Jump to content

Ar nesijauciate biskeli isdurti?


gatawas

Recommended Posts

Sveiki,

lygtai neradau panasios temos - tai pradedu nauja. Kalba eitu apie pora firmeliu kurios vienasaliskai kazka padaro nesidomedamos Jums tai tinka ar ne.

Tai yra:

Omnitel - nustate visiems vienpusiskai "asmeninius planus" ir kukuok vadinasi :) Norejai pataupyt per krize - neiseis dabar :) Kaip ir pats Omnis neslepia - tiesiog norejo krizes pasekoje galimai krisiancias pajamas uzsitikrint. Kad jos liktu 2008 lygyje.

Lrytas - atsisakydamas ivairiausiu priedu ir plonindamas laikrasteli (sitas gal maziau cia bus aktualus). As pvz esu uzsiprenumeraves LR metams i prieki ir mane nervina kad metu gale gal begausiu vietoj laikrascio tik ruloneli tualetinio :) Ir niekam neidomu :)

Vat ka galvojat apie situos reikalelius. Ko gero tokiu pavyzdziu ir daugiau yra. Juk bananu saly gyvenam :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesinaudoju Omnitel paslaugomis, ir neperku makulatūros, tai ir nesijaučiu išdurtas, o tie kurie turi Omnitel, be problemų gali pereiti į kitą tinklą, laukia išskėstomis rankomis.

Na ir kas pasikeis kai pereisi į kitą tinklą?Aš asmeniškai omniu patenkintas ir niekur nežadu kraustytis.O dėl laikraščio,tai jo priedai buvo vertesni už patį dienraštį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesinaudoju Omnitel paslaugomis, ir neperku makulatūros, tai ir nesijaučiu išdurtas, o tie kurie turi Omnitel, be problemų gali pereiti į kitą tinklą, laukia išskėstomis rankomis.

Laukia iskestomis rankomis - bet jau tokiais planais kad jomajo :)

Grudas - tai cia tu mane nuteiki optimistiskai :) Reiskia gausiu laikrasti normalu o ne taip kaip as bijau :) O tualetini kaip pirkau taip ir pirsksiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesinaudoju Omnitel paslaugomis, ir neperku makulatūros, tai ir nesijaučiu išdurtas, o tie kurie turi Omnitel, be problemų gali pereiti į kitą tinklą, laukia išskėstomis rankomis.

Laukia iskestomis rankomis - bet jau tokiais planais kad jomajo :)

Grudas - tai cia tu mane nuteiki optimistiskai :) Reiskia gausiu laikrasti normalu o ne taip kaip as bijau :) O tualetini kaip pirkau taip ir pirsksiu :)

Jei tualetinį pirksi,kaip ir dabar perki,tai ten sėdėdamas nebeturėsi ką paskaityti. :D

Manau,kad Grudas tą ir norėjo pasakyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

..panašus variantas ir su Panevėžio rytu.. kai prenumeravausi metams net neužsiminė, kad bus tik 3 k. per savaitę,o kaina ta pati ...VIASAT ..nei šio nei to prie sąskaitos laiškelis , kad ...pakelsim mėnesio paslaugos kainą 6Lt ..bandau aiškintis ,kad sutarty , tai 29Lt ir dar ji galiojanti ...pasirodo kitoj pusėj labai smulkiom raidelėm.. yra , kad gali kainą keisti vienašališkai, o dėl OMNITEL man "asmeninis planas " netinka , nes mano abonentinis yra didelis , kaip suprantu jo galim atsisakyt , bet reikia kreiptis į Omnitelio saloną , kaip sako "fiziškai"...atsakant į temos klausimą-taip :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesinaudoju Omnitel paslaugomis, ir neperku makulatūros, tai ir nesijaučiu išdurtas, o tie kurie turi Omnitel, be problemų gali pereiti į kitą tinklą, laukia išskėstomis rankomis.

Laukia iskestomis rankomis - bet jau tokiais planais kad jomajo :)

Grudas - tai cia tu mane nuteiki optimistiskai :) Reiskia gausiu laikrasti normalu o ne taip kaip as bijau :) O tualetini kaip pirkau taip ir pirsksiu :)

Tai pažiūrėk dar tokia Teledema yra, nežinau ko tamstai reikia, pokalbiai po 8 ct/min. jei netenkina tai tada nežinau (pastaruoju metu nesidomėjau kainomis, nes niekur bėgt neketinu, tai kaip sakant nėra aktuali tema), dar Tele2 siūlo kažką, bet ten neičiau vien dėl ryšio, na tiksliau dėl be ryšio :lol:
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesinaudoju Omnitel paslaugomis, ir neperku makulatūros, tai ir nesijaučiu išdurtas, o tie kurie turi Omnitel, be problemų gali pereiti į kitą tinklą, laukia išskėstomis rankomis.

