Jump to content

rimtas skelbimas del darbo


gediminaske

Recommended Posts

Sveiki. Ieskau darbo, betkokio, nu siaip geriau su apgyvendinimu... tenkinciaus alga nuo 800lt... moku visiskai visus ukio darbus (tėvų ūkis mišrus, >100ha, taigi darbo yra teke visokio.) Esu gan kruopštus, darbo tikrai nebijau, fizinis darbas tikrai nebaugina manes. Tik viena bėda: ieškau darbo ilgesniam laikui nei per vasara... Turiu TR1 traktorininko pažymėjimą, rudenį gausiu ir pilnas teises pagal specialybę... Jei idomu kodėl nepasilieku dirbt tėvų ūkyje, tai zinokit, jog per darbymetį traktoriuje praleist po 16-18valandų per dieną ir per mėnesį gaut 40 lt-ne mano svajonė....jei dirbu viska ir paprasai 10lt pietums ŽŪ mokykloje,tai netik kad negaunu bet ir isvadina visaip kaip imanoma...neesu turėjes laisvo laiko susitikti su draugais netgi... :eusa-snooty: taigi manau jog gal kasnors atsirastu kam reikia darbuotojo....Moku melzti karves rankomis ir aparatais(respublikinėse varzybose 4vieta), pernai artoju varzybose respublikinėse likau 4 vietoje(nuo 3 vietos skyrė 0,3 balo...). Jeigu kas susidomėtumėte(kuo kaskodel labai abejoju), pradziai rasykite i PM.. geriau jog butu siaures Lietuvoje, bet tinka betkur..... :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Ieskau darbo, betkokio, nu siaip geriau su apgyvendinimu... tenkinciaus alga nuo 800lt... moku visiskai visus ukio darbus (tėvų ūkis mišrus, >100ha, taigi darbo yra teke visokio.) Esu gan kruopštus, darbo tikrai nebijau, fizinis darbas tikrai nebaugina manes. Tik viena bėda: ieškau darbo ilgesniam laikui nei per vasara... Turiu TR1 traktorininko pažymėjimą, rudenį gausiu ir pilnas teises pagal specialybę... Jei idomu kodėl nepasilieku dirbt tėvų ūkyje, tai zinokit, jog per darbymetį traktoriuje praleist po 16-18valandų per dieną ir per mėnesį gaut 40 lt-ne mano svajonė....jei dirbu viska ir paprasai 10lt pietums ŽŪ mokykloje,tai netik kad negaunu bet ir isvadina visaip kaip imanoma...neesu turėjes laisvo laiko susitikti su draugais netgi... :eusa-snooty: taigi manau jog gal kasnors atsirastu kam reikia darbuotojo....Moku melzti karves rankomis ir aparatais(respublikinėse varzybose 4vieta), pernai artoju varzybose respublikinėse likau 4 vietoje(nuo 3 vietos skyrė 0,3 balo...). Jeigu kas susidomėtumėte(kuo kaskodel labai abejoju), pradziai rasykite i PM.. geriau jog butu siaures Lietuvoje, bet tinka betkur..... :icon-exclaim:
Kaip matau ne iš kelmo spirtas vaikinas, bet tavo tėvai tai tironai :icon-eek: beje kiek tau metų? Toks darbininkas praverstų kiekvienam, gaila kad dabar nėra kur apgyvendint normaliai :eusa-think:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu vyrų solidarumas tai pagirtinas. Ale ir kokie tėvai tironai :icon-exclaim: Kiba forumo vyrai savų vaikų tokio amžiaus neturi??? Jie gi visi tokio amžiaus - nuo 14 metų taip šneka (praktika :icon-wink: ). Man bent susidarė toks įspūdis, kad vaikinukas su tėvais truputį apsipyko ir nori jiems įrodyti, kad be jo ūkyje nebus kam dirbti ir ūkis pražus. :icon-confused: Ne tame problema, kad tėvai pinigų mažai duoda, o tame, kad jaunuolis neįvertina to, kad jį tėvai rengia, maitina, aišku ir telefono sąskaitas apmoka, ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Net neabejoju, kad dzukija daugeliu atveju teisi, bet šeip tai 18 pats tas amžius kai reikia ant savų dviejų bandyt stotis. Asmeniškai as vos sulaukęs 14 įsidarbinau vasarai stybose (tarybiniais laikais taip buvo galima). Visai sveika, kai turi "savų" pinigų sužinai kaip greit jie ištirpsta ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Net neabejoju, kad dzukija daugeliu atveju teisi, bet šeip tai 18 pats tas amžius kai reikia ant savų dviejų bandyt stotis. Asmeniškai as vos sulaukęs 14 įsidarbinau vasarai stybose (tarybiniais laikais taip buvo galima). Visai sveika, kai turi "savų" pinigų sužinai kaip greit jie ištirpsta ;)

Dzūkija žino, kad ji teisi (pati tokių turiu) :icon-wink:

Aš visada buvau už tai, kad jaunimas kuo anksčiau kažką dirbtų ir kaip tu sakai "ant savų dviejų bandyt stotis" ir sužinoti kaip greitai tie savi uždirbti dingsta. Tik pas tėvus kojinėj tie milijonai būna (taip jaunimui atrodo).

