Jump to content

ZETOR 125


antasas

Recommended Posts

ko jūs peikiat tuos zetorius . Traktorius geras, kaip už tokią kaina. Aišku svorio trūksta. Bet taip jis liux . O dėl ratų tai kai atvaro jį, gi pasako kad pavažiavus būtinai patikrinkit ratus, jai atsileido daverškit . 2 kaimynai turi fronteras, vienas su priekine pakaba. Tai jie laiko. Vienam genda tik sankaba, nes su mulčeriu(smulkintuvu) neranda tam tikro greičio su pavarom . O kitam tai be problemų . kabina 5m germinatorių ir puikiai sau tampo .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai girdejai, varikliai laiko kuo puikiausiai. Jeigu ukininkui tuk tuk, tai nera ko stebetis, kad motora uzkale. Turbut tepalo variklyje nebebuvo todel ir uzkale varikli. Pas mus ratlankiai su varztais, nusiskundimu del ju neturiu, svarbiausia paversti nuo pat pradziu.

Minde tik negirk to ceku kurinio ka zmogus isvardino yra teisybe ir su tais ratais ir tais varikliais yra net keleta atveju kad naujiem uzsilenke ir dar daug visokiu nedadielku ir siaip mano nuomone jei turi galimybe tai tik imk rimtesnes firmos traktoriu aisku ir juose visko pasitaiko bet tikrai zimiai malonesni ir patvaresni

Na koki pirkti tai kiekvieno reikalas, kas liečia kokybe tai nieko negaliu papriekaištauti eksplotuoju nuo 2008 metu pavasario 2700 moto val. didesniu problemu nebuvo, kas liečia ratus tai toks jausmas kad tuos zetorius peikti kažkas suinteresuotas, nes man i galva netelpa kaip važinėt su traktorium(nauju) ir nepasivaržyt ratu o jeigu juos laiku pasivaržai tai jokiu problemu nekyla, Bet jeigu tingisi tuos ratus pasiveržti tai traktoriu galima užsisakyt ir su paprastais ratlankiais ir nebus jokios problemos.

Vat ta ir noriu pasakyti, kad traktoriaus tarnavimo laikas priklauso nuo jo prieziuros. Jau 2500mh forterrai, tai jokiu nusiskundimu nei del ratu, nei del variklio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikot , traktoristai:pradedu po truputi ieškoti traktoriaus,atsibodo Belaruse spermatozoidus žudyt...O čia pradirbo traktorius du -tris tūkstančius motovalandų ir džiaugsmas per kelnes varva,dar nieko rimto neatsitiko.Tai ką man sakyti kai mano belarusas jau šešis tūksančius prasuko,o į jį apie keturis tūkstančius sukišau, iš kurių kokie trys padangoms.

Prasukit su tuo ar anuo traktoriu dvigubai,tada ir vertini galima,o ne kad varžtą užmiršau priveržti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bielarusose ir pavarzyt reikia ratus..o del zetoriaus tai jokios pigios kainas manau jau nebera..nu biski pigiau negu kiti uzsieninia bet ir kokybe visai kita, nors genda kiti..as lyginu zetora fortera 95, kurio kaina 115 tukst.. jam tik 100 arkliu o uz tokia kaina ar dar dedejus koki 15-20tukst gali nupirkti is rimtesniu firmu rimtesni traktoriu..kur ir kabinoj garsas geras bus ir valdymas visai kitas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

manau kad tirkrai netilpsi su pilnu komplektu i 140tukst..vienas pazystamas sake pirko pries kokius 3ar 4 metus, tai pilnai sukomplektavo 125 fortera ir su jaunojo ukininko parama dar liko pinigu..o dabar bazinis 125 forterra kainuoja 125tukst kazkur..o kokybe manau tikrai anksciau geresne buvo negu naujuju ir nevien zetoriu o visu taspats..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu bielarusose ir pavarzyt reikia ratus..o del zetoriaus tai jokios pigios kainas manau jau nebera..nu biski pigiau negu kiti uzsieninia bet ir kokybe visai kita, nors genda kiti..as lyginu zetora fortera 95, kurio kaina 115 tukst.. jam tik 100 arkliu o uz tokia kaina ar dar dedejus koki 15-20tukst gali nupirkti is rimtesniu firmu rimtesni traktoriu..kur ir kabinoj garsas geras bus ir valdymas visai kitas..

