Jump to content

Kokią brangiausią žuvį esate valgę ?


Remigijus Rutkauskas

Recommended Posts

p.s. neisizeiskite bet as karpio nelaikau zuvimi jis auga paprastame tvenkinyje, be prieziuros.

Neįsižeiskite, bet tai vienas didžiausių nusišnekėjimų kuoriuos esu skaitęs apie žuvis pastaruoju metu :icon-wink: Jei karpio nešersi, tai ir neaugs normaliai, na nebent tai koks nors didelis vandens telkinys, kuriame sočiai visokiausių gyvių, tinkamų karpių mitybai. Saiurokas požiūris...

Aš iš brangesnių valgęs lašišos, kuprės, vaivorykštinio upėtakio, ungurio(rūkyto).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ryba nie miasa :D:D

o kas nevertina karpio, tada keiskit bobikes virtuvej :lol::lol:

kazkada MU zurnale buvo receptukas, kaip iskept karpi aluje. pabande, nors ir su labai dideliu pesimizmu...

gavos super. tik receptas kazkur nusimete...

Na,man karpis pagal skonį antras nuo galo,po kuojos.

Brangiausia valgyta žuvis,turbūt,ungurys.Tik,kad skonio-kainos santykis man nelabai koks pasirodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skonis priklauso nuo to kaip paruošta o ne nuo to kiek kainavo žaliava (ko gero geriausias pavyždys tai majonezas, kai viena prancūzijos Provanco pilų buvo apsupta ir nebuvo ko valgyt vienas virėjas iš to ką pavyko surankior padarė majoneza kuris šiandien dienai (kalbant apie tikrą provancalį) skaitomas delikatesu). Taip pat ir žuvis. kadangi teko padirbėti vieno kiečiausių Londono šefų padėjėju tai atsivalgiau ir upėtakio balto vyno padaže ir lašišos raudono vyno padaže, bet kad ir Panevėžį, Babilone kinu restorane, traškus karpis, tikrai bet kam galiu rekomenduot.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Skonis priklauso nuo to kaip paruošta o ne nuo to kiek kainavo žaliava (ko gero geriausias pavyždys tai majonezas, kai viena prancūzijos Provanco pilų buvo apsupta ir nebuvo ko valgyt vienas virėjas iš to ką pavyko surankior padarė majoneza kuris šiandien dienai (kalbant apie tikrą provancalį) skaitomas delikatesu). Taip pat ir žuvis. kadangi teko padirbėti vieno kiečiausių Londono šefų padėjėju tai atsivalgiau ir upėtakio balto vyno padaže ir lašišos raudono vyno padaže, bet kad ir Panevėžį, Babilone kinu restorane, traškus karpis, tikrai bet kam galiu rekomenduot.

goodpost.gif

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...