Bet man šito jaunuolio darbo paieškoje užstrigo ne tai, kad jis nori dirbti, o jo posakiai apie tėvus. Tikrai nemanau, kad mūsų ūkininkų vaikai labai nuskriausti. Gal tik man tokie pasitaikė, bet dirbant su projektais teko bendrauti su tėvais, o po kelių metų ir jų vaikais jau kaip jaunaisiais ūkininkais. Nei vienas neatrodė kaip skurdžius.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is kitos puses, jei tevai nebutu tamsuoliai, susestu su vaiku ir pasisneketu su vaiku, jiems gi ne 18... As zinau atveju, kai vaikai net savo seimynini gyvenima paaukoja del tevu ukio geroves, o gauna tik kupra... Tevai pelna ir toliau investuoja i uki, vaikai ima paskolas, kad nusipirkt bustus, laisvalaiki aukoja tevu ukyje, o zmonos su vaikais pabega nesulaukdamos pakankamai demesio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš išvis nesuprantu tokio jaunimo požiūrio, kad dirbant tėvų ūkyje (savame gi :icon-exclaim: ) dar jam reikia ir atlyginimą mokėt. Tada galima jaunuolio paklausti, ar kai jo mama jam valgyt darydavo, skalbdavo, lygindavo - jis jai mokėjo? Tai yra toks pat darbas.

As noreciau issakyti siek tiek kitokia nuomone, jei tik Dzukija nesupyks :icon-redface::) Turiu prisipazinti, kad ir as esu is tu, kurie praso uz darba ukyje atlyginima moketi. Tiesa, ne uz kokius ten parastus darbelius, bet tarkim uz presavima, kai uzdarbiaujama ir panasiai (tevam pigiau dirbu :D ). Dabar klausimas iskyla toks, kodel as netureciau kazkiek pinigu uz tai reikalauti/prasyti? Mama man panasia minti pasake, kaip ir Dzukija, taciau sakau, kad ji visad gali moketi svetimam, jeigu nenori moketi savo sunui. Juo labiau zino, kad pakeisti mane kazkuo nelabai ir rastu. Taigi, logiskai mastant, sunui moketi maloniau + zinai, jog jis niekad nepaves ir neiskres kokios nesamones. Nes tarkim tevas turi ribota supratima apie elektronika, tai visokie kompu valdymai jam yra labai didele beda, o ir ne kiekvienas jaunas pacanas turi ta analitini/mechanini mastyma ir sugeba greitai perprasti irenginio valdyma, sutrikimus, sutrikimu salinimo budus. Ir kokia man prasme butu dirbti uz dyka, jei mano sugebejimai leidzia susirasti analogiska darba kazkur kitur, gal net kitoje salyje su tikrai geru uzdarbiu. Lieka tik kazkokie sentimentai ar prielankumas, bet jei pats neplanuoji pasilikti tam ukyje, jy perimti, tai prasmes dirbti uz dyka as nematau jokios.

Galbut kazkiek tiesos yra Dzukijos pastebejime, kad tai kaip ir maištas pries tevus, visgi, visiem pasitaikydavo rimtai susipykti. Bet jei tai yra norejimas parodyti, kad tevai be jo neissivers, tai as pilnai tuo tikiu, kad taip ir gali buti, nes is savo varpines kalbedamas jau matau tokia pacia perspektyva savo seimoje, kai tevai jau ima kalbeti, kad man susiradus pastovu darba isparduos technika, nes be manes nieko nebebus. Taciau baime, kad jaunasis pagalbininkas gali pabegti, siuo atveju pasidaro pakankamai pagrista :)

