Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

483 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      240


Recommended Posts

Kaip pas jus žiemkenčiai dar nevirsta ant šono :) ? pas mane skagenas jau vietom ir nemažom guli

seip biski pagriuvo,bet tose vietose kur buvo pries kokia 10metu meslo kruvos,ten salietros daviau ant puse normos maziau,nes yra galulauke,plius pamiskys,augimo reguliatoriai 2x,bet derliaus bus,bent taip atrodo kaip pernai,kad tik eitu paimt :icon-confused::lol:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kas dabar sėja, gali principe ruoštis vasarinių kviečiukų sėklos atsėjimui.

ziuresim :icon-wink: siandien baigem.

komentarai is 2012 spalio 22 dienos.

:eusa-whistle: spalio 18 sejimo. is rudens trasu negave.

5sea.jpg

7nja.jpg

4ujo.jpg

gal ciut retokas,ar tik taip atrodo,pas mane paskutinis buvo setas 09-30d priesselis mieziai,bet gavosi delto kad y kitus laukus neyvaziavau,tai atrodo panasiai,aisku pavasary teko su juo padirbet atskirai,tai is 1 grudo daugiausia suskaiciavau 12 vnt varpu,veisle kovas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ciut retokas,ar tik taip atrodo,pas mane paskutinis buvo setas 09-30d priesselis mieziai,bet gavosi delto kad y kitus laukus neyvaziavau,tai atrodo panasiai,aisku pavasary teko su juo padirbet atskirai,tai is 1 grudo daugiausia suskaiciavau 12 vnt varpu,veisle kovas

nezinau tiksliu duomenu, ne pas mane uzrasai. gal ir retokas, bet man atrodo mes normos nedidinom sejos velavimo saskaita ir berem gal 220kg/ha, cia turetu but Zenta jei gerai pamenu. priesselis vasarinis rapsas. darbu kazkokiu specialiu nebuvo pavasari. o del skaiciavimo.. :) niekas neskaiciuoja DAUGIAUSIAI. tas pats kas lauko derlinguma nustatyt is pagrazu, kur persiseje ir persitrese.

esme, kad vasariniu kvieciuku seklos nereikejo beicuotis ir atsejinet, kaip kad prognozavo kolega. :eusa-clap:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki cia ne i tema bet paklausiu, gal kas auginat kvieciu veislia 'audi' cia ji pasarine yra jos derlingumo potencialas labai didelis net iki 14.56t. ziemojimo balas irgi geras 8.6 ,tai kur jos butu galima isigyti gal kas zino? Auginu sau gyvuliams todel ir ziuriu pasarines veislias :D

galvoji pasesi ir kulsi 14t derliu, vien azoto 1t turesi sudeti o dar nekalbu P K kiek reikes :lol::lol::lol: kaip sakoma nedesi neturesi, o stebuklu nebuna

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ko gero varpos pradejo pabalti, bevaziuojant per Lietuva maciau tokiu lauku, bet nebutinai fuzarioze ten, o nuo fuzariozes reiktu purkst kai tik varpa islenda is lapamakstes

na nezinau, visoi literaturoi raso ir ant produktu etikeciu kad nuo varpu fuzariozes reikia pusti nuo zydejimo pradzios iki pabaigos, optimaliausias laikas - zydejimo vidurys, butent taip ir darau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ko gero varpos pradejo pabalti, bevaziuojant per Lietuva maciau tokiu lauku, bet nebutinai fuzarioze ten, o nuo fuzariozes reiktu purkst kai tik varpa islenda is lapamakstes

na nezinau, visoi literaturoi raso ir ant produktu etikeciu kad nuo varpu fuzariozes reikia pusti nuo zydejimo pradzios iki pabaigos, optimaliausias laikas - zydejimo vidurys, butent taip ir darau.

tik idomu pasidare,kaip nustatei zydejimo viduri? :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...