Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Kvietrugiai talentro

mantai tavo kvietrugiai cia labai gerai atrodo

pas manr irgi talentro nusivyliau as jais

kelis mazesniu laukus gal paliksiu

bet bus plėmais

o siaip neatlaike jie ziemos

ruda net grazu :icon-redface:

Man si veisle patinka. dar nei vieni metai neatsejau,na pernai isreteje buvo,bet manau del nekokybiskos sejos. Jei ruda dar nereikia nosies nukabinti, gal atsigaus,gal saknys sveikos. Musu kvieciai cardoslabai rudi buvo, bet vakar pasivazinejau po laukus, tai lyg ir atsigauna po truputi.Ir sakneles naujas leidzia ir zalomus po truputi atsiranda,nors gal per anksti dziaugtis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ryt vyksiu į jurbarko rajoną pas ūkininkų, pažiūrėsiu kaip ten išsilaikę javai. Mano pačio, raseinių r., kviečiai Olivin atrodo neblogai, bet apie tręšimą dar negalvoju, nes tikrai šlapoka.

jurbarke tai ten kažkas baisaus, vakar variau savo rapsu pažiūrėt tai nei vieno gyvo lauko nesimato nei kviečių, nei rapso... aplink kauna ir kedainius žalių laukų bent jau matos, o ten viskas nunykę... o šiaip tręšimas pas musu visu pajėgumu vyksta traktoriai su dubliais važiuoja net nesimato kad pravažiuota... sende netoli dotnuvos jau mačiau su skutiku traktorius dirbo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek kalbėjau telefonu, tai tikrai ne kas pas jurbarkiečius. Su tuo skutiku tai geras, matyt turi laukų su geru drenažu. Aišku, kuo anksčiau kapiliarus suardysi, tuo daugiau drėgmės sukaupsi naujų augalų dygimui :)

aš kur mačiau tai ten pagrinde raseiniu agros laukai tai rudenį gražus buvo viskas čiki, o dbr viskas ruda... savo lauke beje irgi nė vieno gyvo rapso neradau, taip viskas nušaldyta... :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Agra turi išsimėčiusių laukų nuo važiuojant nuo kalnųjų link jurbarko. O mm, gal tavo laukas čia prie autostrados nuo cinkiškių stotelės važiuojant nuo kauno link klaipėdos? ten ir kiek pamenu buvo žieminis rapsas pasėtas, tai tikrai rudas kaip žemė :(

oi ne, mano laukas Raudonės seniunijoj, ten tikras jurbarko rajonas aplink daug kur agra dirba, užtai ir mačiau jų laukus :) žinau kieno laukai ten prie cinkiškių :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienur raso, kad turi buti islike nuo 10 augalu, kitur nuo 15, tai ir nebesuprasi kaip yra. Gali tik lopus vasariniu atseti, bet tie lopai turetu buti labai mazi palyginus su likusiu paseliu. Bent jau as taip galvoju. :icon-rolleyes:

atsejus lopus vasariniu nesamone gausis... zieminis bus vistiek retas, o dar vasarinis, neis normaliai nei purkst, nei kult, zodziu set visa vasarini ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

vienur raso, kad turi buti islike nuo 10 augalu, kitur nuo 15, tai ir nebesuprasi kaip yra. Gali tik lopus vasariniu atseti, bet tie lopai turetu buti labai mazi palyginus su likusiu paseliu. Bent jau as taip galvoju. :icon-rolleyes:

atsejus lopus vasariniu nesamone gausis... zieminis bus vistiek retas, o dar vasarinis, neis normaliai nei purkst, nei kult, zodziu set visa vasarini ir viskas.

Aš ir taip manau ... :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane pernai toks pat variantas su rapsu buvo tai kad nervu maziau kainuotu uzsipyliau glifosatu i purkstuva ir prasipurkskiau po to pasejau v rapsa. Bent jau pernai tai tie kurie buvo like gyvi rapsiukai kai oras susilo eme melynuoti ir dziuti taip kad manau kad rapso vaizdelis dar keisis orui sylant, greiciausiai kad i blogaja puse

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...