Jump to content

Zasu auginimas Lietuvoje, realizacija, kastai


dariusk

Recommended Posts

  • Atsakymai 282
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

geras klausimas,bet uzeik i tema zasu skerdimas ir ten aprases o krauja kam rinkt? :eusa-doh: bet nera nieko neimanoma :eusa-naughty: i puoda nukreipk nupjauta kakla ir puikiai susirinksi ;)

Dėl skerdimo klausiu dėl to, kad galvų kapojimas nėra skerdimas. Reiks kitoj temoj šį klausimą plėtoti.

Žemaitijoje kraujas renkamas išskirtinio skonio patiekalams....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
geras klausimas,bet uzeik i tema zasu skerdimas ir ten aprases o krauja kam rinkt? :eusa-doh: bet nera nieko neimanoma :eusa-naughty: i puoda nukreipk nupjauta kakla ir puikiai susirinksi ;)

Dėl skerdimo klausiu dėl to, kad galvų kapojimas nėra skerdimas. Reiks kitoj temoj šį klausimą plėtoti.

Žemaitijoje kraujas renkamas išskirtinio skonio patiekalams....

palenki galva zasino ir pjauni pakausi,nubega grazei kraujas ir zasis nesimuisto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PIRKSIU

Labai prasu pagelbekit kas galit.

Reikalinga 50-150 vientetu zasiuku sunkiuju veisliu.

Pageidautina embden arba toluze.

Jei neimanoma gauti zasiuku tiks ir versti kiausiniai.

Reiektu informacijos ir susitarimo kuo greiciau. Sumokeciau avansa is karto.

Ieškok lietuvos vištinių, bus paprasčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

PIRKSIU

Labai prasu pagelbekit kas galit.

Reikalinga 50-150 vientetu zasiuku sunkiuju veisliu.

Pageidautina embden arba toluze.

Jei neimanoma gauti zasiuku tiks ir versti kiausiniai.

Reiektu informacijos ir susitarimo kuo greiciau. Sumokeciau avansa is karto.

Ieškok lietuvos vištinių, bus paprasčiau.

Aciu. Deja kad ir kaip prijausciau lietuviskoms jos netinka jo per mazos. Smarkiai per mazos.

Lietuvos vistines : gyvas: 4.6 kg skerdiena apie 3kg

Embdens: gyvas 10kg skerdiena 6 kg

Toulouse:gyvas 8kg skerdiena 4.8kg

Landnes : gyvas 6 kg skerdiena 3.6

Taigi vat sitaip ir gaunas.

Jei visa zasiuka parduot tai geriau Toulouse. Jei dalint dalimis tai embden.

O man reikia krutineliu reiskia man reikia Emden arba dar kazko stambesnio.

Is esmes as bandysiu tartis su veislynu. Bet yra problema ten minimalus kiekis 1000 zasiuku nu bent jau 500.

As neturiu kur det ir realizuot tokio kiekio. Jei kas noretu perparduot tuos likusius 400-900 zasiuku tad as koperuojuosi.

Man is zasiuku prekybos pelno nereikia as noriu geros veisles su gerom mesos charakteristikom.

Man svarbu gerai mesa parduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gž ,gražiai tu čia :)

Vombo,jug ketini vaziuot i Monorą ,nusipirksi vengrų didžiųjų žąsų kiaušinių ,išsiperinsi ir gali mandravot . Pernai Lukas /malonas/ parsivežė 20 kiaušinių ,perinau aš ,išsirito iš vieno pardavejo visi 10 iš kito gal3 ,bet buvo labai murzini kiusiniai ,tai neversti buvo . Taip ,kad pirk švarius ,didelius kiaušinius ir manau pavyks .

O kam duot perpadavinet ,jei gauni ir gali parsivežt imesi skelbima -užsakymai pasipils ... teks dar syki užsakyt kita 1000 :),kai neužkelsi kosmines kainos -pirkeju bus ,svarbu ne broka ,o gerus nupirktum :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gž ,gražiai tu čia :)

Vombo,jug ketini vaziuot i Monorą ,nusipirksi vengrų didžiųjų žąsų kiaušinių ,išsiperinsi ir gali mandravot . Pernai Lukas /malonas/ parsivežė 20 kiaušinių ,perinau aš ,išsirito iš vieno pardavejo visi 10 iš kito gal3 ,bet buvo labai murzini kiusiniai ,tai neversti buvo . Taip ,kad pirk švarius ,didelius kiaušinius ir manau pavyks .

