Jump to content

Už kiek perkate žemę?


trifke

Recommended Posts

Mano irgi toks požiūris, nu bet nesigauna nors tu ką :)

 

Nejaugi niekas nėra susidūręs, su ilgalaikės valstybinės žemės nuomos nutraukimu, jei sklypą pasirenka pagal išvadą? kokia ten procedūra?

BENT PASVALY KAI DOMEJAUSI TAI SAKE KAD VISA TA TERMINA TURESI TAM NUOMININKUI NUOMOTI.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tas aisku. Bet jei atsiranda gudrocius, kuris ta zeme paima pagal isvada ir jis ja nori pelningai parduot ar investuot i ja, jis nores ta sutarti nutraukt. Tai ir klausimas, kokios jam galimybes?

Bandziau ieskoti bet neuztikau tokiu straipsniu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei perki technika nauja, po 3-4 metu parduodi vel perki nauja, tada aisku pinigu nebus. Mes jau padarem keleta projektu, sustiprejom, apyvarta padidejo 2+ karto ir dar siemet dides ir perkam zemes, nes tiesiog nebreikia kist i  technika .. Ir tai matau aplink irgi kiti ukininkai taip daro.

saunu kad zinai jok tau pajamos dides isanksto :eusa-clap: ir pas tave nera kitu n rizikos atveju kurie tau isanksto uztikrina ukyje pajamas ( grudai dar labiau ne pigs ar tai pienas zemiau nenupigs)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

http://m.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/article.php?id=68006384

Jeigu išnuomotas valstybinės žemės ūkio paskirties žemės sklypas yra parduodamas kitam asmeniui arba perduodamas nuosavybėn, valstybinės žemės nuomos sutartis galioja ir naujajam žemės savininkui iki nuomos sutartyje nurodyto nuomos termino, išskyrus tuos atvejus, kai žemė grąžinama natūra.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

BENT PASVALY KAI DOMEJAUSI TAI SAKE KAD VISA TA TERMINA TURESI TAM NUOMININKUI NUOMOTI.

 žemė gražinama su išvada vadnas žemė gražinama natūra tai sutartis nebegalioja.galu gale pas teisininkus klausk bet kiek žinau turėtu nutraukti.tik išvadu atsikelti ne visur galima.Be to už tokias baikas atikete užsiklijuosi neprasta beveik visam gyvenimui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

 žemė gražinama su išvada vadnas žemė gražinama natūra tai sutartis nebegalioja.galu gale pas teisininkus klausk bet kiek žinau turėtu nutraukti.tik išvadu atsikelti ne visur galima.Be to už tokias baikas atikete užsiklijuosi neprasta beveik visam gyvenimui.

a kas per atikete? ant draugu juk neivienas nekeltu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano irgi toks požiūris, nu bet nesigauna nors tu ką :)

 

Nejaugi niekas nėra susidūręs, su ilgalaikės valstybinės žemės nuomos nutraukimu, jei sklypą pasirenka pagal išvadą? kokia ten procedūra?

Nutraukti gali tik trumpalaikę žemės nuomą. Ilgalaikės nenutrauksi. Pats pagalvok, žmogus projektavosi, matavo ir pasirašė sutartį nuomoti 25 metams. Dabar tu ateini ir sakai žemė bus mano. Nelogiška. Gali rinktis tik iš esamos laisvos žemės. Į tokią žemę įskaitoma kur nuomojama metams laiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nutraukti gali tik trumpalaikę žemės nuomą. Ilgalaikės nenutrauksi. Pats pagalvok, žmogus projektavosi, matavo ir pasirašė sutartį nuomoti 25 metams. Dabar tu ateini ir sakai žemė bus mano. Nelogiška. Gali rinktis tik iš esamos laisvos žemės. Į tokią žemę įskaitoma kur nuomojama metams laiko.

 

Lygiai taip pat nelogiška, kad turėdamas savo žemę su ja negali nieko daryti 25 metus. ir nuomoti už simboline kainą kaip valstybė. Ar tau tas logiška? O jei savininkas norės, pakels nuomos kainą iki kosmoso ir viskas baigsis, jei jau kas atsikels žemes ar pan. tai teks susitaikyti, kad žemė prarasta ir net neturėkit jokių kvailų iliuzijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Lygiai taip pat nelogiška, kad turėdamas savo žemę su ja negali nieko daryti 25 metus. ir nuomoti už simboline kainą kaip valstybė. Ar tau tas logiška? O jei savininkas norės, pakels nuomos kainą iki kosmoso ir viskas baigsis, jei jau kas atsikels žemes ar pan. tai teks susitaikyti, kad žemė prarasta ir net neturėkit jokių kvailų iliuzijų.

jei yra galimybę manau atsistatyk, nes jei ne tu tai kažkas kitas tai tikrai padarys.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano vieną sklypą,kurį nuomuoju 25 m norėjo atduot nuosavybei,tai man paaiškino kad naujasis savininkas žemę man nuomos tokia kaina kaip ir nuomuoju iš valstybės ,ir kainos didinti naujasis savininkas negali.Aišku kad tas žmogus ,kuriam siūlė mano nuomojamą sklypą atsisakė šito sklypo,nes jam tai nenaudinga

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasiskaitinejus supratau , kad žmonės moka įvairiai. Mūsų krastuose 2000 yra daugoka , o kitur su malonumu moka ir 7500 eurų. Taip ,kad niekas čia tau nepatars.Galiu pasakyti tik tiek , kad tokioje žemėje javų tai labai daug tikrai nepakulsi . Turiu kelis ha tokios durpės su smėliu. Jei sausiau javai nugelsta birželio mėnesį (varpos būna bet tuščios) bandant gaivinti kur vos dregnesni ploteliai, išgula. Jei durpe su smėliu , reikia laikyti pievą arba ieškoti kažkokios kitos kultūros...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki po kiek mokat uz durpynus siulo sklypa 7 ha is kurio 6 ha durpyne su smeliu maisyta, balas apie 35   vieta prienu rajonas,

Prieš porą metų šalia pardavinėjo 20ha iš kurių koks 15 durpė, iš kurios bent 1ha visiškai nenaudotinos. Balas 33, o skelbime po 3750 prašė. Po 2-3 mėnesių skelbimo neliko, tai reiškia kažkas ir už tiek nupirko, nors aišku kažkiek nuderėjo gal.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...