Jump to content

Zasu auginimas Lietuvoje, realizacija, kastai


dariusk

Recommended Posts

  • Atsakymai 282
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

ar laikėt kas žąsis aptvertąs el. tinklu, tokiu kaip avims, jei taip tai ar pasiteisino? galvoju pavasar5 pabandyt auginti, bet pas mus daug visokių gyvių šmirinėja, tai galvoju jog el. tinklas būtų apsauga nuo visokių lapių, kiaunių ir pan

nesu girdėjęs... bet man ta idėja nepatinka... žąsys smalsios, jos viską ragauja, tinklo, pvz. negali virvute pririšt, būtinai bus atrišta :) Mano tinklas plastikinis, tai ir jis karts nuo karto bandomas ragauti...

be to saugot reikia tik kol mažos, paskui pačios šunis vaiko :) vien tik garsas ką reiškia - geriau, kaip signalizacija.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viska ka matai ir girdi ne visada gali tikti paciam,vienais metais augini vienaip kazkur pasiklauses bet pamatai kad man netinka.mums kaip megejams tai kurybinis darbas,pas mus nera tokiu salygu kaip dideliuose ukiuose,todel reika galva pasukti kaip cia geriau padarius,juk pas visus turbut misrus pauksciai,reikia gerai suderinti ju kaiminyste,pas ka mazi plotai, tai is viso manau sudetinga ypac auginant zasis.mes jas diena laikome palaidas nors prie pat misko,dar niekas nesikesino, aisku mazus tai uzdarytus laikome.apsitvereme darza ir riba su kita sodyba, laisve,vakare parvarome,teisingiau jos jau pacios pareina, i aptvara, jeigu lyja turi namuka turi kur pasislepti.nu prirasiau :) klausymas gal kas zinot kiek gali kainuoti zasu lydyti taukai.aciu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

... :) klausymas gal kas zinot kiek gali kainuoti zasu lydyti taukai.aciu

Kainas diktuoja rinka... :) O dabar nelabai gal rastumėt paklausą, reikia pirma kokįą nors informacinę kampanija pravesti - koks tai geras daiktas. Kai pas mus atsirado žąsų taukų, beveik nustojome naudoti aliejų. Net ir blynus ant taukų kepam... labai skanu ir ne holestirolio :lol:

Bet klausimas įdomus...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

visur ziurinejau zasu tauku ,bet niekas neparduoda, tai ir kaina neaisku kokia. mano pazystama daug turi,noretu parduoti kainu klausinejo ir paciai idomu pasidare ,produktas vertas demesio.o jau bulves keptos ant zasu tauku tai skanumelis net Beatos kulunarineje knygoje geru zodziu minimi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

plotas reikalingas toks kad visada butu zoles papesti,jos viska greit nutrypia, apkakalioja todel geriau didesnis plotas, jeigu zole pjausi ir nesi, tada plotas sumazeja .manau penkiom zasim dvdesimt kvadratu gerai butu. griztant prie temos apie zasu taukus. tai va pazystama pardave po 6lt uz kg.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveik as kaip visada rasau pavelavus,mano zasis uzaugo iki 6kg.pesiau ivairei bet daugiause patiko sausas pesimas,kai sudrekini pukai limpa prie ranku,pardaviau visas kiek turejau is namu po 30 Lt. 1kg skaitau kad nebrangei,dabar laukiu kol manoji prades deti,nes pasilikau porelesau,bus matyti kas bus,nes su visciukais jau inkubatoriu isbandziau isiperejo,tai bandysiu ir zasis perinti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Prieš kelias dienas rašiau čia laiškelį, bet nei savo, nei kelių kitų neberandu. Noriu nusipirkti žąsiukų keletą. Kažin, kokios šiemet kainos ir kur ieškoti. Man geriausia būtų Ukmergės - Anykščių krašte. Gal kas žinot, gal kas turės kovo mėnesį kada. Niekada žąsų nelaikiau, bet labai norėčiau. Vis atkalbinėja, neva žąsys labai teršia, daug rūpesčių... Tvartelis mano šaltokas, bet vištytės žiemoja, nesušąla. Tai žąsim tikriausia tiktų? Būt malonu jei kas atsakytų :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Prieš kelias dienas rašiau čia laiškelį, bet nei savo, nei kelių kitų neberandu. Noriu nusipirkti žąsiukų keletą. Kažin, kokios šiemet kainos ir kur ieškoti. Man geriausia būtų Ukmergės - Anykščių krašte. Gal kas žinot, gal kas turės kovo mėnesį kada. Niekada žąsų nelaikiau, bet labai norėčiau. Vis atkalbinėja, neva žąsys labai teršia, daug rūpesčių... Tvartelis mano šaltokas, bet vištytės žiemoja, nesušąla. Tai žąsim tikriausia tiktų? Būt malonu jei kas atsakytų :)

Na jeigu maniškės pradės dėt, tai perinsiu ir turbūt turėsiu (svajoju ,kad išsiperės) O kad zbitkus krečia, tai čia vieša paslaptis. O kas liečia dergimą, tai vištos gerokai daugiau dergia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai skaičiau straipsnį apie žąsų auginimą, o ten parašyta, kad žąsų poravimuisi reikalingas vandens telkinys. Kažin, ar tai tiesa? Prieš kelis metus turėjau muskusinių ančių. Dvi antys perėjo, bet ančiukai neišsirito. Nusivyliau ir daugiau nebelaikau. O gal kiaušiniai buvo "neversti" todėl, kad neturiu vandens telkinio? Paukščiai tenkinosi pasimaudę baleikoj :( .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už atsakymą. Visokie straipsniai tik "subuntavoja" daugiau nieko. Geriausia sava patirtis. Man labai rūpi sužinoti ar gerai žąsims būtų jeigu žolę joms duočiau nupjautą? Ganyklų plotai per toli nuo namų. Tačiau šviežiai pripjautos galėčiau duoti kelis kart per dieną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...