Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Atsinaujino vegetacija  ir tada rimta normike 200-300kg. Ir rami galva. Kiek metu prieš vegetacijos atsinaujinima po 100pabarstydavom nėr efekto.

Buvo.metai kolegai per paramą atvežė barstytuva tik gegužės pradžioj visi antrus trešimus darėm kai šovė pirmu zahodu 350salietros paskui sulfato ir antra kart 250 salietros geri metai buvo tai 11t/ha prisibraukė skageno. Taip kad su pirmu trešimu nėr ko skubėt  ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Vilius pranešimas:

Atsinaujino vegetacija  ir tada rimta normike 200-300kg. Ir rami galva. Kiek metu prieš vegetacijos atsinaujinima po 100pabarstydavom nėr efekto.

Buvo.metai kolegai per paramą atvežė barstytuva tik gegužės pradžioj visi antrus trešimus darėm kai šovė pirmu zahodu 350salietros paskui sulfato ir antra kart 250 salietros geri metai buvo tai 11t/ha prisibraukė skageno. Taip kad su pirmu trešimu nėr ko skubėt  ;)

Čia iš dviejų hektarų 11 tonų? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane praktika šiek tiek kitokia. Laukas buvo apie 20 ha trešiant pirmu kartu apie 8ha buvo gam drėgni ir nusprendžiau palikti kol pradžius. Po savaitės  pradžiūvus gavo pirmą dozę. Bet tas savaitės suvėluotas trešimas prie intensyvaus augimo man davė didelį minusa, nes nespėjo išsikrūmyti. Čia aišku priklauso ir nuo oro salygų. Nes kiekvienas pavasaris yra išskirtinis ir kiekvienam rajone jis kitoks. Tad linkiu kiekvienam pagauti ta aukso viduriuką su trešimais:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 42 minutes , ūkininkas pranešimas:

Pas mane praktika šiek tiek kitokia. Laukas buvo apie 20 ha trešiant pirmu kartu apie 8ha buvo gam drėgni ir nusprendžiau palikti kol pradžius. Po savaitės  pradžiūvus gavo pirmą dozę. Bet tas savaitės suvėluotas trešimas prie intensyvaus augimo man davė didelį minusa, nes nespėjo išsikrūmyti. Čia aišku priklauso ir nuo oro salygų. Nes kiekvienas pavasaris yra išskirtinis ir kiekvienam rajone jis kitoks. Tad linkiu kiekvienam pagauti ta aukso viduriuką su trešimais:icon-wink:

Sakyciau cia net ne tresimo itaka. O melioracijos :) :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 41 minutes , Mantas2342 pranešimas:

tai negi iš po pernai metų retoki pasėliai ? Aš tai taip darau jei reikia krūmytis tai ccc , o 2 reguliatorius kažkas iš trineksepak-etilo  +0,5l/ha ccc tarp 1 ir 2 bamblio .

Tai ir sakau ,kad nėra reti,bet  važiuosiu vistiek su mikrikais, tai manau nepakenks ccc.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 10 valandų, Robertas08 pranešimas:

Na taip,negi aš vienas taip purškiu? Dabar su mikroelementais,po to su herbicidu.

Galiu garantuoti, kad derliaus nuostoliu turi. Nes naudoji kartu su herberidu augimo reguliatoriu. Plius dar net du kartus. Kad pigus nereik jo, kai mikro elemento naudoti :D 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 6 minutes , Witalikas pranešimas:

Galiu garantuoti, kad derliaus nuostoliu turi. Nes naudoji kartu su herberidu augimo reguliatoriu. Plius dar net du kartus. Kad pigus nereik jo, kai mikro elemento naudoti :D 

As buvau to snuomones kad reikia cc atskirai purkst, bet cia gaunasi labai daug vaziavimu per lauka. Cykoceli1, Herbicidas 2, paskui tresimas per lapus 3 paskui pirmas fugicidas su modus4, tai cia vien pavasari, apie 9 kartus purkstuvu per lauka vaziuoju reikia gal pradet maisyt kazka su kazkuo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 5 valandas, paulius radvila pranešimas:

As buvau to snuomones kad reikia cc atskirai purkst, bet cia gaunasi labai daug vaziavimu per lauka. Cykoceli1, Herbicidas 2, paskui tresimas per lapus 3 paskui pirmas fugicidas su modus4, tai cia vien pavasari, apie 9 kartus purkstuvu per lauka vaziuoju reikia gal pradet maisyt kazka su kazkuo

Tai kai daug ha cia kita kalba. 

Bet smulkme, toks kai as.Nesuku galvos, del keliu papildomu vaziavimu. 

 1 vaziavimas Ccc+mikro. 2 herbicidas+magnio sulfatas. 3 pirmas fungicidas ir modusas ir t.t 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...