Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

482 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      239


Recommended Posts

Kaip z. mieziai atrodo pas jus kolegos? Pas mane tai pirmasyk gyvenime neperziemojo, ir aisku ieskom kaltu :) yra itarimas, kad Alisteris padejo jiems numirti, ka manot? :eusa-think:

tai bus pirmi metai pas tave kai neperžiemojo nes šiuo klausimu miežiai tikrai unaravi yra.Ir labai jau žiemos švelnios jiems reikia.O dėl alisterio tai kaltas tu o ne chemijos produktas kalbant visomis prasmėmis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pazystu ne viena zmogu kurie naudoja si preparata, nei vienas nepasake kad sudas, jei mano kvieciai parodys nors truputi givybes, tai as tezinau viena kelia jiems gaivinti tai ruter

Kad šūdas tai nepasakė, bet ar pasakė kad, davė tikrai ženklią naudą? Kažkaip į tokius dalykus žiūriu labai skeptiškai. Juk 1l to preparato yra tik gramai ar net tik miligramai tam tikrų elementų, tai jūs man paaiškinkit kaip jų gali užtekti kiekvienam augalui 1 hektaro plote .... :icon-question: Bet čia tik mano nuomonė :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad šūdas tai nepasakė, bet ar pasakė kad, davė tikrai ženklią naudą? Kažkaip į tokius dalykus žiūriu labai skeptiškai. Juk 1l to preparato yra tik gramai ar net tik miligramai tam tikrų elementų, tai jūs man paaiškinkit kaip jų gali užtekti kiekvienam augalui 1 hektaro plote .... :icon-question: Bet čia tik mano nuomonė :eusa-think:

O tai ka šnekėti apie tuos amino rugščiu produktus kur normos hektarinės po 0.3litro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad šūdas tai nepasakė, bet ar pasakė kad, davė tikrai ženklią naudą? Kažkaip į tokius dalykus žiūriu labai skeptiškai. Juk 1l to preparato yra tik gramai ar net tik miligramai tam tikrų elementų, tai jūs man paaiškinkit kaip jų gali užtekti kiekvienam augalui 1 hektaro plote .... :icon-question: Bet čia tik mano nuomonė :eusa-think:

O tai ka šnekėti apie tuos amino rugščiu produktus kur normos hektarinės po 0.3litro.

Tai apie tokius išvis kalbėt negalima ... netelpa į logiką :icon-idea:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane vėlyviausios sėjos, na apie rugsėjo 25 - rugsėjo 30 sėti kviečiai labiausiai parudę, ar ir pas jus taip. Ankstyvos sėjos daug žalesni.

pas mane visi rugsejo gale seti isskyrus 2ha vienam lauke kuriuos rugsejo ~10d pasejau, tai tie 2ha daug rudesni nei velyvos sejos, agrokoncerno seminare buvau tai ten sake jog geriausia ziemojimo stadija yra kai 3 lapeliu buna, vokieciai taip nustate pas mane 3-4lapeliu ir yra, o tie 2ha tai issikrumije gerai buvo ir matyt papelije, susute turbut, na bet dar anksti dziaugtis vakar uzmeciau aki tai tiek ada tiek leiffer atsigauna nors nuo kelio ziurint labai rudi bet priejus nieko baisaus

mano Skagen seti 24 rugsejo, 3-4 lapeliai buvo - ziaurus vaizdas....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grynas 99,5 % L-α-prolinas, nepakeičiama amino rūgštis, skirta papildomai apipurkšti per lapus.

SUDĖTIS. 99,5 % L-α-prolinas, nepakeičiama amino rūgštis.

PAVIDALAS. Tirpūs kristalai.

NORMA. 1 g/ha

o ka kalbeti apie sitokia norma? :lol: reiktu isaugti is tu senu laiku, kur kuo daugiau atrode geriau.

Tiek ADA tiek SKAGEN atrodo vienodai pas mane- is toli ruduoja, o is arti rodo gyvybe.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Grynas 99,5 % L-α-prolinas, nepakeičiama amino rūgštis, skirta papildomai apipurkšti per lapus.

SUDĖTIS. 99,5 % L-α-prolinas, nepakeičiama amino rūgštis.

PAVIDALAS. Tirpūs kristalai.

NORMA. 1 g/ha

o ka kalbeti apie sitokia norma? :lol: reiktu isaugti is tu senu laiku, kur kuo daugiau atrode geriau.

Tiek ADA tiek SKAGEN atrodo vienodai pas mane- is toli ruduoja, o is arti rodo gyvybe.

maziau reik tiket pasakom. vieninteli, ka pripazystu - tai tirpinta salietra (karbamidas kitaip veikia) + Jonavos gamybos Daiga, ir Kemira Kombi tirpias trasas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...