Jump to content

žiemkenčių buklė


Aloyzas

Sėjos terminų nesilaikau nes:  

483 nariai balsavo

  1. 1. Sėjos terminų nesilaikau nes:

    • Manau jie nebeatitinka nūdienos klimato sąlygų
      144
    • Tiesiog nespėju pasėti laiku
      99
    • Sėju laiku
      240


Recommended Posts

Buvo kaip ir pas visus beveik savaite apie -20 sukosi, sniegu padengti minimaliai 1-4cm plius po ledu .... :eusa-think:

Bet išsilaikė tai puikiai. Pas mane beveik visi lapai nugeltę - tik kugelis dar pokolkas žalias ir šaknis gal dar gyva. Šiaip nesulyginami vaizdai rapso pas tave ir pas mane :eusa-naughty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Žinai noraginės taip kokybiškai nepasėja dėl to noriu atsikratyt ir diskine turėt. trašu lokaliai arti 300kg kviečių i hektara apie 220kg/h nebeatsimenu milijonais kiek... bet kiek žiūrėjau biški persistengiau reikėjo pamažint nes dirva prastai idirbta buvo tai didinau :eusa-think: Turiu kitokiu kviečių danskajos bet nebepadariau fotkes atrodo 2 x geriau nei Ada :D

Tai rapsas vienur geriau kitur prasčiau atrodo, čia fotkinau daug maž kaip atrodo visas nors yra ir blogesnių vietelių ir geresnių...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvo kaip ir pas visus beveik savaite apie -20 sukosi, sniegu padengti minimaliai 1-4cm plius po ledu .... :eusa-think:

kazkaip jauciu daugiau sniego buta.. pas mus kai beveik plika buvo, tai savaite su -20 gerokai sugadino vaizdeli.. kvieciu lapai visi nurudave

Parašyta aiškiai 1-4cm storis sniego nes kalvotos pas mane vietovės....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

:icon-eek::eusa-doh: Viliau tu ka is medzio iskrites jei dar galvoji ar isgivens, kad kitos kalbos ir but negali , dabar belieka tik tokius paselius gerai paserti. Nu ir atsiranda zemej rojaus kampeliu tai pas viliu tai pas bulvininka :icon-wink: Vakar ziurinejau savo laukus tai etela ir leiferis tik juoda zeme tesimato , jei sugebi atpazint kur eilute buvus atrades sausa lapeli ir uz jo paemes pakeli tai jokio rysio su grudu nebelike, jausmas toks lig buciau vasarinius kvietukus pasejes is rudens . Ka cia beisdejuosi, teks sejamosios dirbima paleisti ir atseti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pasėliai atrodo neblogai... jei jau Uk.algis sako vadinas gyvens :) Bet va norėtūsi pereit ant derlingesnių kviečių veislių tik , kad koja kiša žiemojimo balas... domina akteur. kolegos prie miško sėti Turkis išgyveno irgi be problemu.... Tik va su trešimais reiks pagalvot nes dbr kainos baisiai svyruoja ar tik nepardavinėsim kvirčių po 400lt/t :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimyno ada, mano skagenas ir uz 3km rugiu laukas - mazai kuom skirias. ruda, grazu :lol:

kaimynas ados gal po 250kg/ha sejo... bet jis ekologas.

Eik jau rimtai ruda???? :icon-eek:

Nu matai raimisx koks raibas b***s gavos :):):) o sakei , kad anksti sėta ir didesne norma bus man batai... pasirodo puse velnio :icon-wink: kul lengvesne žemė ten ada geriau atrodo vešlesnė... bet gerai ir ant moliuko peržiemojo :eusa-whistle:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimyno ada, mano skagenas ir uz 3km rugiu laukas - mazai kuom skirias. ruda, grazu :lol:

kaimynas ados gal po 250kg/ha sejo... bet jis ekologas.

Eik jau rimtai ruda???? :icon-eek:

Nu matai raimisx koks raibas b***s gavos :):):) o sakei , kad anksti sėta ir didesne norma bus man batai... pasirodo puse velnio :icon-wink: kul lengvesne žemė ten ada geriau atrodo vešlesnė... bet gerai ir ant moliuko peržiemojo :eusa-whistle:

na, visciukai skaiciuojami rudeni. skaiciuosi stiebus, pagal juos tresi, paskuj uz 400 dastumsi tona, ir suprasi, kad ne viskas grazu, kas skaniai kvepia :lol:

draugelio rapsas praeita pavasari panasiai atrode kaip tavo - kule po 1 tona is ha....

virsus grazus - o zemej ššššš.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kaimyno ada, mano skagenas ir uz 3km rugiu laukas - mazai kuom skirias. ruda, grazu :lol:

kaimynas ados gal po 250kg/ha sejo... bet jis ekologas.

Eik jau rimtai ruda???? :icon-eek:

Nu matai raimisx koks raibas b***s gavos :):):) o sakei , kad anksti sėta ir didesne norma bus man batai... pasirodo puse velnio :icon-wink: kul lengvesne žemė ten ada geriau atrodo vešlesnė... bet gerai ir ant moliuko peržiemojo :eusa-whistle:

na, visciukai skaiciuojami rudeni. skaiciuosi stiebus, pagal juos tresi, paskuj uz 400 dastumsi tona, ir suprasi, kad ne viskas grazu, kas skaniai kvepia :lol:

draugelio rapsas praeita pavasari panasiai atrode kaip tavo - kule po 1 tona is ha....

virsus grazus - o zemej ššššš.....

Pavyzdžiui pas mane rapsas pernai labai merdėjo, jau galvojau reiks atsėti, bet kažkur iš po kūgelio pradėjo lysti mažos šaknytės. Rapso kūliau po 2 tonas iš hektaro, nors buvo daug išmirkusių vietų. Tai mano pastebėjimas iš pernai metų, kad rapsas gali duoti gerą derlių ir be šaknies, nes pas mane jos praktiškai nebuvo - ji nupuvo. :eusa-snooty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va ir galvoju kainu nebus kviečiai bus pritrešti už kosmines trašų kainas ir bus šššššš

Tai kėdainiuose situacija su žiemkenčiai prastesne kiek girdėjau :eusa-think:

na, ne viskas kas ruda - sudas.

negaliu ibrist i lauka, paskuj gali buti kaip vaikystej - tevas lentas darze tiese, kad islukstent ismigusi :D

speju, nepralosiau giliau pasejes rudeni.... kaip ir zalias kugelis prie zemes, ir israut neina.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...