Jump to content

Zasu auginimas Lietuvoje, realizacija, kastai


dariusk

Recommended Posts

Ačiū už atsakymą. Visokie straipsniai tik "subuntavoja" daugiau nieko. Geriausia sava patirtis. Man labai rūpi sužinoti ar gerai žąsims būtų jeigu žolę joms duočiau nupjautą? Ganyklų plotai per toli nuo namų. Tačiau šviežiai pripjautos galėčiau duoti kelis kart per dieną.

Tiks tik is dalies labai greit sumins ir suderks nebent kaskurtai sukisit.Siaip zasims patinka pacioms pesti zole.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 282
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Sveiki. Ačiū už nuomones :) Tai aš ir mąstau: reikia sumeistrauti neaukštas ėdžias su tarpeliais, kad jos žolės nesumintų, o pešti galėtų nesunkiai. Kuri neskani bus - numes. Ganykloje statyti aptvarą reikėtų aukštą, nes žmonės laiko medžioklinių šunų ir didelių, ir mažų, o jiems paukštį sudorot tai minutės reikalas. Kartą mačiau kaip nedidelis medžioklinis šuniokas ežį akimirksniu paėmė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Tas tiesa, aptvarus reikėtų ir įkasti. O tuomet jie kainuotų ko gero tiek pat kiek žąsiukai ir jų užauginimas kartu sudėjus. Prie mano tvartelio aptvaras gana nemažas yra. O dabar turiu tik šešias vištas ir gaidį. Kažin, ar žąsys su vištytėm gerai sutaria ar nelabai? Na, vištos senbuvės, gal nesileis pešiojamos... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 mėnesių...
Senakt netekom visu 21 zasu

Tai jau ispjove kas? Oi kaip gaila,uzuojauta :(

itarem seskai, tai va radom 8 negyvus ir viena suzeusta bet gyva pasislepusi zasiuka is 21 vienetu, tai dabar visur kur tik galiu statau spastus ir sendien dar vaziuosiu nusipirkt keleta spastu, kadangi radau keleta urvu, as juos vistiek sunaikinsiu. Nu teks daryt gerus voljerus tvarte

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Senakt netekom visu 21 zasu

Tai jau ispjove kas? Oi kaip gaila,uzuojauta :(

itarem seskai, tai va radom 8 negyvus ir viena suzeusta bet gyva pasislepusi zasiuka is 21 vienetu, tai dabar visur kur tik galiu statau spastus ir sendien dar vaziuosiu nusipirkt keleta spastu, kadangi radau keleta urvu, as juos vistiek sunaikinsiu. Nu teks daryt gerus voljerus tvarte

jauni dar zasiukai buvo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o suaugusius ar iveikia seskas ?

Man atrodo iveikia ir suaugusius :(

na drįsčiau suabejoti... didžiausias žąsų ginklas yra triukšmas. O medžiotojams tai didžiausias priešas! na nebent tai vyktų tvarte.... bet lauke tai tikrai jie apsigintų....

gaila žąsiukų....

mes pirkom prieš savaitę dviejų dienų žąsiukus. iš 30 liko jau tik 23... bet patys po vieną į dieną krenta. nesuprantu kodėl. Gauna tik žolės ir kombinuotų pašarų... Start, ten gi viskas subalansuota...

gal duodat ko papildomai, kad stipresni būtų?

Aš vitaminus paprastai pridedu tada, kai jau šeriu savo gamybos pašarais...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siemet kazkokia nesamone su vandens pauksciais,trys zasiukai krito keliu dienu,dabar gerokai virs menesio ,dvi kazkokios neaiskios .atsilieka nuo pulko,guli.pakilnojau, viena lengva,kita sunkoka.sparnai sveiki.siandien radau pekino anciuka negyva irgi menesio amziaus.muskusine antis susidejo kiausinius,o veliau juos sulese ir ilindusi pas kita anti,patvarke ir jos susidetus kiausinius.niekad tokiu dalyku nebuvo.paskaiciau kad ir pas kitus zasiukai krinta.gal koks virusas,gal jau nesveikus nusipirkom.siemet pirkom,kaip sake pardavejai,italijos baltasias mesines zasis.klausymas,jus kukuruzus zasim kokiam pavidale duodate,cielus, maltus ar skaldytus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes pirkom prieš savaitę dviejų dienų žąsiukus. iš 30 liko jau tik 23... bet patys po vieną į dieną krenta. nesuprantu kodėl. Gauna tik žolės ir kombinuotų pašarų

Ar tikrai krenta? galbūt kiti sumindo, ypač kai toks pulkelis mažoje patalpoje būna. pas mane per vieną naktį 5 prisispaudė, išbėgę iš gardo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

mes pirkom prieš savaitę dviejų dienų žąsiukus. iš 30 liko jau tik 23... bet patys po vieną į dieną krenta. nesuprantu kodėl. Gauna tik žolės ir kombinuotų pašarų

Ar tikrai krenta? galbūt kiti sumindo, ypač kai toks pulkelis mažoje patalpoje būna. pas mane per vieną naktį 5 prisispaudė, išbėgę iš gardo.

na tai kad gal ne... vietos jie turėjo pakankamai ir dvi grupeles buvo suformavę. Krito jie... žiūrėk jau vienas ar antras vaikšto ar stovi ir miega...

kažkokia nesąmonė, liko tik 17.

gal nevakcinuotus turguj nupirkau?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...