Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

glitimas toks mažas???? :eusa-doh::eusa-doh: baltimų tik 10?? :icon-eek::icon-eek:

jo, prasta symet man kokybe. 3-4 klase. bet vat idomu kodel toks skirtumas derliaus panaudojus skirtingus miltelius.

As aplamai nemaciau tresimo normalaus. Kazkas padriko ir be logikos, juolab kad metai palankus maistiniam augint

o tai gal placiau apie tresima su logika?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

labai idomus dalykas nutiko, laukas taspats, vienodas. 20ha, pusta 10 ha su nutrivantais kita puse 10ha su kristalonu. kas daryta:

* 2012 09 03 nukulta V. Rapsai

* 2012 09 04 suarta ~ 15cm

* 2012 09 16 NPK 5-15-25 200kg/ha

* 2012 09 17 seta RYVALKA 240/ha (Neskaiciavau mln)

* 2013.04.24 Amonio Sulfatas 200kg/ha

* 2013.05.04 Cikocelis 1l+2kg kristalono(nutrivant javams)

* 2013.05.15 Trimeriu 18g+ Tomiganas 0,6l/ha

* 2013.05.22 NP 33-3 150kg/ha

* 2013.05.21 Falcom Forte 0,8l/ha+2kg kristalono(nutrivant javams)+9kg salfato

* 2013.O6.12 Folikuras 1l/ha

* 2013.07.09 30kg karbamido

kulta kur su kristalonu 4,5t/ha o kur su nutrivantu 5,8 t/ha

kristalono Baltymai 10,9 glitimas 21,8 1000 grudu mase 42 g.

nutrivantu Baltymai 10,1 glitimas 17,9 1000 grudu mase 40,9 g.

04-24 np33-3 po 150kg. *grudu skaiciui

04-24 amonio sulfatas 100kg.

05-15 amonio sulfatas 100kg *grudu dydziui

arba

04-24 np33-3 200kg. *grudu skaciui

04-24 amonio sulfatas 150kg

05-22 np33-3 100kg *grudu dydziui

manau butu geriau buve.

a

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jums veisle julius mane tai žiauriai nuvylė derlius 5 tonos nekondiciniu grudu del fuzarium, nors kitose veislėse derlius gerokai didesnis ir kokybė ekstra ir pirma klasė nors ir daryta tas pats 2 purškimai nuo ligų

Mane irgi Julius nuvyle, buvo isgirta kaip labai tinkama atseliavimui. Grudas smulkus ir derlius 1,5 ir daugiau mazesnis nei ada ar skagen prie tokio pat tresimo ir purskimo. Kokia veisle rekomenduotumet atseliuot? Niekaip netrandu vis kazkas islenda. Siemet visai neblogi rezultatai atseliuoto skageno, nors BA sako ir ju puslapyje raso kad netinkama atseliavimui, kaip pas kitus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jums veisle julius mane tai žiauriai nuvylė derlius 5 tonos nekondiciniu grudu del fuzarium, nors kitose veislėse derlius gerokai didesnis ir kokybė ekstra ir pirma klasė nors ir daryta tas pats 2 purškimai nuo ligų

Mane irgi Julius nuvyle, buvo isgirta kaip labai tinkama atseliavimui. Grudas smulkus ir derlius 1,5 ir daugiau mazesnis nei ada ar skagen prie tokio pat tresimo ir purskimo. Kokia veisle rekomenduotumet atseliuot? Niekaip netrandu vis kazkas islenda. Siemet visai neblogi rezultatai atseliuoto skageno, nors BA sako ir ju puslapyje raso kad netinkama atseliavimui, kaip pas kitus?

Na pas mane atsėliuotas skagenas visai neblogai pasirodė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mane irgi Julius nuvyle, buvo isgirta kaip labai tinkama atseliavimui. Grudas smulkus ir derlius 1,5 ir daugiau mazesnis nei ada ar skagen prie tokio pat tresimo ir purskimo. Kokia veisle rekomenduotumet atseliuot? Niekaip netrandu vis kazkas islenda. Siemet visai neblogi rezultatai atseliuoto skageno, nors BA sako ir ju puslapyje raso kad netinkama atseliavimui, kaip pas kitus?

Tas pats ir pas mus, Skagenas atsėliuotas mažiau sirgo ir geresnį derlių davė, julius žiauriai sirgo, 3 kart nuo ligų purkštas, na derlius neįspūdingas, bet ir sėtas paskutinis buvo... pernai julius neblogą derlių davė apie 8t spaudė, bet nei derlium, nei kokybe skageno nepaveja, pernai ėjo tik I arba II klasę, kai skagenas ekstra, vienintelis jo pliusas, kad negriūna...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Belieka tik pritarti del Juliaus, visos tos pacios bedos, derliaus vidurki numuse.

Niekaip neapsisprendziu kokia kita veisle, salia Skageno, seti, gal kas ka rekomenduotumet?

olivin nebandei?

siemet olivinas ir kovas tame paciame lauke buvo, tai derlius didesnis olivino apie 5,5t kovas 5t. siemet olivino daugiau bandysiu set.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Belieka tik pritarti del Juliaus, visos tos pacios bedos, derliaus vidurki numuse.

Niekaip neapsisprendziu kokia kita veisle, salia Skageno, seti, gal kas ka rekomenduotumet?

Agil - neaukšta, ankstyva derlius šiemet virš 7t, keisim ant Ados, Arktis - derlinga, vidutinio vėlyvumo, derlius irgi apie 7-8t., vietoj juliaus :) (kokybės bandymų rezultatų kol kas nėra) nei viena negriuvo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Belieka tik pritarti del Juliaus, visos tos pacios bedos, derliaus vidurki numuse.

Niekaip neapsisprendziu kokia kita veisle, salia Skageno, seti, gal kas ka rekomenduotumet?

Agil - neaukšta, ankstyva derlius šiemet virš 7t, keisim ant Ados, Arktis - derlinga, vidutinio vėlyvumo, derlius irgi apie 7-8t., vietoj juliaus :) (kokybės bandymų rezultatų kol kas nėra) nei viena negriuvo :)

Vietoje Ados sesit Agil ar atvirkciai. Kas platina Arktis?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...