O kam duot perpadavinet ,jei gauni ir gali parsivežt imesi skelbima -užsakymai pasipils ... teks dar syki užsakyt kita 1000 :),kai neužkelsi kosmines kainos -pirkeju bus ,svarbu ne broka ,o gerus nupirktum :)

Jei veitos tureciau kur mazylius talpint tikrai taip padaryciau.

Neturiu kur as juos atsivezes patalpint.

Jei kas ka zinosit sakykit

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aciu. Deja kad ir kaip prijausciau lietuviskoms jos netinka jo per mazos. Smarkiai per mazos.

Lietuvos vistines : gyvas: 4.6 kg skerdiena apie 3kg

Embdens: gyvas 10kg skerdiena 6 kg

Toulouse:gyvas 8kg skerdiena 4.8kg

Landnes : gyvas 6 kg skerdiena 3.6

Dėl lietuvos vištines šiemet auginom apie 60 vnt tai gyvas svoris tarp 5-6 kg skerdiena tarp 3-4 kg, bet čia manau ne riba, nes pas mus buvo blogas startas, o jei normaliai pašerti iki 9 savaičių tai gyvo svorio užauga iki 7 kg. auginom ir kelias italu mėsines tos svėrė apie 8 kg skerdiena 5-6kg iš kurių 1-1,5kg taukai :). Ir šiaip astebėjau jog dauguma pirkėjų pageidavo mažesnių žąsų.

P.s. jei ką domins lietuvos vištinių kiaušiniai :icon-arrow: PM

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žąsys ir išmandrėjį ,ne visos peri . Kai pradės dėt -mėgykit nerinkt kiaušinių ,gal susidės dėti ir sumislys tūpt :)

Visumoj žasim dar ankstoka ,geriau kai vėliau deda ir žąsiukai ritas ant žolės jau . Be to anksti išperinus atsibos jom laukt Kalėdu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokio dar pavasario jus laukiat ? :)

Vasario vidurys.

Kas turit bendras augintuves ir auginat po kelias partijas ir skirtingu rusiu pauksciu jau veluojam.

Nes pirmi i augintuve keliauja zasinai poto jau broileriai.

Man asmeniskai pradet augint briolerius birzelio viduryje jau smarkiai per velu.

Tarkim isigyjam kovo 15d. menuo laiko augintuveje dar 2 savaite dezinfekcijoms.

Va jums ir geguzis. O jei reikia dar ir antinus tai isvis tragedija.

Nespesi ne mirktelt ir jau spalis reikia skersti ir vyniot meskeres ziemai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vombo,nepyk,tau rūpi užkraut šaldiklį įvairia skerdiena,man žąsis valgyt asmeniškai -per didele prabanga ,o be to šeimyna nėra jos mėgėjai -taip kad stengiuos augint kalėdiniam stalui/o augint 9 mėn -nesamonė,gana 4/ ,taip ir už varga atsiimu, o vištos ,kalakutai kas kita ,galiu augint ,kada panorėjus . Taip ,kad ne visiems mums metų laikai sykiu ateina :lol: Be to anksti perinu veislinius viščiukus,tai dauguma gaidelių ir į puodą skrenda :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Vombo,nepyk,tau rūpi užkraut šaldiklį įvairia skerdiena,man žąsis valgyt asmeniškai -per didele prabanga ,o be to šeimyna nėra jos mėgėjai -taip kad stengiuos augint kalėdiniam stalui/o augint 9 mėn -nesamonė,gana 4/ ,taip ir už varga atsiimu, o vištos ,kalakutai kas kita ,galiu augint ,kada panorėjus . Taip ,kad ne visiems mums metų laikai sykiu ateina :lol: Be to anksti perinu veislinius viščiukus,tai dauguma gaidelių ir į puodą skrenda :lol:

Kas teisybe tas ne melas :)

Ir ko cia pykt.

Kas liecia prabanga :) Zasu skerdiena man tik bonusas man taukai kosmetiniai reikalngi. Va perejom prie sintetiniu odos emulentu dukrva vel visa kasosi.

Taukus tarp zarnu pasilieku o skerdiena kas netelpa I saldik ir kiek imanoma parduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...