Jump to content

Sveikinu visus su nauja prezidente :)


Donatas

Recommended Posts

Na taip butent visgi amzius daro savo dar pirmoj kadencijoj adamkus buvo judresnis ir t.t. labiau jo zodzio klause visi. Antroj viskas atvirsciai, visiems tarytum ant jo nusispjauti buvo. Bent jau toks ivaizdis susidare.

Tikekimes kad moteriska intuicija ir jaunatviskumas padarys didesne itaka ir nauda.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Net nesiteikiau eit balsuot, nera skirtumo sedes storas, plonas ar raudonas.. atsibodo.

Aš ir taip galvoju ir lygiai taip pasielgiau.Nežinau gerai taip ar ne,bet nematau prasmės.Grybauskaitė dar galės sėkmingai įgyvendint savo kosmines programas,Galileo,ar kaip ten.Pradėsim su Nasa ir rusais lenktyniaut kosmoso užkariavime :icon-eek: .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

va ir negerai darot , kad neinat balsuot , o paskui bėdavojam , kad ne tą išrinko...šį kartą kandidatų į prezidentus pasirinkimas buvo labai platus , net 7 , tai nejau nei vienas neįtiko , ar paprasčiausia tai yra jums neįdomu :icon-question:

Nebėdavoju,nes nematau skirtumo kas ten bus,kam vargint kojas?

uztai paskui ir nereikia skustis jei kas ne taip... :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nebalsavau :icon-redface: Buvau pavargęs ir nebeužsukau.Na bet internetu tikrai būčiau prabalsavęs.Jau senai šnekama bet nieko nedaroma kad būtų galima internetu balsuoti.Juk taip žymiai daugiau jaunų žmonių balsuotų,tų kurie neturi laiko ar noro į balsavimo apylinkę vykti.Ir be to dar galėtumėm forume apsvarstyti kandidatūras ir pasitarę vieningai nubalsuoti :)

Na o kad indentifikuoti asmenis kad po kelis kartus nebalsuotų juk galima paprastai-kad ir padarius prisijungimą prie balsavimo per elektroninę bankininkystę.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nebalsavau :icon-redface: Buvau pavargęs ir nebeužsukau.Na bet internetu tikrai būčiau prabalsavęs.Jau senai šnekama bet nieko nedaroma kad būtų galima internetu balsuoti.Juk taip žymiai daugiau jaunų žmonių balsuotų,tų kurie neturi laiko ar noro į balsavimo apylinkę vykti.Ir be to dar galėtumėm forume apsvarstyti kandidatūras ir pasitarę vieningai nubalsuoti :)

Na o kad indentifikuoti asmenis kad po kelis kartus nebalsuotų juk galima paprastai-kad ir padarius prisijungimą prie balsavimo per elektroninę bankininkystę.

Aš ir nevažiavau, nes registruotas dabar už 30 km beveik, tai papildomai tiek varyt kad nubalsuot kažkaip pagailo ir laiko ir pinigų, o jei būt galima internetu, tai tikrai būčiau balsavęs. Šiaip geriau ateit į rinkimus ir balsuot už bet ką, nei nebalsuot iš viso, bet gavosi kaip gavosi.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nebalsavau :icon-redface: Buvau pavargęs ir nebeužsukau.Na bet internetu tikrai būčiau prabalsavęs.Jau senai šnekama bet nieko nedaroma kad būtų galima internetu balsuoti.Juk taip žymiai daugiau jaunų žmonių balsuotų,tų kurie neturi laiko ar noro į balsavimo apylinkę vykti.Ir be to dar galėtumėm forume apsvarstyti kandidatūras ir pasitarę vieningai nubalsuoti :)

Na o kad indentifikuoti asmenis kad po kelis kartus nebalsuotų juk galima paprastai-kad ir padarius prisijungimą prie balsavimo per elektroninę bankininkystę.

Aš ir nevažiavau, nes registruotas dabar už 30 km beveik, tai papildomai tiek varyt kad nubalsuot kažkaip pagailo ir laiko ir pinigų, o jei būt galima internetu, tai tikrai būčiau balsavęs. Šiaip geriau ateit į rinkimus ir balsuot už bet ką, nei nebalsuot iš viso, bet gavosi kaip gavosi.

