Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

481 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      143
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Prieš 4 valandas, grazbek pranešimas:

Man tai kad žioplys esu todel ir bažnyčioje muša.......visada vienaskilte dusinau su axial arba avoxa.axial labai gerai avoxa yra niuansu pagrindinis labai trumpas purškimo laikas ypač kai šis pavasaris su ilgu šalnų periodu.....bet tai ne esmė.esmė tame kad axial buvo naudotas labai ilga laika todel  kaip ir prašėsi panaudoti kita herbicida.Geri vadybininkai įkalbėjo naudoti legacy pro iš rudens.Tipo vienskiltes ima gerai vienu purškimu iš rudens susitvarkysi......Iš tikro taip ir buvo pavasari beveik nereikėjo persipurkšti lauku bet wtf praita savaite tikpyst aviža šen bei ten ir išlindo ne taip baisiai bet užtektinai kad gadintų nuotaika.Kadangi sušilo oras tai pakilo noras vadybininkus papizdavoti.gerai tik kad prieš pizdavojima etikete perskaičiau ir ka gi jus manote ten kad ima aviža tokios informacijos nėra........MORALAS!!! Visiems manau aiškus VISADA!!! Skaityk etiketes........

Aviza mazesne beda nei atsparios smilguoles ar kitos varpines, tad purskimas is rudens man yra labiau priimtinas, su avizom turiu kokius 5-10 prc lauku tik, ten atitinkami sprendimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 13 valandų, dariius 30 pranešimas:

Sveiki, cia lapų septoriozė ar dirvozemio fintai? Paselyja yra tokiu plemu. 

 

IMG_1197.jpg

IMG_1195.jpg

IMG_1196.jpg

Tuose plemuose arba smelio ar kokios durpes dirvozemis ir jis aisku rugstus, po drenazais tik gerai auga. Man taip pernai buvo zirniai sulindo atgal i zeme apkaltinom sausra, bet siemet ir kvieciai sulindo, tai jau aisku kad yra nurugsteja nuo mineraliniu trasu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...