Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

483 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      240


Recommended Posts

pastarosios tokios buvo, o prieš tai kokia situacija buvo? "šlapios" žiemos buvo, po kurių tik išretėdavo, bet derlius būdavo geras. tad nereikia sakyti, kad žieminį rapsą Lietuvoje negalima auginti. :eusa-naughty: aš asmeniškai šiemet sėsiu žieminį rapsą, nebent bus lietingas metas ir neis įvažiuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasiau rasiau ir neliko nieko... :eusa-think: varau is naujo , seklos , veisles ir t.t...

Nezinau man kaip mirtingajam susidaro toks ispudis , kad dotnuvos projektu platinamos veisles ir ju 'karalius " Sigitas Augas mazai teturi kompetencijos apie ju zemkentiskuma ir parinkima Lietuvos saligomis kai ju platianmos veisles Turkis, ir kt. krenta neatlaike ne -20 , beje ir ada taipat kai zemdirbistes institutas lengva ranka atiduoda platinima neivede ziemkentiskumo geno . Kila klausimas uz ka turesim moketi selekcijos mekesti :eusa-think: . Vienintelis gero zodzio , bent is mano lupu nusipelno (galiu ir as klysti) Henrikas Selezniovas (balticagro) su veislemis olivin (pasivede ir ji siemet) , julius kurios tikrai atsilaike. As teesu tik ukininkelis Lietuvos auginantis kviecius ir tenorintis ismaitinti savo seima ir dar kelias is suteiktu darbo vietu ir man tie eksperimentai reiskia egzistavima o jiems "karaliams" tik prieda prie aalgos :icon-evil:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasiau rasiau ir neliko nieko... :eusa-think: varau is naujo , seklos , veisles ir t.t...

Nezinau man kaip mirtingajam susidaro toks ispudis , kad dotnuvos projektu platinamos veisles ir ju 'karalius " Sigitas Augas mazai teturi kompetencijos apie ju zemkentiskuma ir parinkima Lietuvos saligomis kai ju platianmos veisles Turkis, ir kt. krenta neatlaike ne -20 , beje ir ada taipat kai zemdirbistes institutas lengva ranka atiduoda platinima neivede ziemkentiskumo geno . Kila klausimas uz ka turesim moketi selekcijos mekesti :eusa-think: . Vienintelis gero zodzio , bent is mano lupu nusipelno (galiu ir as klysti) Henrikas Selezniovas (balticagro) su veislemis olivin (pasivede ir ji siemet) , julius kurios tikrai atsilaike. As teesu tik ukininkelis Lietuvos auginantis kviecius ir tenorintis ismaitinti savo seima ir dar kelias is suteiktu darbo vietu ir man tie eksperimentai reiskia egzistavima o jiems "karaliams" tik prieda prie aalgos :icon-evil:

Firmai taigi rojus:

Iššalo žieminiai - savos sėklos neturėsite, pirksite sėklą iš Jų

Teks atsėti vasariniais pirksite sėklą iš Jų

BIZNIS KLESTI :icon-exclaim: Viskas, užrišta su šita firmoja :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat tu visokiu henriku ir sigitu dotnuvos projektu ar agro koncernu ir visokiu aferistu reikalas ikist ir prastumt ta preke ir visiskai jiems nusisikt ant musu ar mums uzaugs ar perziemos svarbu gaut priedus jiems prie savo algu ir kitamet kokia afrikine veisle ivezt ta veisle per koki ukininka padaugint padaryt neva elita parasyt bukleta grazu ir vel pirkit ir vel keikit jog neperziemojo zodziu kuo toliau tuo graziau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siu metu manau sesiu tik kova zenta na gal dar skagena ir ko gero nustosiu vaikytis 8-10 tonu derliaus bet ramiau miegosiu ziema ant peciaus, sakyciau na issalo vienais metais nieko, bet kaip matom pasikartojo ir antra ziema tokia pat is kur garantuoti kad nebus ir trecia tokia pat

reik taikyt tikimybiu teorija ir tiketis, kad tokia ziema greit nebeateis ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

siu metu manau sesiu tik kova zenta na gal dar skagena ir ko gero nustosiu vaikytis 8-10 tonu derliaus bet ramiau miegosiu ziema ant peciaus, sakyciau na issalo vienais metais nieko, bet kaip matom pasikartojo ir antra ziema tokia pat is kur garantuoti kad nebus ir trecia tokia pat

reik taikyt tikimybiu teorija ir tiketis, kad tokia ziema greit nebeateis ;)

Kad ta tikimybiu teorija labai jau nesaldus mokslas kaip rodo pastaruju metu patirtis, siokia tokia iseitis yra tai paseliu draudimas bent jau uz sekla imanoma pinigelius atsiimti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...