Jump to content

Grūdų kainos pasaulyje, Ateities sandoriai, MATIF, LIFFE


Vall2

Recommended Posts

Idomiai jus cia apie netesybas... kuriu velniu tada rasytis sutartis ir nesilaikyti ju , kam deti savo parasa ir jo negerbti , tai dar karta parodo kokie esat nepatikimi verslo partneriai . Anaiptol as ne uz supirkejus , as uz duota zodi patvirtinta parasu.

Paprasciausiai chebra uzvalde yra besalygiskas godumas ir tiek.... Jei fiksuojat kainas vadinas kaina yra priimtina ir pilnai tenkina, tai ko cia dabar dejuot, teisingai Algis sako negerbiat savo paraso ir tuo labiau minusa sau dedat kaip verslo partneriai

Ne godumas o racionalumas nes prisiminus kaip prieš keleta metu elgėsi LA kai lakstė pas ukininkus ir padarytas išankstines sutartis nutraukinėjo pamiršot beje ir šiais metais bent jau man LA siulomame varijante kuris buvo pasiekes mane sankcijos tik ukininkui jeigu situacija rinkoje pasikeis pirkėjas jokiu isipareigojimu netesybu kaip kad ukininkas neisipareigoja.O dėl parašo negerbimo kaip galiu negerbti savo parašo jeigu moku netesybas tai ko aš negerbiu turbut tik saves kad darau tai kas man nenaudinga susidariusioje situacijoje.Juk jeigu aš moku netesybas tai ir sutarties laikausi o kad taip elgdamasis laimiu viena kita lišna lita problemos tame nematau mano litas ne svetimas.P.S. aišku lengva man taip šnekėti kai neturiu nė vienos sukontraktuotos grudinės kulturos.su rapsu tai ikliuves bet pokolkas neapsimoka kita aritmetika taip kad teks parduoti rapsa o ne mokėti netesybas.beje šnekant apie verslo etika tai manau kad pokalbis ta tema su verslo partneriu duotu teigiamu rezultatu ir partneris priremtas argumentu iš lygintu ta skirtuma be kalbu aišku jeigu reikia jam tu grudu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Idomiai jus cia apie netesybas... kuriu velniu tada rasytis sutartis ir nesilaikyti ju , kam deti savo parasa ir jo negerbti , tai dar karta parodo kokie esat nepatikimi verslo partneriai . Anaiptol as ne uz supirkejus , as uz duota zodi patvirtinta parasu.

Paprasciausiai chebra uzvalde yra besalygiskas godumas ir tiek.... Jei fiksuojat kainas vadinas kaina yra priimtina ir pilnai tenkina, tai ko cia dabar dejuot, teisingai Algis sako negerbiat savo paraso ir tuo labiau minusa sau dedat kaip verslo partneriai

Ne godumas o racionalumas nes prisiminus kaip prieš keleta metu elgėsi LA kai lakstė pas ukininkus ir padarytas išankstines sutartis nutraukinėjo pamiršot beje ir šiais metais bent jau man LA siulomame varijante kuris buvo pasiekes mane sankcijos tik ukininkui jeigu situacija rinkoje pasikeis pirkėjas jokiu isipareigojimu netesybu kaip kad ukininkas neisipareigoja.O dėl parašo negerbimo kaip galiu negerbti savo parašo jeigu moku netesybas tai ko aš negerbiu turbut tik saves kad darau tai kas man nenaudinga susidariusioje situacijoje.Juk jeigu aš moku netesybas tai ir sutarties laikausi o kad taip elgdamasis laimiu viena kita lišna lita problemos tame nematau mano litas ne svetimas.P.S. aišku lengva man taip šnekėti kai neturiu nė vienos sukontraktuotos grudinės kulturos.su rapsu tai ikliuves bet pokolkas neapsimoka kita aritmetika taip kad teks parduoti rapsa o ne mokėti netesybas.beje šnekant apie verslo etika tai manau kad pokalbis ta tema su verslo partneriu duotu teigiamu rezultatu ir partneris priremtas argumentu iš lygintu ta skirtuma be kalbu aišku jeigu reikia jam tu grudu.

Visiškai pačiam nepritariu. Sutartis yra tik šioks toks apsidraudimas nuo nesąžiningos partnerystės. Kaip ir vedybinė sutartis ir daugelis kitų. Jei jau prieinama prie maldavimų keisti sutartį, sunkiai įsivaizduoju tolimesnę partnerystę, nes toks žmogus mano požiūriu tiesiog nesąžiningas ir nepatikimas partneris.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai pačiam nepritariu. Sutartis yra tik šioks toks apsidraudimas nuo nesąžiningos partnerystės. Kaip ir vedybinė sutartis ir daugelis kitų. Jei jau prieinama prie maldavimų keisti sutartį, sunkiai įsivaizduoju tolimesnę partnerystę, nes toks žmogus mano požiūriu tiesiog nesąžiningas ir nepatikimas partneris.

