Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Metai nelygus metam, turiu 3 kviečių veisles tai iš jų labiausiai puolė ,,patros" taip pat pastebėjimas turiu kviečiūs atsėliuotus 4 metai tai blyn net nustebęs kaip atrodo jokio lygų protrūkio, o varpos jau pradeda lysti, plius nupurškiau šiemtet, elatus era   žiūrėsim ar ištiktųjų kaip deklaruoja plius 06-0,8t/ha, kadangi palikau kontroles skirtingose lauko vietose po 12 metrų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 7 minutes , Ukis200 pranešimas:

Metai nelygus metam, turiu 3 kviečių veisles tai iš jų labiausiai puolė ,,patros" taip pat pastebėjimas turiu kviečiūs atsėliuotus 4 metai tai blyn net nustebęs kaip atrodo jokio lygų protrūkio, o varpos jau pradeda lysti, plius nupurškiau šiemtet, elatus era   žiūrėsim ar ištiktųjų kaip deklaruoja plius 06-0,8t/ha, kadangi palikau kontroles skirtingose lauko vietose po 12 metrų

 

IMG_20220607_144551.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 58 minutes , manttys pranešimas:

bet vizualiai pirmi kviečiai labiau nuvargę, apatiniai lapai mirę, antri ir šiaip sveikesni atrodo, stipresni, gal dirva geresnė?

čia fotkinau lauko gale, nuolydis ir molis,bišky pastovėjo vanduo pagal kelio pylimą, bet mes kalbam apie viršutinius lapus,jie buvo tokie pat gražūs kaip antroj foto be nieko, visi kiti laukai kur naudotas variano tas pats kaip pernai po ascros, laukai neatsėliuoti 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, manttys pranešimas:

purškiu viską ascra 0.8 + kali litras. kažkaip greit pradėjo augti, ankstyvesnių veislių jau lenda varpos.. 

20220607_205159.thumb.jpg.7b6c8ce38f9ce72a7d5ff0b24ec49cfd.jpg

 

Šiandien vadybininkas parodė foto po ascros litro po purškimo praėjo dvi paros, tai lyginant su mano variano tai pas mane uogos, o ten p...c

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 4 minutes , ceck pranešimas:

Šiandien vadybininkas parodė foto po ascros litro po purškimo praėjo dvi paros, tai lyginant su mano variano tai pas mane uogos, o ten p...c

Po ascros 1,2 litro nepastebejau nieko blogo praejus dviems paroms, o tie parudavimai lapu galiukose labiau nuo dregmes nei nuo fungio. Pastebejau šlapiuose vietuose  kai dar buvo nepurkšti niekuo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mus ir daug kas pasidegine,bet kiek girdejau cerone ir ligas prasileide ,Dar klausimas siemet keliuose laukuose pastebejau varpos lysdamos lauk kliuna uz virsaus lapamakstes,tokio paluze atrodo.Jau i nuostoli nurasyt tuos galus ar atsitiesins?Pirmi metai susidures kazkaip budavo viena kita ,o cia kokia 10 proc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 29 minutes , ramas 1 pranešimas:

Pas mus ir daug kas pasidegine,bet kiek girdejau cerone ir ligas prasileide ,Dar klausimas siemet keliuose laukuose pastebejau varpos lysdamos lauk kliuna uz virsaus lapamakstes,tokio paluze atrodo.Jau i nuostoli nurasyt tuos galus ar atsitiesins?Pirmi metai susidures kazkaip budavo viena kita ,o cia kokia 10 proc.

Pernai taip pasmane etanoi buvo,bet dauguma issitiese.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , u.k aurimas pranešimas:

aha tas pats, uzvakar pravaziavau, kazkaip keistai galiukai padeginti pasirode.

Aš ir pastebėjęs buvau galulaukėse kai kur kur šlapiau pagrindas, manau nuo count down gal susidvigubino, bet gerai, kad 4 lapas ir galas tik. Karbamido nenaudoju per lapus. Buvau persigandęs ,bet peržiūrėjau visus laukus tai mažai tokių tai nusiraminau.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...