Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 11 valandų, Minduksx pranešimas:

Čia pas mane vieną? Apatiniai lapai kaip ir švarus, o vėliavinis toks, kas per velnias? Šiuo metu praeja  4 savaites po input 1l/ha purskimo, nejau taip greit ligos uzpuole

IMG_20200611_202629.jpg

IMG_20200611_202606.jpg

keturios savaitės po purškimo tai čia jau nieko keisto tiek joke chemija neapsaugos tokį laiko tarpą

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 30 minutes , Karsonas pranešimas:

Daug kur aviza ir lipikas išlindo. Manau jau vėlu naudot herbicidus... Atrodė kad nėra bet gausus lietus iškėlė į viršų... 

Jei buvo, tai ir išlindę anksciau ar vėliau butų buve... kai pasiimu naujus laukus dedu herbicidus, kad imtu vienskiltes ir dviskiltes. Nezine kas gali išdykti, o kai išlinda kokia Smilguole jau kažką pakeisti buna per vėlu. Vietoj sutaupytu 24euru/ha gauni daug didesni minusa dėl derliaus praradimo. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Remse pranešimas:

Taip, purškimai herbicidais tik po žydėjimo ir tai neiškart. O klausimas kodėl pabėgo?

Man tai kad žioplys esu todel ir bažnyčioje muša.......visada vienaskilte dusinau su axial arba avoxa.axial labai gerai avoxa yra niuansu pagrindinis labai trumpas purškimo laikas ypač kai šis pavasaris su ilgu šalnų periodu.....bet tai ne esmė.esmė tame kad axial buvo naudotas labai ilga laika todel  kaip ir prašėsi panaudoti kita herbicida.Geri vadybininkai įkalbėjo naudoti legacy pro iš rudens.Tipo vienskiltes ima gerai vienu purškimu iš rudens susitvarkysi......Iš tikro taip ir buvo pavasari beveik nereikėjo persipurkšti lauku bet wtf praita savaite tikpyst aviža šen bei ten ir išlindo ne taip baisiai bet užtektinai kad gadintų nuotaika.Kadangi sušilo oras tai pakilo noras vadybininkus papizdavoti.gerai tik kad prieš pizdavojima etikete perskaičiau ir ka gi jus manote ten kad ima aviža tokios informacijos nėra........MORALAS!!! Visiems manau aiškus VISADA!!! Skaityk etiketes........

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 57 minutes , grazbek pranešimas:

Man tai kad žioplys esu todel ir bažnyčioje muša.......visada vienaskilte dusinau su axial arba avoxa.axial labai gerai avoxa yra niuansu pagrindinis labai trumpas purškimo laikas ypač kai šis pavasaris su ilgu šalnų periodu.....bet tai ne esmė.esmė tame kad axial buvo naudotas labai ilga laika todel  kaip ir prašėsi panaudoti kita herbicida.Geri vadybininkai įkalbėjo naudoti legacy pro iš rudens.Tipo vienskiltes ima gerai vienu purškimu iš rudens susitvarkysi......Iš tikro taip ir buvo pavasari beveik nereikėjo persipurkšti lauku bet wtf praita savaite tikpyst aviža šen bei ten ir išlindo ne taip baisiai bet užtektinai kad gadintų nuotaika.Kadangi sušilo oras tai pakilo noras vadybininkus papizdavoti.gerai tik kad prieš pizdavojima etikete perskaičiau ir ka gi jus manote ten kad ima aviža tokios informacijos nėra........MORALAS!!! Visiems manau aiškus VISADA!!! Skaityk etiketes........

Pirma vadyba pasakė gerai, legacy pro tvarko piktžoles iš rudens gerai ir tokias kurių nesutvarkysi pavasari (migles, notreles ir pan.) Bet yra toks niuancas, kad turi pažinot savo laukus, nes aviža dygsta pavasari ir vėlai dėl to gaudom su axialiu, patarimas iš mano pusės laukuose kuriuose turi avižos nupūsk su legacy paprastu tau gausis 7eu/ha bet nebus jokiu dviskilčių, o pavasari su fungicidu iki 37bbch panaudosi axiali ir vuolia vienskiltes sutvarkytos avižos nėra ir nervai sveiki. O legacy pro veikia aviža (chloroturalonas kuri kitais metais išima iš registracijos) tik reik žinot aviža nedygsta rudenį nes per žiema nušaltų todėl yra, kad purškimas nuo avižos turi būti pavasari pakartotinas. Stiprių nervų ir aukštų gamybinių!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2020-06-12 at 14:12, Remse pranešimas:

Sumaises tebukonazola ir azoksitrobina gautum ta pati mirador forte, tik ha kaina 15 eur. Aš tai gana skeptiškai žiuriu į tokį purškimą. Geriau jau tada protiokonazolo ir metkonazolo mišinį purkšti.

Skaičiuok kiek gaunasi protio su metka, jei imi po 0,5 ir 0,5 gaunas 30eu! Tada geriau pasiimk ascra xpro pasidaryk norma 0,75 prisidėk 0,5l orius gaunasi prosaro 0,8l/ha norma plius 2 veiklios sdhi kuriom joks triazolas neprilyksta saugant lapus nuo septorios, rudžių ir pan ( aišku protio nėra geriau nuo dtr nes jis apsaugonį poveikį turi ir gydomajį) aišku kaina 32eu/ha 2 eu ir daug rimčiau 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, grazbek pranešimas:

Man tai kad žioplys esu todel ir bažnyčioje muša.......visada vienaskilte dusinau su axial arba avoxa.axial labai gerai avoxa yra niuansu pagrindinis labai trumpas purškimo laikas ypač kai šis pavasaris su ilgu šalnų periodu.....bet tai ne esmė.esmė tame kad axial buvo naudotas labai ilga laika todel  kaip ir prašėsi panaudoti kita herbicida.Geri vadybininkai įkalbėjo naudoti legacy pro iš rudens.Tipo vienskiltes ima gerai vienu purškimu iš rudens susitvarkysi......Iš tikro taip ir buvo pavasari beveik nereikėjo persipurkšti lauku bet wtf praita savaite tikpyst aviža šen bei ten ir išlindo ne taip baisiai bet užtektinai kad gadintų nuotaika.Kadangi sušilo oras tai pakilo noras vadybininkus papizdavoti.gerai tik kad prieš pizdavojima etikete perskaičiau ir ka gi jus manote ten kad ima aviža tokios informacijos nėra........MORALAS!!! Visiems manau aiškus VISADA!!! Skaityk etiketes........

Tai gal foto pasidalintum ;) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...