Versle kiek kitaip viskas kas aptarta ir paguldyta ant popieriaus yra isipareigojimai kuriuos privalu vykdyti.Ir jei aš isipareigojau parduoti preke už sutarta kaina arba mokėti netesybas tai taip ir bus parduosiu preke arba mokėsiu sutartas netesybas priklausomai nuo to kas man apsimokės labiau juk netempiau partnerio už liežuvio kad nustatytu mažesnes netesybas pasirašiau jo siuloma sutarti ne savo ir jei šioje vietoje elgčiausi taip kaip geriau partneriui o neman saves negerbčiau ir turbut ir partneris laikytu už kaimo japa.Kuri galima melžti ir garantuoju kad susiklosčius priešingoms aplinkybėms situacija butu identiška juo lab kad grižtant penkmeti atgal taip ir buvo kai firmos važinėjo pas ukininkus ir nutraukinėjo sutartis neva rinkoje pasikeitė situacija ir grudus reikia parduoti pigiau negu kad sutarta.Tos pamokos praeitos ir išmoktos gerai.O visa kita tik tuščias politikavimas ir spaudimas na žalast.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tos sutartys tik pirkejo apsidraudimas, nuo nesaziningu paradaveju, saliu atsakomybe tenka tik pardavejui , o vat ryskiai pasikeitus kainoms i priesinga puse darosi idomu kaip gali pasielgti pirkejas????? :eusa-snooty: ........ir jokios atsakomybes.... :eusa-think::eusa-liar:

Prisimink pernai metus ir dar kažkuriuos prieš keleris metus, kai kontraktai buvo mūsų naudai gerokai ir bent jau man jokių priekaištų ar kitokių nesąmonių iš pirkėjo neteko girdėti. Gal čia priklauso nuo to kas kokį savo įvaizdį sukūręs ir kaip UkAlgis sakė kiek kas gerbia savo parašą. Jei klijentas kainom kiek pasikeitus jau plėšo marškinėlius ir sutartis, ar lieja dėl to graudžias ašaras, kad pasigailėtų ir tt, tai reikalams pakrypus nepalankiai firmai, gal ir firma tada gali daryti tą patį. Čia jau partnerystės patikimumo reikalai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

is prinpiso sutinku su drapox ar uk.algis , musu pavyzdziu supirkejas irgi buvo teisus, o mes buvom linke negerbt savo paraso ...bandem deretis, auksciausiu lygiu, bet pasiulymas buvo juokingas. Beda ta, kad gerbiama firma vertina partneryste tik kai jai paciai tai naudinga, na bent jau kai ji ta nauda isvis suvokia. Vos ne desimtmeti, beveik visa chemija ir trasos (320ha) buvo perkamos butent is ju ir grudai parduodami tenpat . Meskit i mane akmeni jei tai ne partneryste, tikroji partneryste. Ka gi, nurijom ta karcia piliule (20k), bet partneryste nutrukusi. Kartais paskambina, paklausia, pasiulo ... tik mums jau nieko is ju nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tos sutartys tik pirkejo apsidraudimas, nuo nesaziningu paradaveju, saliu atsakomybe tenka tik pardavejui , o vat ryskiai pasikeitus kainoms i priesinga puse darosi idomu kaip gali pasielgti pirkejas????? :eusa-snooty: ........ir jokios atsakomybes.... :eusa-think::eusa-liar:

Prisimink pernai metus ir dar kažkuriuos prieš keleris metus, kai kontraktai buvo mūsų naudai gerokai ir bent jau man jokių priekaištų ar kitokių nesąmonių iš pirkėjo neteko girdėti. Gal čia priklauso nuo to kas kokį savo įvaizdį sukūręs ir kaip UkAlgis sakė kiek kas gerbia savo parašą. Jei klijentas kainom kiek pasikeitus jau plėšo marškinėlius ir sutartis, ar lieja dėl to graudžias ašaras, kad pasigailėtų ir tt, tai reikalams pakrypus nepalankiai firmai, gal ir firma tada gali daryti tą patį. Čia jau partnerystės patikimumo reikalai.

jau taip susikloste ,kad parasa padejau savo noru niekieno neverciamas, tai ir isipareigojomus ivykdysiu, tikiuosiu to paties ir is partnerio, nepasitikeciau juo - paraso nedeciau, bet sutartyje isiparegijmai ir baudos tik pardavejui, pirkejui ju kaip ir nera, todel tai man ir nepatinka, bet kas tas salygas keis, nenori nesirasyk - vis tiek bus kas pasirasys

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

Po tokių derlingų metų matyt ne vienam pradėjo sapnuotis spalvoti sapnai apie gražią ūkininkavimo ateitį ir apie naujas investicijas. Tik va nugirdau iš VBS, kad ketinama ES gerokai apriboti biodyzelio ir bioetanolio gamybą. Ar tai gali būti tiesa? Ar skiedalai? Nes nėra abejonių, kad tas labai stipriai numuštų grūdų ir rapsų kainas ir bet koks rimtesnis investavimas gali būti itin rizikingas. Čia jau tie, kas geriau įsigilinęs į platesnes rinkas gal galėtų ką tuo klausimu pasakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

koks ten etanolis jeigu pusė pasaulio neturi ką valgyti

na pagal statistika tai nebe puse o apie 1mlrd ir atseit ju mazeja, tik afrikoj daugeja tu kurie neturi ka valgyti

Sotus alkano neatjaučia. Patarlė gal lietuviška, bet tinka visam pasauliui. Mes su traktoriais į Afriką nenuvešim grūdų, tai gi mes tų problemų neišspręsim, kad ir kaip graudu tai žinoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...