Jump to content

T-40


Carbon

Recommended Posts

  • po 3 savaičių...
:icon-question: kolegos,pasisakykit atsiliepimus kas turit isideje dviguba ns32 10 tepalo siurbli.kaip vairas,kaip hidraulas?ir dar,kaip reguliuojasi paskirstytojo red vostuwas,po kamsteliu yr su atsuktuwu varztas bet pas mane jis nesisukioja,sakau gal seno seimininko iverztas ar ka,noriu pirkt dviguba siurbli,baisu susprogdint.db uzkaitus tepalui ir keliant sunku padarga paskirstytojas dzerzgia,ka tai reiskia? :icon-eek:

ar tikrai nieks neuzdeje?labai reik info

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai jy dejiau del to kad pirma ismeciau vairo kalonke ir dejiau tepalo paskirstytojia (difuzery) ir cilindra tai man vairas pasidare kad daugiau sukt vaira reikia pagal ratu pasisukima tai as maniau gal tepalo siurblys per maza spaudima duoda bet pasikeiciau siurbly dejiau naujia is parduotuves bet vistiek liko tas pats viskas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as tai jy dejiau del to kad pirma ismeciau vairo kalonke ir dejiau tepalo paskirstytojia (difuzery) ir cilindra tai man vairas pasidare kad daugiau sukt vaira reikia pagal ratu pasisukima tai as maniau gal tepalo siurblys per maza spaudima duoda bet pasikeiciau siurbly dejiau naujia is parduotuves bet vistiek liko tas pats viskas

ne siurblys o hidro cilindro diametras per didelis pasikeitus į mažesnio diametro ir vairą sukt mažiau reiks bet automatiškai kitas hidro cilindras tai jau investicija (pinigai) tad skaičiuok ar verta investuot pakeitimui

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, tikrai ne elektra, nes šaltas užsiveda, o kai padirbi ir ikaista jei užgesini, neimanoma užvesti. Suka bet gaunasi kažkoks dunksėjimas smagraty ir klinija ir neužsiveda. Šaltas vėl užsiveda. kas tokio galėtų buti :eusa-think:

Turiu tą pačią probelmą su T-40. Tik įdomu, kaip tai vyksta. Pas mane kol šaltas starteris sukasi kuo puikiausiai, o kai traktorius pakaista ir užgesi tai starterį vos suka. Patikrinau generatorių, tai krauna gerai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,noriu paklausti gal kas žino kas galėtų T40 gerai sutvarkyti? Atrodo kad su varikliu kazkas,užsikuria dar bet dūmais apsipylęs ir dar garsas nuo variklio sklinda.Kažin kiek kainuotų pataisyti.Jei turit patarimų parašykit būsiu dėkingas.
tai viska pradek nuo pradziu ar staiga viskas atsirado ar po truputi,o tai klausi nepaaiskines kame kas
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,noriu paklausti gal kas žino kas galėtų T40 gerai sutvarkyti? Atrodo kad su varikliu kazkas,užsikuria dar bet dūmais apsipylęs ir dar garsas nuo variklio sklinda.Kažin kiek kainuotų pataisyti.Jei turit patarimų parašykit būsiu dėkingas.
tai viska pradek nuo pradziu ar staiga viskas atsirado ar po truputi,o tai klausi nepaaiskines kame kas

Tai va kad esu per daug zalias tokiuose dalykuose :) ,Atsitrado tai kaip ir per viena diena,Pirma pradejo daugiau dumyti o poto ir garsas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,noriu paklausti gal kas žino kas galėtų T40 gerai sutvarkyti? Atrodo kad su varikliu kazkas,užsikuria dar bet dūmais apsipylęs ir dar garsas nuo variklio sklinda.Kažin kiek kainuotų pataisyti.Jei turit patarimų parašykit būsiu dėkingas.
tai viska pradek nuo pradziu ar staiga viskas atsirado ar po truputi,o tai klausi nepaaiskines kame kas

Tai va kad esu per daug zalias tokiuose dalykuose :) ,Atsitrado tai kaip ir per viena diena,Pirma pradejo daugiau dumyti o poto ir garsas.

KAIP SPAUDIMAS,is kur girdisi garsas ,dumas melynas ,juodas ?dar daug neatsakei kalimas astrus ar duslus?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...