Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

479 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      142
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      238


Recommended Posts

Šiemet nebuvo įšalo, vadinasi nebuvo sustojusi mikroorganizmų veikla. Jei nebuvo "apmiręs" dirvožemis, vadinasi niekas ir neišsiplovė daugiau nei įprastai. Kaip tik netgi mažiau, nes augalinių liekanų mineralizacijos procesas nutrūkęs nebuvo. Visi gavom dovanų 6 mėnesius lėtos reabilitacijos savo dirvoms.

Naujam sezonui pasiruošė visi, tiek mums naudingi grybai ir mikroorganizmai, tiek nenaudingi tokie kaip grybelinių ligų sukėlėjai ir kt.

Neklausykit epokaliptinių scenarijų, nes dabar visi tik ir kalba apie tai kaip ligos šoks, tik niekas neužsimena apie fantastišką dirvožemio gyvibingumą.

Pakasiokit, pamatysit kokios sliekų populiacijos, užmirkusių balų vienetai! Kur dingo arimo padas??? Gal jo nė nebuvo? Lėti krituliai, mažas saulės aktyvumas davė naudos ne tik nenaudingų grybų populiacijoms, bet ir tai dirvožemio sudedamąjai daliai kuri mums užaugina derlių.

Kai vėl pasakys, kad išsiplovė, paklausk kur tyrimų rezultatai, kur galima susipažinti.

Komercija ir nieko kito

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 12 valandų, Vylukas pranešimas:

Pernai labiausiai išlošė tie, kas išviso nieko nedarė. Arba darė tik dėl vaizdo. 

Nereikia spręsti viską pagal savo vieną lauką. Pernai metai kad ir sausoki buvo, bet išėjo geriausi per paskutinius 10 metų. Čia kalbu apie Jurbarko rajoną. Nors nuvežus grūdus į Klaipėdą atrodo kad visoje Lietuvoje derliai neblogi buvo, nes visuose terminaluose furu su kviečiais eilės stovi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 28 minutes , linas78s pranešimas:

Tai kad kala per kiekvieną seminarą kaip čia viską išplauna, šiemet sakė išvis viską nuo nulio reikės pradėti nes nebuvo įšalo viską nuplovė dirva kaip vata liko:)

Pas Anglus, Prancūzus tų žiemų seniai nebėra, bet jie nesibedavoje kad viską išplovė ir kulia fantastiskus kviečių derlius. Bent mano asmeninė nuomonė, kad šie metai turėtų būti vieni geriausių, nes numirkusiu plotų nėra tankumas labai geras dėl to saulė mažiau dregmes isgarins ir dirvoje dregmė atsistačiusi po sausringų metų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 15 valandų, ignas.d pranešimas:

Siemet situacija kitokia, augalai net nebuvo uzmige ir valgo, baltu sakneliu pilna. Lapija pamelus, reiskia augalas dirba tik del temperaturos neina jam fosforo pasisavint. Siemet manau daugeliui didelis klaustukas ka daryt su pirmais tresimais, nes nera buve tokiu anomaliju pas mus. Jeigu zinociau kad po truputy atsils be jokiu dideliu atsalimu ir sniego tai pirmoj kovo pusej tikrai vaziuociau su kokia 200 fizinio salietros.

Tai į rapsą ir aš važiuočiau kad ir šiandien bet kad neimanoma ivažiuot, šaknys dirba pilnumoj

20200301_155939.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, BaltMan pranešimas:

Pernai kas triedė su tręšimais - išlošė. Nuo balandžio pradžios du mėnesius nebuvo lietučio trąšom į dirvą iterpti 

Klysti. Pernai aš triedžiau lažkur kovo 20d pilnumoj aplakstes buvau tiek rapsus tiek kviečius traktorius buvo muržius kaip reikiant trešiant. Kaimynai už dviejų savaičių trešė bijojo kad ateis lietus ir nuplaus ir jau technologinės dulkėjo važiuojant, reziumė taikant panašia technologija šalimai laukai derliai nesiskyrė..... 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Su kokiais tik nori. Esu ir 500 litrų atidavęs per sykį.

Pirmas sykis jokių neigiamų pasekmių.

KAS Achemos ir rusiškas ne tokios pačios formuliacijos. Man patinka Achemos dėl 6% nitratinio azoto sudėtyje. Nesiplėsiu kodėl.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 9 minutes , voras pranešimas:

Su kokiais tik nori. Esu ir 500 litrų atidavęs per sykį.

Pirmas sykis jokių neigiamų pasekmių.

KAS Achemos ir rusiškas ne tokios pačios formuliacijos. Man patinka Achemos dėl 6% nitratinio azoto sudėtyje. Nesiplėsiu kodėl.

Tiek rapsui tiek kviečiam jokių bėdų. Kad kvoečius esi vares rimta norma, aišku tai rapsam tas pats galioja ? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Vilius pranešimas:

Kasui inžektoriniais galima ant sykio 300ltr varyt? 

As perniai kvieciams pirmam kartui po 250 su inzektoriniais,tai man lyg sakyciau lapus apdegino ir dar dar vienas firmos vadyb.sake kad perdaug Kaso pirmam kartui nepasiims viso,siemet galvoju kad po 200 su inzektoriniais..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kviečiai irgi žydi.

Jis ne per galvą duoda, o stabdo senų lastelių dalijimąsi, kadangi šaknys tiekia masto medžiagas jas kažkur reikia "iššauti"

Taip atsiranda vegetatyvinis pumpuras ir turim naują stiebą.

Ccc dėsiu du kartus. Vienas dabar, kitas su modusu.

Ir pigiau ir atsilikusius stiebus atmes.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...