Jump to content

Patarimas apie pluga


Karoliswg

Recommended Posts

  • Atsakymai 53
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Ne tame problema. Jeigu nulūžo tai kaip aš jos galėjau nepamesti? Negi galas varžto bėgs paskui mane? Bet jis NEGALI nulūžti. Tai gamyklos brokas. Nes rusišką plūgą prieš kelis metus tobulinom tai panašų sprendimą pritaikėm. Tai kodėl tada nelūžo? O ir važtas mažesnis ir kelis metus ariau?

na del nuluzusio varzto kuris kainuoja 150 lt verta buvo kreiptis i nemaisto produktu ispekcija, kad netaiko garantijos, arba pries tai perspet kad ruosies kreiptis, gal butu ir be jos suregave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir gaunas, kad vadyba ant garantinio padejus........ Man tai keista kai ukininkai pradeda advokataut firmas"geram plugui remo nesuleksi". Va kai sulinks tada ka jis jau automatiskai bus blogas. Garantiniam laike turi firma atsakyt praktiskai uz viska ir supazindint kaip su juo naudotis, ismokynt pagrindinius reguliavimus ir aisku dalintis skaudzia patirtim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir gaunas, kad vadyba ant garantinio padejus........ Man tai keista kai ukininkai pradeda advokataut firmas"geram plugui remo nesuleksi". Va kai sulinks tada ka jis jau automatiskai bus blogas. Garantiniam laike turi firma atsakyt praktiskai uz viska ir supazindint kaip su juo naudotis, ismokynt pagrindinius reguliavimus ir aisku dalintis skaudzia patirtim

nesiruosiau advokatauti firmos, buna kai plugo remas linksta ir nevaziuojant vaga, del operatoriaus klaidos, ta turejau galvoje, o del garantijos vykdymo parasiau pries tai poste ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...