Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Is serijos kai popierius iskencia viska...

O nepagalvojai, kad tie kas rizikuoja, ima paramas todel ir turi atliekamu pinigu? Sutaupyti pinigai versle dazniausiai atnesa nuostolius.

Beje, paziurek mano anketa, ten tiksli mano gimimo data.

As nesmerkiu tu kas eina i programas (kaip tu pagalvojai), tik sakau , kad paramos dirbtinai sukele zemes kainas lyginant su produkcijos ypac pieno supirkimo kaina.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

aš taip pat viską parduosiu,nes sūnus [dar eina į mokyklą] siekia mokslo ir nežada knist žemės.O parduot brangiai manau nebus problemų,nes durnelių,žemės fanų yra sočiai,tegu knisa ją.Aišku galėčiau ūkininkaut iki kol pavilksiu kojas,bet argi tam,kad trumpoms,pažemeckams,kvaraciejams,maximiniams kraut turtus.Kraukit jūs naujieji ūkininkai,nes pasaulyje maisto reikėjo ir reikės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įkišiu trigrašį, kad svarbiausia visgi gyvenime du dalykai - tai šeima ir sveikata. Besidraskant prarasi sveikatą ir santykius su šeima, nes jai tiesiog nebelieka laiko, nes vis darbai, darbai, darbai. Tokia žmonių natūra, jiems vis negana, tiesa, kai kuriem ateina suvokimas apie kitas vertybes, kitiems ne. Vieniems užtenka būti vidutinybe, kokių yra dauguma, kiti nori būti rimti žemvaldžiai, turėti statusa visuomenėje ar kaip tai pavadinsi. Esmė yra viena, kad ego niekada neleis pasinaudoti tuo, ka prikaupei, vis dirbsi, taupysi, pirksi ir taip mirsi visą turtą palikęs kas eina palei paveldėjimo eilę. Tais turtais taip ir neteks pasidžiaugti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Si diskusija labai primena matyta laida per tv.,kur diskutavo vegetarai su mesa valganciais.Vegetarai vare ant mesiniu kad valgykit tik augalini maista kitaip mirsit...,mesiniai vis siule valgyti visiems tai ka kas nori.Ir dar kazkodel vg. atstovams atrode kad storas su alaus bokalu prie tv gulintis vyras gali buti tik mesa valgantis,lyg vegetaras persiryt negali...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką jūs čia kliedit,matosi,kad esat pinigų maišai,tokie kur perkat žemes už bet kokią kainą,svarbu,kad būti didžiažemiu,matyt galvojat tą žemę nusinešt į aną pasaulį.Apie kokius neįpirkimus čia paistai Jevgenijau,šiuo atveju blogai supratai,aš galiu brangiai pirkt žemę,bet dar kartą aiškinu,kad kam man to reikia,aš noriu dar pagyvent savo malonumui,kiek turiu tiek užtenka,o jūs goduoliai ir užkėlėt tas kainas iki aukštybių besivaržydami tarpusavyje.Žinau labai daug tokių pavyzdžių.Argi realu mokėt tiek už žemę,kai tokios juokingos supirkinmo kainos.Vienas pas mus ūkininkas turi kelis šimtus ha,150 karvių,ką tik perkopęs 60.Vos kojas bepavelka vargšas,bet grobia kur tik bepasitaiko koks šūdgabalis.Buvo atsigulęs į ligoninę,nes širdis jau streikuoja,tai pabuvęs kelias dienas pabėgo,nes labai susirūpino,kad kumečiai viską išvogs.Tokius goduolius aš vadinu dvasios ubagais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ką jūs čia kliedit,matosi,kad esat pinigų maišai,tokie kur perkat žemes už bet kokią kainą,svarbu,kad būti didžiažemiu,matyt galvojat tą žemę nusinešt į aną pasaulį.Apie kokius neįpirkimus čia paistai Jevgenijau,šiuo atveju blogai supratai,aš galiu brangiai pirkt žemę,bet dar kartą aiškinu,kad kam man to reikia,aš noriu dar pagyvent savo malonumui,kiek turiu tiek užtenka,o jūs goduoliai ir užkėlėt tas kainas iki aukštybių besivaržydami tarpusavyje.Žinau labai daug tokių pavyzdžių.Argi realu mokėt tiek už žemę,kai tokios juokingos supirkinmo kainos.Vienas pas mus ūkininkas turi kelis šimtus ha,150 karvių,ką tik perkopęs 60.Vos kojas bepavelka vargšas,bet grobia kur tik bepasitaiko koks šūdgabalis.Buvo atsigulęs į ligoninę,nes širdis jau streikuoja,tai pabuvęs kelias dienas pabėgo,nes labai susirūpino,kad kumečiai viską išvogs.Tokius goduolius aš vadinu dvasios ubagais.

svarbu ant kalniuko kad butu rezervuota -vistiek juk norisi prie visu o ne atsiskyrus  :icon-mrgreen:  :icon-mrgreen:

Beje po finiso dazniausia na raznos viskas eina ir dar tarpusavi susimusa 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdomu ar čia daug dvasios šviesuolių, kurie savo žeme pasidalino su jos neturinčiais?Ar tik lot mandri, kai neišgali nusipirkt daugiau?

Kaip ir jus nuomone issako -  o tai 1000eu ir nedaugiau  :icon-mrgreen: arba zeme pigi bet mineralinis brangus .