Šiaip tai zetor forterra 95 turi 90 aj tikru arkliu(R-24 standartas) ir toks traktorius augalininkystės ūkije manau nelabai reikalingas, svoris ir kelemoji galia(hidraulinės sistemos) dideli o variklis silpnokas ir mano supratimu su tokiu varikliu galima tampyt 3 korpusu vartoma pluga ir kitokius belarusui tinkančius padargus, jeigu jam pvz prikabint skutika 3 metru su kokiai 56cm diskais jis jau manau nebepaimtu tinkamo greičio, mano supratimu jeigu imti forterra tai bent jau 115 modeli kuris turi 110aj, toks traktorius atitinka maždaug, kaip pavizdi pasakysiu, JD 6330 modelį ir forterrai dar pliusas toks, kad kelemji galia didesne apie tona ir svoris ant priekio didesnis ko pasekoje lengviau susitvarko su sunkiasniais padargais ir.... kažkodel abejoju, kad kaina skirsis tik 15-20 tukstančiu

Žinoma jeigu palyginsi koki JD6130 ar kita analogiška vakarieti su forterra 135 (kas dažnai daroma) tai ju kainos gal ir panašiosbet arkliai skiresi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks jausmas, kad pries facelifta fortera buvo kokybiskesne :eusa-think: O ir kaina pakilo lyginant kiek mokejo Viktoras nes pilnai sukomplektuotos i 140k netilsi niekaip perkant 125 modeli :eusa-think:

Negaliu garantuot bet tikriausiai suklydai, forterra 135 turėtu but apie 140tk(bent jau rudeni per paroda taip buvo) o 125 modelis pigesnis.

Dometasi apie 125 modeliuka... tai ratlankiai vientisi padangos placiausios, visi svoriai, priekine pakaba ir dar sis bei tas kaina virsija gerokai 140k.. Dar jei dadeti padangu pakeitima vietoj Mitas i Taurus tai vel +++ euru. O mano nuomone apie 135 tai jau 16V variklis turi.. dar daugiau ispausta arkliu... Manau 120ag 4 cilindram sociai ;) Mechaninis siurblys labai norint gali pats pasizaist su kuro norma

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip i zetoriu amortizaciju neužsakysi, bet ir kainu skirtumas jau koks gaunasi, turint lišna lita tai tada kodel gi ne tada dar galima ir Lindner pasižiurėt ten komfortas dar geresnis.

Viliui, del kainos tai jeigu už tiek gali paimti tai pirmyn, bet aš patikėsiu tokia kaina tik pats pamates sąskaita faktūra, nes jau buvo čia rašytoju ne vienas, pasiaiškinus pasirodydavo kad ne visai taip, antras dalykas kai pirksi ta zetoriu(jeigu išvis pirksi) tai nuvažiuok i specagra ir parodyk komercini pasiulyma JD6430 už 147 tk su tais t.t navarotais :lol: garantuoju kad ir tau tada padarys diiidelia nuolaida ant to 125 zetoriaus.

Vilius gal skaičius sumaišiai vietoi 1 pasirodė 4, gal ten buvo 6130 :lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks jausmas, kad pries facelifta fortera buvo kokybiskesne :eusa-think: O ir kaina pakilo lyginant kiek mokejo Viktoras nes pilnai sukomplektuotos i 140k netilsi niekaip perkant 125 modeli :eusa-think:

Negaliu garantuot bet tikriausiai suklydai, forterra 135 turėtu but apie 140tk(bent jau rudeni per paroda taip buvo) o 125 modelis pigesnis.

Dometasi apie 125 modeliuka... tai ratlankiai vientisi padangos placiausios, visi svoriai, priekine pakaba ir dar sis bei tas kaina virsija gerokai 140k.. Dar jei dadeti padangu pakeitima vietoj Mitas i Taurus tai vel +++ euru. O mano nuomone apie 135 tai jau 16V variklis turi.. dar daugiau ispausta arkliu... Manau 120ag 4 cilindram sociai ;) Mechaninis siurblys labai norint gali pats pasizaist su kuro norma

O matei forterros 135 variklio diagrama? Zaisk su kuro norma kieknori, taciau tokiu degalu sanaudu pasiekti nepavyks su didesne galia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zetorio kaina maziuko yra ryskiai perdidele..fortera 95 kainuoja 115tukst, tai uz ta kaina gali rinktis new holland t5060 kaina 125tukst standarto, joni 5100m, ceisa jx95 ar koki dar kita, na ju svoriai ten skirias ir kelemoji galia skires bet pagal arklius jie dirbs tapati visi....o jei reikia traktorio apie 130-140 arkliu tai zetoras fortera kainuoja standartas 135 tukst tai jis tikrai pigiau uz kitus gal 40-50 tukst..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

zetorio kaina maziuko yra ryskiai perdidele..fortera 95 kainuoja 115tukst, tai uz ta kaina gali rinktis new holland t5060 kaina 125tukst standarto, joni 5100m, ceisa jx95 ar koki dar kita, na ju svoriai ten skirias ir kelemoji galia skires bet pagal arklius jie dirbs tapati visi....o jei reikia traktorio apie 130-140 arkliu tai zetoras fortera kainuoja standartas 135 tukst tai jis tikrai pigiau uz kitus gal 40-50 tukst..

Okiek kainuija zetor proxima 90aj?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn proksimos 90 kainos tikrai, nors kazkada seniau domejaus proxsima pawer 90 ar 95 na tada jo kaina ir nemaza tikrai buvo nors neatsimenu kiek....na mano giminaitis pirko fortera 135 gal pries nepilnai metus mokejo 135 tukst bet normalesnios komplektacijos..svoriai, oras, kondisas, kabliai, lyg ratai platesni nors tikliai nzn del ratu..o dabar kaina pakilo nors jis ir nederejo nemazai..as kur rasiau kainas tai cia be jokiu derybu buvo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nzn proksimos 90 kainos tikrai, nors kazkada seniau domejaus proxsima pawer 90 ar 95 na tada jo kaina ir nemaza tikrai buvo nors neatsimenu kiek....na mano giminaitis pirko fortera 135 gal pries nepilnai metus mokejo 135 tukst bet normalesnios komplektacijos..svoriai, oras, kondisas, kabliai, lyg ratai platesni nors tikliai nzn del ratu..o dabar kaina pakilo nors jis ir nederejo nemazai..as kur rasiau kainas tai cia be jokiu derybu buvo..

