Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

nors ir esu daugelio nemėgstamas,bet ikišiu savo trigrašį,nors ir ne mano sritis grūdininkystė,bet manau,kad greit bus nebeįmanoma augint žieminių kultūrų,tą patį sako ir mokslininkai.Puikiai prisimenu savo vaikystėje buvusias žiemas,kai užsnigdavo lapkričio mėn.taip ir nenutirpdavo be balandžio.Negirdėtas dalykas buvo žiemkenčių iššalimas,nes sniego būdavo mažiausiai metras,o dabar kas daros,vieną dieną kaip pavasaris,kitą speigas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

51 minutes ago, edviuxx15 said:

hmmmm... cia kazi, ar labai reikia dziaugtis mums pajurio ūkininkams. :eusa-think:

Man rodos net pačiam asmeniškai į PM esu rašęs, kad žemaitija tampa palankiausiu regionu žieminių auginimui. Derlius aišku kaip buvo taip ir bus mažesnis nei vidurio LT, bet rizikų žymiai mažiau turit dėl švelnaus pajūrio klimato. Jūra yra geras orų stabilizatorius. Kai pas mus šalta pas jus dėl jūros šilčiau, kai pas mus karšta ir sausros, pas jus dėl jūros vėsiau ir drėgniau. Be to šiemet stebėjau radarus kas dien per sausrą. Tai kai pas mus mažiausiai pusantro mėnesio nelijo, tai regione nuo Klaipėdos iki Laukuvos lijo kas antra diena. Nežinau kiek to lietaus, bet radaras rodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norit papranasausiu ateiti ? Saltesniu oru nenusimato (10-15 laipsniu salcio ne beda) , pavasaris prasides kova tad menesio gale jau reiketu mastyti apie seja , balandis ir geguze bus vesesni nei vidutine daugiamete . Vasaros pradzia lietinga ir vesi  , antra vasaros puse jau siltesne , rugsejis siltas. Daugiau nezinau...:icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

2 valandas ago , drapox said:

Man rodos net pačiam asmeniškai į PM esu rašęs, kad žemaitija tampa palankiausiu regionu žieminių auginimui. Derlius aišku kaip buvo taip ir bus mažesnis nei vidurio LT, bet rizikų žymiai mažiau turit dėl švelnaus pajūrio klimato. Jūra yra geras orų stabilizatorius. Kai pas mus šalta pas jus dėl jūros šilčiau, kai pas mus karšta ir sausros, pas jus dėl jūros vėsiau ir drėgniau. Be to šiemet stebėjau radarus kas dien per sausrą. Tai kai pas mus mažiausiai pusantro mėnesio nelijo, tai regione nuo Klaipėdos iki Laukuvos lijo kas antra diena. Nežinau kiek to lietaus, bet radaras rodė.

teisybę sakai,aš gyvenu netoli Lukuvos tai praėjusią vasarą lietaus trūkumu nesiskundžau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...