Karve -teisus o kas perka tie ir -kazkas veikia vieni bankrutuoja kiti is to prasigyvena 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar kartą sakau,kad išgaliu nusipirkt,bet nesu tiek durnas,kad esant tokioms pieno kainoms ir esant tokiai miglotai ateičiai,pirkčiau žemę už kosminę kainą.Pateiksiu tokį pavyzdį,kai žmonės per godumą nebeturi sąžinės.Prieš kokius 5-6m pas mus vienas ūkininkas susitarė su žemės savininku pirkt 7ha apleistos žemės po 4000lt už ha.Jis tą žemę nupurškė,sutvarkė,pasėjo žolę,ir pyst vietinis stambus žemvaldys pasiūlė savininkui po 7000lt ir nupirko.Tą stambųjį ūkininką visi keikia,nes jis visoje apylinkėje sukėlė kainas.Šnekėjau su tuo apgautu ūkininku,sakiau kodėl taip durnai padarei.Jis sakė,kad savininkas kažkokius popierius žemės turėjo susitvarkyt,be to buvo jo geras pažystamas,todėl ir pasitikėjo.Vą ką padaro godumas,tik nesakykit,kad tokių pavyzdžių pas jus nėra,nesakykit,kad diduma ūkininkų yra sąžiningi.Juk ir smetonos laikais būdavo,kad brolis brolį užmušdavo dėl žemės.Ir dar čia postringaujat apie neišgalėjimą pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Iš šono žiūrint atrodo, jog iki tol kol būvo neblogos kainos tol ūkininkavot, pirkot žemes ir visa kita vienodai, kaip ir kiti, dabar atėjus žopai ir nusprendus baigti ūkininkavimą, pirkimai pristabdyti, o kas veiklą tęsia toliau ir perkasi žemes, lieka durneliais.

Kiekvienas žiūri savo situaciją ir kiekvienam atrodo savaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

dar kartą sakau,kad išgaliu nusipirkt,bet nesu tiek durnas,kad esant tokioms pieno kainoms ir esant tokiai miglotai ateičiai,pirkčiau žemę už kosminę kainą.Pateiksiu tokį pavyzdį,kai žmonės per godumą nebeturi sąžinės.Prieš kokius 5-6m pas mus vienas ūkininkas susitarė su žemės savininku pirkt 7ha apleistos žemės po 4000lt už ha.Jis tą žemę nupurškė,sutvarkė,pasėjo žolę,ir pyst vietinis stambus žemvaldys pasiūlė savininkui po 7000lt ir nupirko.Tą stambųjį ūkininką visi keikia,nes jis visoje apylinkėje sukėlė kainas.Šnekėjau su tuo apgautu ūkininku,sakiau kodėl taip durnai padarei.Jis sakė,kad savininkas kažkokius popierius žemės turėjo susitvarkyt,be to buvo jo geras pažystamas,todėl ir pasitikėjo.Vą ką padaro godumas,tik nesakykit,kad tokių pavyzdžių pas jus nėra,nesakykit,kad diduma ūkininkų yra sąžiningi.Juk ir smetonos laikais būdavo,kad brolis brolį užmušdavo dėl žemės.Ir dar čia postringaujat apie neišgalėjimą pirkt.

Kaip supratau jog tu pieninykas. Turiu pavyzdy tokem kaip tau. Zmones turedami karviu ir uzsema augalininkyste, tan kad vienai sriciai smukus kita atlaikytu. Turiu dedes jie turi mazdaug 100 karviu, viskas buvo ok bet sei dienai y karves neinvestuos nei cento tol kol nekils kaina arba jes ispraduot teks, kalbu apie technika ir modernizavima karviu geroviai, nuo pasaru ne vienas nepabegs. Bet jie turi 150 ha visiskai nuosavos zemes kuri kainuoje vidutiniskai 6000-7000e mus kraste, nuomoja gal 20 ha. Ir augina 100ha grudines. Ir tai siai dienai jiem nuostoliu neperidaro, nes uzgyveno technika bei zeme nes investavo. Db jiem po 50 metu db nesiplecia bet jei zemes pasiulo kuri ribojesi nuperka. Bet ir turi santaupu. Pavargo gal 20 metu db turi ir neverkia kad kazkas perbrangu zeme ar nuoma, tie kas pasistenge neverke db turi ir betkokiu atveju nesipleso ir daug sau laiko turi. PS nereike galvoti apie valdiskus darbus ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Simta ha nuosavos turedamas as tikrai jos nebedirbciau, o galvociau kaip ja brangiau isnuomoti norintiems ja dirbti. Gaunant nuompinigius visai sauniai galima pragyventi. Zinoma kiekvieno poreikiai skirtingi...

na asmeniskai as manau kad 100 ha nera daug, na pas mus kraste asmeniskai uz simta tikrai eitu gauti 20 tukst e nuomos bet esme tokia mokescius reiks moketi, pacio asmeniniai mokesciai, jei seima pvz 4 asmenu kas lieka menesiui? Max 1000e tau zmogui 250 e tai manau normaliai uz tiek nepragyvensi. Vegetuot galima. Aisku kalba kita jei turi bent 200ha bet kam tie 40 tukst jei gali juos tureti ir uz likusius pelno investuoti ir plestis investuoti y zemes ar technika, kuo nasesne technika tuo pelnas auga. Na kiek zmonou tiek niomoniu, mastymu ir poreikiu arba (neporeikiu)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu kai paciame jegu zydejime -visas servisas yra - bet kaip ,,karve,, sake -kastylius kause vezasi kad paeit ir dar rankalioja viska aplink - cia liga jau . ir plius uztarnauta kaimynu neapykanta .po to ir prie visu nepriims tokiu

apie tokius as nekalbu nuzmogejusius urodus. Mano galvai sem jei vuras zmona pora vaiku ukis turi buti toks kad vuras su sunum apsidirbtu dviesia. Mano galva tokiai seimai yra pats tas 160-200 ha. Ir ukis turi buti toks kad patys max su vienu samdomu darbinyku apsidirbti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...