Laukia iskestomis rankomis - bet jau tokiais planais kad jomajo :)

Grudas - tai cia tu mane nuteiki optimistiskai :) Reiskia gausiu laikrasti normalu o ne taip kaip as bijau :) O tualetini kaip pirkau taip ir pirsksiu :)

Tai pažiūrėk dar tokia Teledema yra, nežinau ko tamstai reikia, pokalbiai po 8 ct/min. jei netenkina tai tada nežinau (pastaruoju metu nesidomėjau kainomis, nes niekur bėgt neketinu, tai kaip sakant nėra aktuali tema), dar Tele2 siūlo kažką, bet ten neičiau vien dėl ryšio, na tiksliau dėl be ryšio :lol:

Bitė su savo visais eurocom'ais,telemaximom,telededom ir pan. "ale operatoriais",taip pat geru ryšiu nežiba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Laukia iskestomis rankomis - bet jau tokiais planais kad jomajo :)

Grudas - tai cia tu mane nuteiki optimistiskai :) Reiskia gausiu laikrasti normalu o ne taip kaip as bijau :) O tualetini kaip pirkau taip ir pirsksiu :)

Tai pažiūrėk dar tokia Teledema yra, nežinau ko tamstai reikia, pokalbiai po 8 ct/min. jei netenkina tai tada nežinau (pastaruoju metu nesidomėjau kainomis, nes niekur bėgt neketinu, tai kaip sakant nėra aktuali tema), dar Tele2 siūlo kažką, bet ten neičiau vien dėl ryšio, na tiksliau dėl be ryšio :lol:
Bitė su savo visais eurocom'ais,telemaximom,telededom ir pan. "ale operatoriais",taip pat geru ryšiu nežiba.
Iš kur žinai? Ar turėjai nors vieną kad sakai? Aš dabar turiu Teledema, bitės ryšys naudojamas, puikiausia kokybė.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau pats,kaip antrą kortelę,namiškiai ir dabar dar turi.Todėl drąsiai galiu teigti,kad ryšys ne pats geriausias.Įlipi į rūsį-nėra,nueini prie upės pažvejot-nėra,kad ir laukuose dirbant,kokioj lomoj-ir ten nėra.Jau nekalbu apie kokybę,kur kažkiek yra.

Dabar mano tarifai omnitelyje 13ct visoj lietuvoj ir 9ct sms.Negi čia brangu?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau pats,kaip antrą kortelę,namiškiai ir dabar dar turi.Todėl drąsiai galiu teigti,kad ryšys ne pats geriausias.Įlipi į rūsį-nėra,nueini prie upės pažvejot-nėra,kad ir laukuose dirbant,kokioj lomoj-ir ten nėra.Jau nekalbu apie kokybę,kur kažkiek yra.

Dabar mano tarifai omnitelyje 13ct visoj lietuvoj ir 9ct sms.Negi čia brangu?

Pas mus su visais operatoriais buvo tokie bairiai ir išskirti nieko negaliu, bet kai pastatė už keliolikos km bokštą, ir dabar kai yra tiesioginis ryšys kokybė pagerėjo 100%. Čia reik žiūrėt pagal vietovę. Aš nieko neagituoju, kad eikit iš Omnitel, man nuo to nei šilta nei šalta, bet sakau kad visada yra alternatyva. Mnao tarifai 11 ct į visus tinklus, minimalus 9lt per mėnesį, sms po 15ct.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau pats,kaip antrą kortelę,namiškiai ir dabar dar turi.Todėl drąsiai galiu teigti,kad ryšys ne pats geriausias.Įlipi į rūsį-nėra,nueini prie upės pažvejot-nėra,kad ir laukuose dirbant,kokioj lomoj-ir ten nėra.Jau nekalbu apie kokybę,kur kažkiek yra.

Dabar mano tarifai omnitelyje 13ct visoj lietuvoj ir 9ct sms.Negi čia brangu?

Pas mus su visais operatoriais buvo tokie bairiai ir išskirti nieko negaliu, bet kai pastatė už keliolikos km bokštą, ir dabar kai yra tiesioginis ryšys kokybė pagerėjo 100%. Čia reik žiūrėt pagal vietovę. Aš nieko neagituoju, kad eikit iš Omnitel, man nuo to nei šilta nei šalta, bet sakau kad visada yra alternatyva. Mnao tarifai 11 ct į visus tinklus, minimalus 9lt per mėnesį, sms po 15ct.

