima išsamiau aprašyk sąlygas, ką kūlei, koks derlingumas, koks drėgnumas, kaip su piktžolėm, kokiu greičiu važiuojant, kiek maždaug procentais išbarstyta ar suskaldyta, koks kombaino modelis, dabargi pasakoji apie JD nuostolius ir kalbi apie kažkokią kratomają lentą :icon-confused: na tarkim kai kas gal ir pagavo tavo mintį, bet nebūtinai visi.

Apie kratomąją lentą,manau,CS kombaino rašė. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na iš dalies suprantu, kad turint neperdaugiausiai žemės, pirkti naują kombainą yra prabanga. Bet juk ir Don'as mūsų jau senokas, 20 metelių taip sakant :) O norint žengti į priekį plečiant javų laukus, juk reikia vis vien pirmiausia turėti su kuo greitai ir kokybiškai juos nukulti ;] Man vat būtų įdomu sužinot kas geriau būtų vidutinių kombainų klasėje, renkantis tarp Claas ir John Deere ? Kaip minėjau, teko girdėti, kad kaip ir toj klasėj pas JD didesni būgnai stovi ir dėl to jis geriau gali iškult, ar čia nelabai tiesa ? Ir dar va, gi, kaip matau, čia daug dylerių yra, tai pasiūlykit ir iš savo produkcijos ką nors, ar neturit, kas tinkamai konkuruotų su Claas ar JD vidutiniokų klasėje ? :D:)

O kiek nusiteikęs išleisti kombainui? Yra vienas variantas Estijoj dyleris bankrutavo :( bet kiek žinau be didelio skausmo išsivynios (rimtas vyriokas tas Raudo, na bet ne apie tai) žodžiu yra kombainio0kas AF 5088 279ag su visais navarotais įskaitant autopilotą ratukai priekiniai 800mm pločio. Rugpjūčio pradžioje tokį patį už 530klt pavyko išderint, dabar gal dar pigiau pavyktu, kaip tokioj situacijoj. Kad per daug neįsisvajot tai nemanau, kad žemiau pusės limono pavyks numušti, bet vistiek lyginant su tokio pat galingumo/našumo/komplektiškumo analogais tikrai pigiai gaunasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už ar prieš ar juos tarpusavyje palygint? Abejoju ar kas iš čia besilankančiu po tokį žaislą turėtų, kad iš kelių metų patirties palygintu. O "varžtų skaičiavimas" kas pas vieną vienaip pas kitą kitaip... Beprasmiškas reikalas visi išvardinti dirba, klausimas kas tau asmeniškai aktuaku, ko nori iš kombaino, bus paprasčiau nereeiks ilgų traktatų rašyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Už ar prieš ar juos tarpusavyje palygint? Abejoju ar kas iš čia besilankančiu po tokį žaislą turėtų, kad iš kelių metų patirties palygintu. O "varžtų skaičiavimas" kas pas vieną vienaip pas kitą kitaip... Beprasmiškas reikalas visi išvardinti dirba, klausimas kas tau asmeniškai aktuaku, ko nori iš kombaino, bus paprasčiau nereeiks ilgų traktatų rašyti.

Aha,ir su tais,ir su anais padoriai dirbti galima.

Ko aš noriu?300 tonų kviečių našumo per normalią 10 valandų dieną,gero serviso,kuo mažiau nervų gadinimo ir gerų darbo sąlygų.Tai kurį iš šių dviejų pasiūlytumėt?Tarkim,kad kiti variantai visiškai nedomina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei dėl vieno iš jų negaliu garantuot 30t/h vidurkio, nebent pas tave (jei net vektorius 160 daro, tai betkuris iš tų 300 be vargo, bet likusioj lietuvoj nelabai)

apie servizus jau sočiai prirašyta

dėl darbo patogumo, na dėl skonio nesiginčijama, iš išvardintų man labiau patinka lexo kabina (pas joni užknisa kompų išdestymai kaip jie iki šiol nesukrovė visko į vieną nesuprantu). Taip pat leksas turėtu mažiau saliarkos valgyt, bet turėtu daugiau skaldyt. Jonio nebandžiau reguliuoti, leksa bandžiau na ne perdaug ten to reguliavimo, tiesiog tennka mažint greitį

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei dėl vieno iš jų negaliu garantuot 30t/h vidurkio, nebent pas tave (jei net vektorius 160 daro, tai betkuris iš tų 300 be vargo, bet likusioj lietuvoj nelabai)

apie servizus jau sočiai prirašyta

dėl darbo patogumo, na dėl skonio nesiginčijama, iš išvardintų man labiau patinka lexo kabina (pas joni užknisa kompų išdestymai kaip jie iki šiol nesukrovė visko į vieną nesuprantu). Taip pat leksas turėtu mažiau saliarkos valgyt, bet turėtu daugiau skaldyt. Jonio nebandžiau reguliuoti, leksa bandžiau na ne perdaug ten to reguliavimo, tiesiog tennka mažint greitį

Tai,kad jau yra ComandCenter ir W serijoje.