:icon-twisted:

blin patinka man tokie jauneliai...fortera ir proxima jiem tas pats.

fortera sulyginti su case jx... :eusa-doh: ...tas pats kas BMW 5 klases sulyginti su audi a3 :icon-neutral:

giminaitis pirko...nei kokios komplektacijos, nei kiek tiksliai pinigu...tai ko neissiklausinejai smulkmenu ir musu neapsvietei???

jau jau giminaitis pirko pries metus , tai turejai suziuret kaip ten ta forterra, ko gali ir ko negali...kad nebutu tokiu nesamoningu lyginimu su case Jx

blin susinervinau, kai pradeda rasinet tokie jauneliai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai supratau ka cia norejai pasakyti del sulyginimo su case jx, nes jei lygus arkliai imciau ceisa, del kainos tai 135tukst plius pvm, del komplektacijos as jos tiksliai neatsimenu, nes vistik jau laiko nemazai praejo, del ko gali ko negali zetoras as jo neprasiau kad jis man leistu nuvaziuot kokia dienike su plugu paart o kai buvau pas ji namie jis katik buvo parsivares ta traktoriu ir dave pasivazinet plentu biski, jo zetoras fortera 135 ir ispudis po pasivazinejimo-labai nusivyliau zetoriu.. niekada nelyginau forteras su proksima..jei jau esi zetor fanas tai cia tavo reikalas jei pavsivazinesi kada su normaliu traktoriu tada gal ir nuomone bent biski pasikeis, o jei nepatinka kitu zmoniu nuomones tai cia tik tavo bedos.. :eusa-naughty: bmw 5 klases lygini su audi a3.. :eusa-doh: - AUDI DAG GERESNE.. :lol::lol::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai supratau ka cia norejai pasakyti del sulyginimo su case jx, nes jei lygus arkliai imciau ceisa, del kainos tai 135tukst plius pvm, del komplektacijos as jos tiksliai neatsimenu, nes vistik jau laiko nemazai praejo, del ko gali ko negali zetoras as jo neprasiau kad jis man leistu nuvaziuot kokia dienike su plugu paart o kai buvau pas ji namie jis katik buvo parsivares ta traktoriu ir dave pasivazinet plentu biski, jo zetoras fortera 135 ir ispudis po pasivazinejimo-labai nusivyliau zetoriu.. niekada nelyginau forteras su proksima..jei jau esi zetor fanas tai cia tavo reikalas jei pavsivazinesi kada su normaliu traktoriu tada gal ir nuomone bent biski pasikeis, o jei nepatinka kitu zmoniu nuomones tai cia tik tavo bedos.. :eusa-naughty: bmw 5 klases lygini su audi a3.. :eusa-doh: - AUDI DAG GERESNE.. :lol::lol::lol:

O šiaip kiek pačiam metu ?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nelabai supratau ka cia norejai pasakyti del sulyginimo su case jx, nes jei lygus arkliai imciau ceisa, del kainos tai 135tukst plius pvm, del komplektacijos as jos tiksliai neatsimenu, nes vistik jau laiko nemazai praejo, del ko gali ko negali zetoras as jo neprasiau kad jis man leistu nuvaziuot kokia dienike su plugu paart o kai buvau pas ji namie jis katik buvo parsivares ta traktoriu ir dave pasivazinet plentu biski, jo zetoras fortera 135 ir ispudis po pasivazinejimo-labai nusivyliau zetoriu.. niekada nelyginau forteras su proksima..jei jau esi zetor fanas tai cia tavo reikalas jei pavsivazinesi kada su normaliu traktoriu tada gal ir nuomone bent biski pasikeis, o jei nepatinka kitu zmoniu nuomones tai cia tik tavo bedos.. :eusa-naughty: bmw 5 klases lygini su audi a3.. :eusa-doh: - AUDI DAG GERESNE.. :lol::lol::lol:

Case jx reiketu lygint su zetor poxima, o ne su forterra, tai visai kita svorio kategorija ir tada neiskils tokiu klausimu, kaip kiek paciam metu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siaip aisku kad zetora fortera su jx nera ka lygint ir svoriu, ir kelemoji gale, bet jei pagal arklius abu vienodi manau darys daugmaz vienoda darba..

Siaip tai forterra galingesne tiek uz jx, tiek uz jxu. Stipriausia jxu serijos traktoriu (78kW) galima palyginti su forterra 105 (78.4 kW). Tarpkitko, pasak zetor kompanijos, jie pirmieji idiegs : the intelligent hitchtronic system http://www.zetor.com/ :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...