Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

prieš 3 minutes , Zvanas pranešimas:

Manganas, elementas, kurio trūkumas matomas kai žemė puri, o būtent vėžėse suminta.

nesuprantu ką nori pasakyt bet juk žemė ta pati,tai kaip gali trūkti to mangano? taip išeina kad nuveži tirti puria žemę ten jo nėra,o suspaustoj yra ar kaip čia

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 11 minutes , ceck pranešimas:

nesuprantu ką nori pasakyt bet juk žemė ta pati,tai kaip gali trūkti to mangano? taip išeina kad nuveži tirti puria žemę ten jo nėra,o suspaustoj yra ar kaip čia

Norėjau pasakyti, o man sakė rimta agronomė, kad mangano augalai negali pasisavinti arba pasisavina per mažai, dirvoje, kuri puri, todėl, iš po ratų, augalai žalesni nes blyn ratai sumina dirvą va taip va.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 2 minutes , Zvanas pranešimas:

Norėjau pasakyti, o man sakė rimta agronomė, kad mangano augalai negali pasisavinti arba pasisavina per mažai, dirvoje, kuri puri, todėl, iš po ratų, augalai žalesni nes blyn ratai sumina dirvą va taip va.

įdomiai kaip,o aš galvojau kad tos vėžės dėl sėjos gylio :eusa-think: :icon-eek:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Zvanas pranešimas:

Norėjau pasakyti, o man sakė rimta agronomė, kad mangano augalai negali pasisavinti arba pasisavina per mažai, dirvoje, kuri puri, todėl, iš po ratų, augalai žalesni nes blyn ratai sumina dirvą va taip va.

Gal žinai produktą panaudoti kad patiekti pakankamai mangano? Kiek žiūrėjau skystas ar tirpias trąšas tai ten tik pėdsakai tu Micro elementų, skaičiuojant kad vienai tonai jo reikia 120g., aišku jo dar kažkiek dirvožemyje yra tai gal užtektų kažkiek ir mažiau. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 9 valandas, Zvanas pranešimas:

Norėjau pasakyti, o man sakė rimta agronomė, kad mangano augalai negali pasisavinti arba pasisavina per mažai, dirvoje, kuri puri, todėl, iš po ratų, augalai žalesni nes blyn ratai sumina dirvą va taip va.

Ir tu tiki rimtais agronomais.???Na galima sutikti kad tai disbalanso pasekmė.Bet kad čia truksta mangano- be tyrimu -tikrai suabejočiau.Juk tikrai gali būti kad tai vieno ar kito elemento pertekliaus pasekmė bet ne mangano trukumas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

o negali but kad tose vietose dirava labiau salti traukia man pernaj pavasari kaj buvo salnos ziemini rapsa susalde ir identiskaj tie lopaj dabar apgelte ,ten toks juodzemis link durpes gal ir labaj puri zeme ten atrodo kad svieziaj isdirbta ,,gal sakau tokiose vietose labaj dirva pritraukia salcio daug daugiau,daba ten kvietrugiaj

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

Ir tu tiki rimtais agronomais.???Na galima sutikti kad tai disbalanso pasekmė.Bet kad čia truksta mangano- be tyrimu -tikrai suabejočiau.Juk tikrai gali būti kad tai vieno ar kito elemento pertekliaus pasekmė bet ne mangano trukumas.

Šita tikiu, beje tu ją irgi gerai pažįsti. O tikiu, todėl, kad pas mane kai kur tokių vietų yra ir manganas padeda, mačiau savo akimis, o jomis irgi tikiu, bent jau dižiąją laiko dalį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, Zvanas pranešimas:

Norėjau pasakyti, o man sakė rimta agronomė, kad mangano augalai negali pasisavinti arba pasisavina per mažai, dirvoje, kuri puri, todėl, iš po ratų, augalai žalesni nes blyn ratai sumina dirvą va taip va.

Teisybė jei vėžėse kviečiai žalesni trūksta mangano ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, ŠpižiusT-74 pranešimas:

Sveiki, noriu paklausti,  kokiu metu purškiat manganą, turiu taip atrodančiu  laukų ir daug metų sukau galvą kodėl taip yra, o pasirodo še tau boba ir devintinės.

na jei sakoma kad trūksta tai tada pirmu važiavimu dedi..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...