Jump to content

Patarimas apie pluga


Karoliswg

Recommended Posts

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Nebūtinai kai blogai aria tai plūgas kaltas, dažniausia tai būna "tarpinė" kalta. O kiekvienam dirvos tipui vis kitas plūgas geresnis, molyje vienas geriau dirba, per akmenis kitas gražiau šokinėja, o durpę trečias puikiai verčia.

sutinku, kad vairuotojas daug reiksmes daro koks bus arimas, bet su kvernelan ir overum ariau tuos pacius laukus ir pats juos reguliavau, tai man verte overum geriau..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...
ten originalios

Vardas jau nebeatitinka kokybės.Kol kaina skyrėsi tik,grubiai tirk,kiek sudaro pvm,tai dar buvo galima sutaupyti bent ant varžtų,perkant originalias dalis.Bet kai pernai kaina pasidarė dvigubai didesnė už alternatyvių dalių,tai jau į jokius ekonominius rėmus nebetelpa.

nereik pernai. uzpernai, reikejo 2 verstuviu, 2 kartos. keskuose nupirkau abi uz vienos kaina d p......

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 7 mėnesių...

Tik nepirkite vogel-noot plūgo, kuriuos atstovauja biržų žemtiekimas, nes man nutiko tokia istorija: Šių metų viduryje su jais sutariau dėl 5-vagio pirkimo, sumoku avansą ir jau po mėnesio jis mano kieme :eusa-dance: . Viskas atrodytų buvo gerai kol nepradėjau su juo arti. Viskas padaryta lyg ir gerai tik turi silpną vieną vietą: galinio ratuko gylio apribotuvas. Tai toks varžtas T formos. Žodžiu jis po kelių dienų nulūžta. Tiesiog stebuklas kad jį randu suvirinu ir ariu toliau, negi važiuosi ieškoti kai namuose darbymetis. Dar po dienos nulūžtas ir kitas varžtas, žinoma aš jį pametu ir jau nerandu. Mano plūge jie yra du nes mano plūgas yra apverčiamas. Skambinu Biržų žemtiekimui viską paaiškinu. Liepia palaukti kol paskambins vadybininkas. Laukiu 3 dienas. Paskambina, vėl viską iš naujo aiškinu. Vadybininkas pažada pažiūrėti sandėlyje ir jau po pusvalandžio atskambina vėl. Sako yra bet jis kainuos man apie 150Lt. Pradedu klausinėti apie garantiją, kurią jie suteikė mano plūgui lygiai 1 metams, o nuo pirkimo praėjo 3 mėnesiai. Vadybininkas nesileidžia į kalbas ir aiškina kad garantija tokiems gedimams nepriklauso. Pradeda aiškinti kad aš plūgą į žemę daužiau ir dėl to atraminis važtas nulūžo. Nusijuokiu ir prašau jo paaiškinti kaip tai būtų galima man buvo padaryti kai plūgo korpusai yra žemiau negu ratukas. Aiškiai matosi kad vadybininkas artyn prie technikos nelabai kada buvo priėjęs, nors ir greičiausiai aukštus mokslus akademijoje pabaigęs. Perpykau ir nuo jų to geležiuko nepirkau. Tas varžtas svertų apie 200gramų ir bet koks tekintojas jį ištekintų už kokius 20Lt. Tai vadinasi jų suteikta garantija verta tik tiek kad galėtum su ja nueiti į išvietę. Jeigu sulenksi rėmą garantijos nėra, jeigu sudils noragai žinoma garantijos nėra , jeigu sutruks hidro žarnelė garantijos nėra, nes tai yra eksploatavimo nusidėvėjimas. O kai išlenda gamyklos brokas tai jie pradeda sukti uodegą. Kai sužinojo kad už tokius pinigus nepirksiu varžto mane vadybininkas "nuramino" sakydamas kad ne tik man taip atsitiko o daugeliui. Tai skaitant tarp eilučių vadinasi daugeliui jų plūgo pirkėjų iškilo ta pati problema, o ne tik man vienam. Žinoma tai neblogas plūgas, nors ir nėra pigus, bet jau jam tai tikrai jokios garantijos nėra. Tai prieš jį perkant reikėtų dar kartą pagalvoti. O aš dabar apsidirbau visus darbus tai sakau reikia parašinėti žmonėms apie mano problemas kad jie neužliptų ant to paties grėblio kaip aš. O dabar gerbiamieji pagalvokime kartu: kas būtų atsitikę man beieškant teisybių jeigu atslinkęs debesys patvindytų laukus. Tai galėčiau tada sėdėti ir :eusa-violin: arba :eusa-whistle: Jūs esat žemdirbiai tai manau aiškinti nereikia. :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

......

Tai vadinasi jų suteikta garantija verta tik tiek kad galėtum su ja nueiti į išvietę. Jeigu sulenksi rėmą garantijos nėra, jeigu sudils noragai žinoma garantijos nėra , jeigu sutruks hidro žarnelė garantijos nėra, nes tai yra eksploatavimo nusidėvėjimas. O kai išlenda gamyklos brokas tai jie pradeda sukti uodegą. Kai sužinojo kad už tokius pinigus nepirksiu varžto mane vadybininkas "nuramino" sakydamas kad ne tik man taip atsitiko o daugeliui. Tai skaitant tarp eilučių vadinasi daugeliui jų plūgo pirkėjų iškilo ta pati problema, o ne tik man vienam. Žinoma tai neblogas plūgas, nors ir nėra pigus, bet jau jam tai tikrai jokios garantijos nėra. Tai prieš jį perkant reikėtų dar kartą pagalvoti. O aš dabar apsidirbau visus darbus tai sakau reikia parašinėti žmonėms apie mano problemas kad jie neužliptų ant to paties grėblio kaip aš. O dabar gerbiamieji pagalvokime kartu: kas būtų atsitikę man beieškant teisybių jeigu atslinkęs debesys patvindytų laukus. Tai galėčiau tada sėdėti ir :eusa-violin: arba :eusa-whistle: Jūs esat žemdirbiai tai manau aiškinti nereikia. :eusa-naughty:

manau pamestom detalems ne vienas atstovas negali suteikti garantijos, o remo geram plugui nesulenksi, nebent nesilaikydamas eksplotacijos taisykliu, garantija galima prilyginti autombilio garantijai, jei sudauzei masina ar nuleido padanga tai tavo arba draudimo problemos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...