Galų gale aišku,kad niekas neaišku. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nei dėl vieno iš jų negaliu garantuot 30t/h vidurkio, nebent pas tave (jei net vektorius 160 daro, tai betkuris iš tų 300 be vargo, bet likusioj lietuvoj nelabai)

apie servizus jau sočiai prirašyta

dėl darbo patogumo, na dėl skonio nesiginčijama, iš išvardintų man labiau patinka lexo kabina (pas joni užknisa kompų išdestymai kaip jie iki šiol nesukrovė visko į vieną nesuprantu). Taip pat leksas turėtu mažiau saliarkos valgyt, bet turėtu daugiau skaldyt. Jonio nebandžiau reguliuoti, leksa bandžiau na ne perdaug ten to reguliavimo, tiesiog tennka mažint greitį

Tai,kad jau yra ComandCenter ir W serijoje.

Galų gale aišku,kad niekas neaišku. :)

aisku kad Lexion ka cia dar galvoti... :icon-wink: neseniai paprase kaimynas pasistatyti w660 (atrodo) nakciai, tai apziurejau is ryto, ir tenka konstatuoti kad per 10 metu ne ka tepazenges JD kombainas, bent jau pagal kabina, toks pats ne ypac patogus valdymas...na skardu nedarinejau kas viduj daros, bet manau irgi nestebuklas...

Beje tas kaimynas pries tai turejo Lexion 540, as jo ir paklausiau kas geriau JD ar Claas, nes abu nauji yra, taigi jis pasake kad ner ka lyginti, Claas daug geresnis... :) sekmes renkantis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Niekas už tave neišsirinks, teks pačiam. Jei tiesiai šviesisi tai IŠ TŲ DVIEJŲ patarčiau leksa nes sietų daugiau turi ir šeip servizo požiūriu po garantijos turi kai kurių privalumų, bet kaip jau sakiau ir tie ir tie dirba ir vargo bau nemato

Tai,sietai lexio didesni,o viso kito jd daugiau turi?Na,mano,prisipažinsiu nedaug pažengusio kombainų reikaluose,manymu,jie praktiškai vienodi.Dar būtų įdomu sužinoti,kuo motyvuotum teiginį,kad jd daugiau kuro valgo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nežinau kaip tau atsakyt į tokį klausimą. Jau sakiau, kad nemėgstu "varžtų skaičiavimo" o čia taip būgnas pastatytas o čia taip kratikliai..... Kaip tai esu linkes pasitikėt konstruktoriais (nors būna ir jie liapsusų pridaro)

Dėl kuro sanaudų bvo ne TEIGINYS o SPEJIMAS. Kuo pagrystas? Na tarkim nuojauta, o nuojauta remiasi iki šiol matytais bandymų rezultatais

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

As uz Lex550 ar net 540. Nors kartais kainos buna labai panasios. Jei 550 tai pjaunamoji bent 7.5 m. O 560 lyginant su 550 tai pirmiausia galia didesne. Taciau jei truks galios, idesi cipa ir perklijuosi skaicius ant sonu:) O sutaupysi ne taip mazai pirkdamas ir prie viso to dar kuro backele kita:) O viena is galimybiu kodel JD gali deginti daugiau kuro nei CLAAS - reduktoriu skaicius. Bent jau WTS'ai turi keleta kampiniu reduktoriu - kurie yra papildomas svoris ir papildoma galia sukimo perdavimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D iš stiliaus "Aš žinau ko noriu, žinau ką pirksiu, būkit geri perkalbėkit kas nors" :D

Dėl greičio galiu tik patvirtinti chaferio žodžius, tai realybė. Žinoma daug išlygų reikia detaliai išsiaiškinti realias lauko sąlygas, nes tam daug kas turi įtakos tačiau skaičiuok, kad geriausią rezultatą pasieksi prie max 6,5km/h :icon-exclaim: tai faktas. nepradėsiu čia kopint visų bandymų rezultatų, teks manim patikėti, bandžiau ne tik rotorius. Nesakau, kad "tu meluoji , kad negali greičiau lėkti ypač JD" gali, prie tam tikrų sąlygų, bet tikrai ne visada ir ne visur. Išlaikyk tuos 6,5 vidurkį su 6,6m ir būsi vyrų vyras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:D:D:D iš stiliaus "Aš žinau ko noriu, žinau ką pirksiu, būkit geri perkalbėkit kas nors" :D

Dėl greičio galiu tik patvirtinti chaferio žodžius, tai realybė. Žinoma daug išlygų reikia detaliai išsiaiškinti realias lauko sąlygas, nes tam daug kas turi įtakos tačiau skaičiuok, kad geriausią rezultatą pasieksi prie max 6,5km/h :icon-exclaim: tai faktas. nepradėsiu čia kopint visų bandymų rezultatų, teks manim patikėti, bandžiau ne tik rotorius. Nesakau, kad "tu meluoji , kad negali greičiau lėkti ypač JD" gali, prie tam tikrų sąlygų, bet tikrai ne visada ir ne visur. Išlaikyk tuos 6,5 vidurkį su 6,6m ir būsi vyrų vyras.

Šiaip sutinku su tavimi iš esmės,išskyrus "Aš žinau ko noriu, žinau ką pirksiu, būkit geri perkalbėkit kas nors".O kas bus,jei greitis 7-8 km/h,kiek % išbarstys?Nes,kad tiek lexius,tiek jonis viską praris ir dar didesniu greičiu,kažkodėl neabejoju.Beje,kokie 2-3% nuostolių tragedijos jokios nekelia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...