Valgyt darymas, skalbimas... Na sutikim, kad mazas vaikas yra visu pirmiausia begalinis dziaugsmas seimai (pats dar neturiu, bet meginu isivaizduoti), tad jo prieziuros tikriausiai negalima palyginti su sedejimu traktoriuje po 16 valandu... Zinoma, laikui begant tas dziaugsmas gerokai pamazeja ir ima kelti rupescius, bet, mano nuomone, uz tai, ka mum tevai duoda vaikysteje (skalbia, valgyt daro, priziuri ir t.t), mes juos turesime priziureti senatveje. Pasirupinti ju gerove ir siltu bei sociu gyvenimo saulelydziu. Man tai skamba saziningai. Tiesa, man 23metai dabar, o kai buvau 18... Na, dirbau uz dyka, bet tikrai gaudavau siek tiek pinigeliu, turejau siokia tokai masina ir pas draugu bei draugiu galedavau kasdien nulekt. Nezinau kaip jus, bet as gediminaskes puseje. Bet gal jam pirmiausia reiktu pakalbeti su tevais. Tikriausiai bus ta sunku padaryti, gal reiks perlipti per savo principus ar ego, bet budas pats civilizuociausias. Reiketu isdestyti savo savijauta ir ko noretu, kad butu kitaip. Jeigu ir tokiu atveju niekas nepasikeistu i geraja puse, tada gal tikrai reiktu pagalvoti apie meginima pradeti gyventi sau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dekui manttys :eusa-clap: aisku jum atrodo jog cia maištas ir t.t, barniai, bet.... supraskit ir mane... as taipat zmogus, nesvarbu kad dirbu tevu ukije,nejaugi tai reiskia, jog turiu dirbti uz dyka, juk ir as noriu turėti pinigu smulkioms išlaidoms... :eusa-think: aisku neprasau kad tevai man mokėtu po 2000 i mėnesį, man tikrai uztektu ir 400lt...Buvo kalba pas jus apie pasikalbėjimą su tėvais, bet sakot reiks perlipt savo principus ir ego? :eusa-think: Tai kad esu kalbejes nekarta, o ir principu as netruriu perdaug.... :eusa-snooty: jei turiu dirbt ir netgi laisvalaikio neturiu normalaus, tai atleiskit...Negaliu netgi pabuti su draugais ar draugem... :icon-confused: nu i menesi gal turiu kokius 3-4laisvus vakarus, kai pas drauges nuvaziuoju,bet jei isvaziuot galiu geriausiu atveju tik 21h vakaro o poto ryte priekaistauja kad velai gryztu(negeriantis esu jeigu ka...) tai tikrai :eusa-doh: Zvano pasiulyma jau anksciau esu apgalvojes ir manau jog jis realiausias.... padirbeciau uzsienyje ir suprasciau ka reiskia gyvenimas ant savo sprando... :eusa-shifty: nemanau jog labai gailesiuos taip padares.. :eusa-whistle: nu suprantu jog mano amzius tai visiems suprantamas jog neva cia viskas blogai mums, niekas neįtinka, bet viskam yra ribos...o beto jeigu pasamdytiems vienai nepilnai dienai prie sieno vezimo kad pabutu darzinėje moka po 100lt + "gaivieji" gėrimai kol nulužta, o as tuo tarpu tikrai daugiau darbo ta diena turiu, nes ir pas gyvulius nuo 5h ryto einu, nukrenta rasa,tuomet siena i Sąvalkas sugrebiu, tuomet tėvukas presuoja o as po presu su priekaba vazineju, parvezes vienas i darzine sumetu is priekabos pro langeli, kuris gana aukstokai nuo priekabos, pabaigus visi balevoja o as vienas dar turiu nuo lauko iskritusias kitkas surinkt ir parvest, tuomet vel pas gyvulius eit.... svetimiems iskarto 100lt o man? man nieko... aisku galeciau daryt taip kaip kiti daro, bet dar nesu toks padugnė kad is namo dyzeli vogciau ir pardavinėčiu... :eusa-snooty: taigi negalvokit jog cia tik mano isigalvojimai jog susipykau ir įrodysiu jog be manes jie neišsivers... nors taip ir bus... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jei tik Dzukija nesupyks :icon-redface::)

Dzūkija niekada nepyksta, jei jaunas žmogus turi savo nuomonę ir ją argumentuotai gina. Šauniai mąstai. :eusa-clap: O aš ko gero, kaip Zvanas, rašė tikrai iki šiol susidūriau tik su puikiais ir darbščiais ūkininkais, kurie savo vaikus ne tik skatina, bet ir palaiko.

Gediminaske, sėkmės tau žengiant tuo savarankiško suaugusio žmogaus keliu. Saviems aš vis kartoju, kad geriausia mokintis iš svetimų klaidų, bet dažniausiai į protą atveda savos. Todėl pirmiausia nustok parintis ir pašnekėk su tėvais, argumentų tam pokalbiui rasi sočiai Manttys pamąstymuose. Nes taip, kaip elgesiesi dabar, tai elgiasi nesubrendę jaunuoliai, o ne savarankiškumo siekiantys vyrai (kokiu, manau, save laikai). Ir pabaigai - aš ne burbanti boba, tik mama, turinti tokio pat amžiaus vyrukų. :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

duokit darba net gaila zmogaus :icon-confused: as duociau bet 15ha ne vieno gyvulio
Darbą galima greitai duoti, bet aš nemanau, kad jam verta Lietuvoj dirbt, aišku ir užsienyje nefontanai dabar, bet ten bent užsidirbtų šiokiam tokiam pradiniam kapitalui, kurį galėtų panaudot sugrįžęs (ūkiui tarkim plėsti, ar kurti naują), o Lietuvoj viską ką uždirbs "pravalgys", taip jau būna, tuo labiau kad niekas dabar nepasiūlys kažko stebuklingo.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai as ir saku, kad reikia pust i uzsieni... :eusa-violin:

siaip diskusija gana idomi cia vyksta, na kadangi irgi jaunas esu tai galiu pasakyti kad irgi panasiu problemu buvo su tevais... as galvojau kad jie prapuls be manes, o jie kad as be ju... padejo puses metu isvyka i uzsieny ir pasiroe kad nei jie be manes, nei as be ju neprapuolam, todel ir toliau vel dirbam kartu :eusa-dance: tai padejo isspresti kai kuriuos pasitaikydavusius nesutarimus del darbo, pinigu ir t.t. dbr to nera :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...