Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

abejoju ar tokiu metu septorioze plinta. Per padidinamaji stikla jei matytum juodu taskeliu ant tu sviesiu demeliu, tada taip, septorija.

cia pas tave sausros, salnu ir kazkiek DTR poveikis.

Nori pasakyti, kad čia ne grybelis ? Mano kviečių irgi lapų galiukai visi tokie.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

abejoju ar tokiu metu septorioze plinta. Per padidinamaji stikla jei matytum juodu taskeliu ant tu sviesiu demeliu, tada taip, septorija.

cia pas tave sausros, salnu ir kazkiek DTR poveikis.

Nori pasakyti, kad čia ne grybelis ? Mano kviečių irgi lapų galiukai visi tokie.

Mano taippat kvieciai tokias pat galiukais apatiniai lapai visi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Purškiam dabar žieminius kviečius iš pradžiū Moddus, o dabar kadangi jau aukštesnė išsivystymo fazė, tai perėjom prie MedaxTop'o. Bet ir vienas ir kitas nesveikai kemša purkštukus, ta prasme eina į nuosėdas, varške, nu supratot ką noriu pasakyt. Kas gali būti ne taip ? Mišinyje purškiam kartu su Fandango ir dar dedam vandens parūkštintojo, nes vandens pH apie 8 ... :icon-exclaim::icon-question::icon-arrow:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Purškiam dabar žieminius kviečius iš pradžiū Moddus, o dabar kadangi jau aukštesnė išsivystymo fazė, tai perėjom prie MedaxTop'o. Bet ir vienas ir kitas nesveikai kemša purkštukus, ta prasme eina į nuosėdas, varške, nu supratot ką noriu pasakyt. Kas gali būti ne taip ? Mišinyje purškiam kartu su Fandango ir dar dedam vandens parūkštintojo, nes vandens pH apie 8 ... :icon-exclaim::icon-question::icon-arrow:

man su Medax Topu nekisa purkstuku , gal nuo parukstintojo nes as jo nenaudoju

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Purškiam dabar žieminius kviečius iš pradžiū Moddus, o dabar kadangi jau aukštesnė išsivystymo fazė, tai perėjom prie MedaxTop'o. Bet ir vienas ir kitas nesveikai kemša purkštukus, ta prasme eina į nuosėdas, varške, nu supratot ką noriu pasakyt. Kas gali būti ne taip ? Mišinyje purškiam kartu su Fandango ir dar dedam vandens parūkštintojo, nes vandens pH apie 8 ... :icon-exclaim::icon-question::icon-arrow:

man su Medax Topu nekisa purkstuku , gal nuo parukstintojo nes as jo nenaudoju

Be parūkštintojo tai kibire net vieną MedaxTop'ą į varškytę traukia ... :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

man su Medax Topu nekisa purkstuku , gal nuo parukstintojo nes as jo nenaudoju

ar tikrai reikalingas parūgštintojas? reiktų pasitikrinti ar tikrai galima naudoti rūgštintoją su abiem iš jų :icon-exclaim: o dėl mišinio Medax-Top'a irgi teko purkšti, tai toks ant dugno pastovėjęs jis, bet nekišo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima purksti karbamidu z.kviecius siom dienom kai jau formuojas viena kita varpa ar nepervelu?

Galima kol dar varpa neislindo, tik per tokius karščius atsargiai. Aš 100kg/ha salietros barstysiu kita savaite vietoj karbamido. Pernai purškiau karbamida jau ant varpos 25kg/ha ir jiokio skirtumo nebuvo, tiek purkšti tiek nepurkšti antra klasė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima purksti karbamidu z.kviecius siom dienom kai jau formuojas viena kita varpa ar nepervelu?

Galima kol dar varpa neislindo, tik per tokius karščius atsargiai. Aš 100kg/ha salietros barstysiu kita savaite vietoj karbamido. Pernai purškiau karbamida jau ant varpos 25kg/ha ir jiokio skirtumo nebuvo, tiek purkšti tiek nepurkšti antra klasė.

matyt nerpataikiai laika nes as kur purskiau extras gavosi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...