Jump to content

Zasu auginimas Lietuvoje, realizacija, kastai


dariusk

Recommended Posts

Nu va sutvarke mano profili.

Seip zasinus as labiau megstu. Juos faina ir malonu ganyt.

Uzuojata del zasiuko.

Siais metais pagaliau pasisejau dobilus ir migle tai tikiuosi kitais metais vel turesiu.

Atsakant I tema geras veisles su sertifikatai ir visko ko praso VMVI artimiausiai radau vengrijoje.

Kastai patys zasinai ju inkubacija ir iranga. Jie pauksciai masyvus stiprus ir smalsus viskas eina saibom.

Realizacija o cia va beda nei viena skerdykla ju nepriima tieiog LT nera zasu skerdyklos.

Kita puse paukstis sventinis ir iki galo sedi kaip ant adatu parduodsi neparduosi.

Reziume zasienos kg vos ne dviguvai daugiau LT gauni ,90% viskas pasidengia ganymu (zole).

50 Zasu per gyvenima pasaro sulesa apie (iki skerdimo) 400 kg

Va ir visa matematika.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 282
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

na visks, po tokio pasisakymo reikia uždaryti temą :eusa-whistle::lol:

Mano atveju man zasiena zymiai vertingesne nei vistiena. Tiksliau man vertingiausia zasies dalis jos taukai.

Taukai pakeicia laieju, idialus kremas dermatitams.

Ir t.t

Su zasimis reikia sedet tik pirma menesi kol jie pradeda nebijot salcio.

O tada visiskai nereikalauja(aisku su kuo sulyginsim) prieziuros. Svarbu sausa, neuzpucia veja,s stogas virs galvos pasislept ir viskas.

Sviezas oras didele priziureta ganykla ir geras vanduo. Vat ir viskas, nu gal dar galiama pabalansuot vitaminus ir t.t Pauksciai jie nereiklus.

Zasu as siuo metu galiu priimt 500Vnt.

Realizuotum per parduotuves mesos kioskus. Bet tokiu atveju paukstis turi buti paskerstas skerdykloje ir turret visus dokumentus.

Va sitoje vietole ir viskas pasibaigia.

P.S

kabeli 0.75 2 gyslu zasinas perznyba per viena karta labia net nesistengdamas.

O jie pauksciai smalsus. Visko jiems reikia paragaut kanors nugrauzt, kanors nugvelbt kas blogai padeta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Gal kas žinot kaip lydyt žasų taukus? Paprasčiausia keptuvėje, ar kaip nors karštam vandenį? Kas keisčiausia google šiuo klaicsimu nieko neduoda :(

Zasu taukai lydosi prie 26 laipsniu celsijaus.

Taigi taukus I nerudijancio plieno dubeni ir I vandens vonia.

O kam naudosit ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Realizacija o cia va beda nei viena skerdykla ju nepriima tieiog LT nera zasu skerdyklos.

Kita puse paukstis sventinis ir iki galo sedi kaip ant adatu parduodsi neparduosi.

Mūsų rajone yra toks Cimakausko ūkis. Jie verčiasi įv. paukščių auginimu. Ten, kiek teko girdėti, skerdžia žąsis. Toliau, Alytaus rajone yra ,,Riamona"- šitie skerdžia viską. Gal tik kad toloka vežti...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz info :)

Tikekimes ten situacija pasikeite. Bandysiu kitais metais.

Sios imones saunuoliai, bet..

Kiek as zinau (mano informacija is anksciau, siuo metu gal ir pasikeite kas) 100 zasiuku jiems ne skaicius.

Antra beda privatus sektorius 99% neturi reikalingu dokumentu, be kuriu kiek zinau skerdimas drauziamas.

Nesigincysiu nesu didelis specas tik pradedu, jei klystu pataisykit.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu uz info :)

Tikekimes ten situacija pasikeite. Bandysiu kitais metais.

Sios imones saunuoliai, bet..

Kiek as zinau (mano informacija is anksciau, siuo metu gal ir pasikeite kas) 100 zasiuku jiems ne skaicius.

Antra beda privatus sektorius 99% neturi reikalingu dokumentu, be kuriu kiek zinau skerdimas drauziamas.

Nesigincysiu nesu didelis specas tik pradedu, jei klystu pataisykit.

Kiek esu girdėjusi,- Cimakausko ūkis teikia skerdimo paslaugas privatiems asmenims, žodžiu, žmonėms, auginantiems pvz.:20 viščiukų, žąsiukų, kalakučiukų ar ką tik nori. Susiskambinai, pristatei, sumokėjai ir pasiimi realizacijai pruoštą paukštuką. Pati nebandžiau pasinaudoti paslauga, bet sklinda kalbos. :) Ir nemanau, kad man reikalingi kokie nors dokumentai, nebent deklaruočiau, kad pristatysiu kokiems prekybos centrams. Nu, net nežinau...O jei esi ūkininkas, tai tuom viskas ir pasakyta, manyčiau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

Sveiki, augintojai, šiais metais užsiauginom žąsų ne tik sau, bet kažkiek ir pardavimui turim.

Domina, kaip sekasi jums parduoti savo žąsis, pirmas kartas, kada turim ne tik sau, bet ir pardavimui , todėl pastovių pirkėjų dar neturime.

Labai įdomu, kaip sekasi ir kam parduoti Dzūkijoje ( apie Alytų, Lazdijus, Prienus), įdėjęs skelbiu.lt po 20-22 litus už skerdeną, bet nepasakyčiau, kad labai daug skambučių susilaukiam. Augintos sau, todėl visada vaikščiojo po pievą laisvos, savo grūdai, daržovės, todėl nemanau, kad kaina per didelė (peržiūrėjau ir kitus skelbimus, kas ir kiek prašo), nes darbo ir išlaidų tikrai daug.

Būsiu dėkingas, jei pasidalinsite savo nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...