Jump to content

Atsiliepimai apie PRONAR puspriekabes!


international955

Recommended Posts

  • Atsakymai 87
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

  • po 2 savaičių...
kaip čia buvo anksčiau minėta, kad stronga panašau krovumo 56 tūkst, tai už tuos 16tūkst kurie liko galima jau padangas kaip reikalas nupirkt, ir perdažymui dar liktu (kažam neįtinka laumetrio dažymas) :)

na kur ant musiskes laumetrio uzdetos tai jie sake kad 5tk viena...tai uz 16tk nelabai iseis...na per 4 metus, dar net kuzavas visiskai nenusitrynes, o isore isvis liuks, tai sakyciau su szymo kokybe neblogai, biski rudeliu islinde tik kur drusku gave... :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ka apie strongos puspriekabes manot, gal kas dirbate su tokia? mano Casei sake net raudonai nudazytu :lol:

standartine kaina 53000lt. Talpa 16 kub. keliamoji 16tonu. paukstinimus iki 23,5 kub. sake galima uzdeti.

Beje del laumetrio, kas ten su juo darosi "bortai plysta?" buvau kaip ir nusiziurejes vietoj Pronaro.

atlek iki manes, kaiminystej esam, parodysiu Westerno WF-12T padaryta 14t vezt, gal patiks toks variantas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
ka apie strongos puspriekabes manot, gal kas dirbate su tokia? mano Casei sake net raudonai nudazytu :lol:

standartine kaina 53000lt. Talpa 16 kub. keliamoji 16tonu. paukstinimus iki 23,5 kub. sake galima uzdeti.

Beje del laumetrio, kas ten su juo darosi "bortai plysta?" buvau kaip ir nusiziurejes vietoj Pronaro.

atlek iki manes, kaiminystej esam, parodysiu Westerno WF-12T padaryta 14t vezt, gal patiks toks variantas.

butu gerai pamatyti :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Šniukštinėdamas internete,radau tokį egzotišką,bent jau mūsų akims,eksponatą.

http://www.fuhrmann.at/de/4achs3s.php

Manau tiktų tems,kas transporto darbams naudoja >300 ag. traktorius.

Taip gan rimtai atrodo, tik vat idomu kokia kaina jos ?

Radau tam puslapy kažkur 49 kubinių metrų talpos už 43000 europietiškų pardavinėja.Su vokiečių kalba visai nedraugauju,bet kiek supratau jau su mokesčiais ir lyg akcija kažkokia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...