Jump to content

Atsiliepimai apie PRONAR puspriekabes!


international955

Recommended Posts

  • Atsakymai 87
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Grizkime prie temos apie Pronar, kadangi teko pabuvoti gamykloje Pronar, tai noretusi keleta komentaru apie sita lenku stebukla.

Isesmes apsoliuciai skonio reikalas kokia komplektacija pasiimti, pradedant padangomis baigiant tentu ir tt, taciau tos tokios smulkmenos ir nedadarymai manes tikrai netraukia, manau lietuvaiciai sugeba geriau isbaigti gamini, juolab kokia meile turetum sirgti kad rinktumeisi lenku darba :)

visai kas kita traktoriai, mtz pas juos "tiuninguojami" ir 100 % geresni uz originalu, vien kabinos ergonomika originalu mtz'oka nutekstu i paskutine vieta, nesakau kad tai kazkoks technikos stebuklas, bet minsko rinkimo traktoriu lenkia tikrai zenkliai ir jei jau kas ieskote naujo mtz- rinkites mtz paciupineta lenko, man patiko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grizkime prie temos apie Pronar, kadangi teko pabuvoti gamykloje Pronar, tai noretusi keleta komentaru apie sita lenku stebukla.

Isesmes apsoliuciai skonio reikalas kokia komplektacija pasiimti, pradedant padangomis baigiant tentu ir tt, taciau tos tokios smulkmenos ir nedadarymai manes tikrai netraukia, manau lietuvaiciai sugeba geriau isbaigti gamini, juolab kokia meile turetum sirgti kad rinktumeisi lenku darba :)

visai kas kita traktoriai, mtz pas juos "tiuninguojami" ir 100 % geresni uz originalu, vien kabinos ergonomika originalu mtz'oka nutekstu i paskutine vieta, nesakau kad tai kazkoks technikos stebuklas, bet minsko rinkimo traktoriu lenkia tikrai zenkliai ir jei jau kas ieskote naujo mtz- rinkites mtz paciupineta lenko, man patiko.

Na ir ko taip nepagarbiai apie lenkus?Pačiupinėk,kada prie progos METALTECH priekabas.Nežinau kaip TS serija iš arti atrodo,bet tripusio vertimo DB ir TB nusipelno tik pagyrimo.Tiesą pasakius, (išskyrus tai,kad tento vyniojimo sija galėtų būti iš stačiakampio profilio,o ne apvalaus vamzdžio),nėra prie ko prikibti.Ir padaryta kultūringai,ir atrodo gerai,ir visais kitais atžvilgiais daiktas tikrai puikus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

viso labo issakiau nuomone apie pronar priekabas, vamzdziai hidraulikai tabaluojasi, oro vamzdynas su plastmasiniais uztrauktukais sutvirtintas, atleiskite - ne mano skonio

Aš ir nuolat kabliukų,kad ir smulkių ieškau,bet lenkų METALTECH DB,arba TB serijų priekabose jų rasti,išskyrus aukščiau paminėtą,nepavyko.Galbūt neįtikėtina,bet lenkai tikrai sugeba gerų daiktų pagaminti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...
o kas turit kokiu 30 kubu, kokios firmos geriau pirkti, kad kainos ir kokybes santykis butu geriausias :)

Pasirinkimas dabar išties didelis.Gal reikėtų konkrečiau norus išreikšti.Priekaba,ar puspriekabė,per galą verčianti,ar tripusio vertimo,o gal su krovinio išstūmimu,kokie kroviniai bus vežami?

Beje,laumetris,mano nuomone,būtų palei galą kažkur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
man reikia grudams vezti, per gala verciama, kad butu, puspriekabe.

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/i-parda ... 99319.html

Kažkodėl galvoju,kad visai neblogas kainos-kokybės santykis.Tiesa,Uk.Algis galėtų ką nors daugiau apie Stronga papasakoti.

Sitoje pastebejau tokius minusus , kad hidrauline koja per zemai nes kai pakrauni pilna beveik palei zeme velkasis, nors dabar sake issprende ta problema, antras minusas vezant rapsa reikejo papildomai sandarinti galini liuka, ir trecias minusas su paaukstinimais neimanoma palysti po senu kombainu :D . Seip preke tai rimta.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man reikia grudams vezti, per gala verciama, kad butu, puspriekabe.

http://www.skelbiu.lt/skelbimai/i-parda ... 99319.html

Kažkodėl galvoju,kad visai neblogas kainos-kokybės santykis.Tiesa,Uk.Algis galėtų ką nors daugiau apie Stronga papasakoti.

Sitoje pastebejau tokius minusus , kad hidrauline koja per zemai nes kai pakrauni pilna beveik palei zeme velkasis, nors dabar sake issprende ta problema, antras minusas vezant rapsa reikejo papildomai sandarinti galini liuka, ir trecias minusas su paaukstinimais neimanoma palysti po senu kombainu :D . Seip preke tai rimta.

Trecia minusa isbraukim visai nes neaktualu ir tai greiciau ne minusas o nepasiskaiciavimas paties. Del pirmo nezinau nes koja pas mane mechanine. Apie antra taip , galetu kazka rimciau sugalvoti nes nepaspaudus hidro cilindru rapsas gali prabireti. Esu numates prisukti kampuoti prie galinio borto nors vezem ir rapsa ir nieko ten nebyra :icon-rolleyes: . Siaip puspriekabe patiko, prikabinimo disli galima regulioti aukstyn-zemyn traktoriaus atzvilgiu. Vaziujant nesijaucia traktoriaus tusimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Iskilo klausimas: Kiek tarkim kvieciu pakraunat i Stronga puspriekabe? ir butent koks modelis jos. Ar vaziuojant netaso priekaba traktoriaus per kelio nelygumus?

Galvoju pirkt Stronga Bl600, komercini parasyta vienokia talpa, internetiniame puslapyje kitokia. Butu gerai kad veztu kokia 24 tonas kvieciu.

Beje, gal kas susidurę su Denga priekabomis (www.aldengas.lt), kaip jos tarnauja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...