Kuom tas gerumas pasireiskia?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tiksliau būtu ateiti ir sugadinti biulietenį nei visai nebalsuot (tokiu atveju nieks negalės tavo lapuko pridėti prie kažkam reikalingos krūvelės, teko būt stebėtoju žinau kaip tai daroma, bent jau buvo)

...tai yra neįmanoma :icon-exclaim: jau eilę metų esu komisijos narys , o komisijos nariai labai įvairaus "tikėjimo" , taip kad šis variantas "pridėt" -neišdegs :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tiksliau būtu ateiti ir sugadinti biulietenį nei visai nebalsuot (tokiu atveju nieks negalės tavo lapuko pridėti prie kažkam reikalingos krūvelės, teko būt stebėtoju žinau kaip tai daroma, bent jau buvo)

...tai yra neįmanoma :icon-exclaim: jau eilę metų esu komisijos narys , o komisijos nariai labai įvairaus "tikėjimo" , taip kad šis variantas "pridėt" -neišdegs :)

nežinau kaip šeis laikais Kupiškyje, bet tais laikais Kaune, Slabotkėj......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nebalsavau :icon-redface: Buvau pavargęs ir nebeužsukau.Na bet internetu tikrai būčiau prabalsavęs.Jau senai šnekama bet nieko nedaroma kad būtų galima internetu balsuoti.Juk taip žymiai daugiau jaunų žmonių balsuotų,tų kurie neturi laiko ar noro į balsavimo apylinkę vykti.Ir be to dar galėtumėm forume apsvarstyti kandidatūras ir pasitarę vieningai nubalsuoti :)

Na o kad indentifikuoti asmenis kad po kelis kartus nebalsuotų juk galima paprastai-kad ir padarius prisijungimą prie balsavimo per elektroninę bankininkystę.

Aš ir nevažiavau, nes registruotas dabar už 30 km beveik, tai papildomai tiek varyt kad nubalsuot kažkaip pagailo ir laiko ir pinigų, o jei būt galima internetu, tai tikrai būčiau balsavęs. Šiaip geriau ateit į rinkimus ir balsuot už bet ką, nei nebalsuot iš viso, bet gavosi kaip gavosi.

Kuom tas gerumas pasireiskia?

Vat kad ir šiuose rinkimuose, nedaug trūko kad būtų balsavę mažiau nei 50proc. rinkėjų, ir man regis būtų prireikę antrojo turo, tai geriau kai viskas įvyksta iškarto.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau dabartine situacija ir yra pasekme to "geriau uz bet ka, svarbu balsuot". O nebalsuotu liaudis isvis, kazkas gal susimastytu KODEL? Klaunu komanda, rankos kisenese ir bimbineja, nors tiesa kai kurie dar vaizduoja dirbancius. Padirbtu tokie svolociai pas ukinykus, ant pusles neuztektu. O ka prezidentas? Adamkus nieko nebesugebejo visai, o Grybauskaite skraidys padebesiuos, o ka mes? Tysim savo plugeli toliau. Gerai kas ryztasi maut is LT, drauge irgi va Norvegijon leks, galbut pavyks pradet namo statybas jei medziagom uzdirbsim..

Matysim ko ji verta, nes nebetikiu anei vienu ju zodziu. Pasisikus atstatyt reputacija yra labai labai sunku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Geriau tikrai nebus ... Visu pirma Prezidento institucija yra bejege :D ji tik del vaizdo..niekas Prezidento nepaiso. Sakot veto?? :D seimas tam tikra dauguma veto panaikina ir Seimo pirmininkas tada kontrasignuoja akta ir psio :D:D:D po prezidento veto. Siaip pats prezidentas tik kaip auksciausio rango diplomatas yra ir viskas. Skraido po uzsienio us mokesciu moketoju pinigus ir nieko daugiau. NA dar vyr. kariuomenes vadas jis.Sori, ji :D Jis ptas galios visai neturi. Viska viskas kontrasignuojama ir pan.

O del susikukavimo su konservatoriais....Juk jie ja ir stume i rinkimus ir palaike ir pan :) Kai konsrevai emesi represiju ekonomikos atzvilgiu juk ji is Briuselio ir lingavo , kad jie saunuoliai ir taip toliau darykit. tai db kai vienoj kisenej viskas-nemanau , kad kas bus kitaip.

Beje, jos kadencija Briuselyje baiginejosi..Prezidento postas neblogai. Paskaitinekit kokios salygos islaikymo Prezidento jam baigus kadencija...Mums art art art ir numirt apie tai tesvajojant;)

Porinu tai, nes Univere studijavau si dalyka. Keista kai zmones tikisi stebuklu is institucijos, kuri beverte.

Ir kaip kazkas cia protingai sake-koks skirtumas kas ten sedi, vistiek visi kriuksi savo kisenei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...