Man kaip ir viskas dzin.Tiesiog pirma ir svarbiausia sąlyga,kad būtų padorus ryšys.O tose vietovėse,kuriose praleidžiu didžiąją laiko dalį,tą pasiūlyti gali tik omnitelis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grudas - tai cia tu mane nuteiki optimistiskai :) Reiskia gausiu laikrasti normalu o ne taip kaip as bijau :) O tualetini kaip pirkau taip ir pirsksiu :)
Tai pažiūrėk dar tokia Teledema yra, nežinau ko tamstai reikia, pokalbiai po 8 ct/min. jei netenkina tai tada nežinau (pastaruoju metu nesidomėjau kainomis, nes niekur bėgt neketinu, tai kaip sakant nėra aktuali tema), dar Tele2 siūlo kažką, bet ten neičiau vien dėl ryšio, na tiksliau dėl be ryšio :lol:

O tu Bulvinski apie Tele2 ar zinai? :)

Zinau ne viena firma kuri turi ir dziaugiasi. O omnitelis daznai pasiveda su rysiu. Taip kad....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu ir bite, ir tele2 ir omnitel, nei vienam del rysio priekastu neturiu, na omnitelis neveikia pas tevus, bite pas uosvius,tele2 irgi galima rasti kur neveikia, bet siap tai as patenkintas, na omnitel pakolkas nieko blogo nepastebejau, nes pakolkas tarifai pagal sutarti, jei netenkins, nutrauksiu sutarti ir pasiimsiu is bites, nes su ja draugauju jau 12 metu. o del viasato tai yra iseitis, del tarifu pakelimo galima nutraukti sutarti( aisku labai liudna kad pakele abonentini, bet gyvenu kaime ir nieko alternativaus gauti negali) beje tele2 turiu 15centu i visus tinklus, omni 2 val nemokamai bet moku po 14 litu na o bite dar geriau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai nervina VIASAT'as sutartis uz 29lt 3 metam, o mokejimus atsiskaiciuoja 35LT :icon-twisted:

pagal ideja ju sutartis niekine, nes sutartis pati sau priestarauja nustato fiksuotas kainas ir leidzia jas keisti

jei pats pavedima darai,tai ir pabrangsta 6Lt, bet jei pasidarai taip,kad nuo saskaitos nuskaitytu,tai ir gaunasi 29Lt. Bent jau seniau taip buvo, dabar nezinau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau pats,kaip antrą kortelę,namiškiai ir dabar dar turi.Todėl drąsiai galiu teigti,kad ryšys ne pats geriausias.Įlipi į rūsį-nėra,nueini prie upės pažvejot-nėra,kad ir laukuose dirbant,kokioj lomoj-ir ten nėra.Jau nekalbu apie kokybę,kur kažkiek yra.

Dabar mano tarifai omnitelyje 13ct visoj lietuvoj ir 9ct sms.Negi čia brangu?

kai gausi laiska su pasveikinimu ir uz istikimybe tau priskirtu "puikiu" planu "asmeninis" ta meile man rodos greit isgaruos :icon-evil::icon-evil::icon-evil: minutes kaina labai patraukli, bet kad issneketi tai uz ka susimoki reikia telefono is ranku nepaleisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turėjau pats,kaip antrą kortelę,namiškiai ir dabar dar turi.Todėl drąsiai galiu teigti,kad ryšys ne pats geriausias.Įlipi į rūsį-nėra,nueini prie upės pažvejot-nėra,kad ir laukuose dirbant,kokioj lomoj-ir ten nėra.Jau nekalbu apie kokybę,kur kažkiek yra.

Dabar mano tarifai omnitelyje 13ct visoj lietuvoj ir 9ct sms.Negi čia brangu?

kai gausi laiska su pasveikinimu ir uz istikimybe tau priskirtu "puikiu" planu "asmeninis" ta meile man rodos greit isgaruos :icon-evil::icon-evil::icon-evil: minutes kaina labai patraukli, bet kad issneketi tai uz ka susimoki reikia telefono is ranku nepaleisti

Prieš mėnesį gavau.Ir nieko,už 36lt 270min.ir 152 sms.Litų proto ribose,minučių ir sms taip pat normaliai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ir kas kad omnitelis dabar man duoda kalbėt po 6 cnt už min į visus tinklus, bet turėsiu net 8 val šnekėt, nebus kada ir dirbt. geriau jau mažiau mokėt ir mažiau šnekėt.

O vat Omniconekt jau atsisakiau, mat 17 diena gaunu pranešimą kad nuo 15 d Jums bus pakeistas mokėjimo planas (jau atbuline data) ir tipo mokėsit pigiau, bet ir duomenų gausit mažiau. O anksčiau vakarais ir savaitgaliais buvo neribotas. Tai dar ilgai ginčytis reikėjo, kad nutrauktų, gi sako mes tau čia gerą darom.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...