Jump to content

Isdure:DDDD


John Deere 6630

Recommended Posts

Is kaimyno issinuomojau zemes, pavasari nesutvarkem nuomos sutarciu nes laiko nebuvo, bet sulygom kaina uz hektara ir rugpjuti gaunu iskvietima i seniunija, paaiskeja kad bloke virsplotis yra. Atvykus i seniunija paaiskeja, kad ir mano gerasis kaimynas uzdeklaravo ta pati plota. Seniunijoje paklausiau , kas dabar bus , tai ji pasake, kad nieko tik kuriam nors reikia atsisakyti to ploto. kad virsplocio nebutu. As atsisakiau ir dabar tik paaiskino NMA, kad uz tai skiria man bauda 7 t. litovcu, nu sakis man nuoma gavos po 1.5 t.litovcu. Ziurekit neissidurkit hebryte su gerais kaimynais. :D:D:):):(:(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tame ir esme sutarem , kad as deklaruosiu, jis jau kokius 4 metus nebuvo to lauko deklaraves tai isivaizduok kai tie laukai atrode nedirbami, o paskui dura ijunge pamates kai as isdirbau ir uzdeklaravo. O sutarti padarem po kokios savaites kai virsploti rado.

tai pi.... ne kaimynas, as jam ta zeme atiduociau, tik pries tai su trasu barstytuve pralekciau uztaisyta balandu seklom :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is kaimyno issinuomojau zemes, pavasari nesutvarkem nuomos sutarciu nes laiko nebuvo, bet sulygom kaina uz hektara ir rugpjuti gaunu iskvietima i seniunija, paaiskeja kad bloke virsplotis yra. Atvykus i seniunija paaiskeja, kad ir mano gerasis kaimynas uzdeklaravo ta pati plota. Seniunijoje paklausiau , kas dabar bus , tai ji pasake, kad nieko tik kuriam nors reikia atsisakyti to ploto. kad virsplocio nebutu. As atsisakiau ir dabar tik paaiskino NMA, kad uz tai skiria man bauda 7 t. litovcu, nu sakis man nuoma gavos po 1.5 t.litovcu. Ziurekit neissidurkit hebryte su gerais kaimynais. :D:D:):):(:(
O tai kodėl tu atsisakei deklaravimo, o ne kaimynas, jei buvot sutarę, kad tu deklaruoji?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Is kaimyno issinuomojau zemes, pavasari nesutvarkem nuomos sutarciu nes laiko nebuvo, bet sulygom kaina uz hektara ir rugpjuti gaunu iskvietima i seniunija, paaiskeja kad bloke virsplotis yra. Atvykus i seniunija paaiskeja, kad ir mano gerasis kaimynas uzdeklaravo ta pati plota. Seniunijoje paklausiau , kas dabar bus , tai ji pasake, kad nieko tik kuriam nors reikia atsisakyti to ploto. kad virsplocio nebutu. As atsisakiau ir dabar tik paaiskino NMA, kad uz tai skiria man bauda 7 t. litovcu, nu sakis man nuoma gavos po 1.5 t.litovcu. Ziurekit neissidurkit hebryte su gerais kaimynais. :D:D:):):(:(

kokiu metu deklaravai ta plota ir kada paaiskejo jog bauda gavai? man pavasari lygiai tas pats buvo, 10ha issinuomojau is kaimyno, tai ir jis susideklaravo ir as.. bet as pats tada po kokios savaites suzinojau ir iskart i NMA nulekiau isimt ta plota.. negavau jokios baudos dar..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis aferistas man nieko nesake, o kai isaiskejo pradejo sakyt, kad galvojau nedirbsi tos zemes ir tttt...., nors as jau buvau nupurskes su rundapu kai jis deklaravo ir mate kai purskiau, bet nezinau kas ten jam uzplauke,. Taip kad hebryte ziurekit kad jums taip neatsitiktu, as irgi seniau zmonemis pasitikedavau, dabar jau ne :):):):):):)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tame ir esme sutarem , kad as deklaruosiu, jis jau kokius 4 metus nebuvo to lauko deklaraves tai isivaizduok kai tie laukai atrode nedirbami, o paskui dura ijunge pamates kai as isdirbau ir uzdeklaravo. O sutarti padarem po kokios savaites kai virsploti rado.

ar sunku buvo sutarti padaryti atgaline data kuomet reikalas prispyre? :icon-rolleyes: pats naiviai ir pasielgei, tad niekas ir nekaltas tik pats tamsta :icon-redface:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kalba eina apie ta prasyma kuriuo atsisakau zemes sklypo, tai sutinku ,kad galejau parasyt atgaline data ir nebutu nieko buve, bet klausiau ir seniunijoje pas zemetvarkininke ir skambinau i NMA, visi sake, kad jokiu sankciju netaikys, tik reikia kuriam nors atsisakyt ir viskas tuom baigsis. Apie sankcija suzinojau tik dabar nors kokius 4 kartus skambinau i NMA ir teiravaus kodel dar nera ismoku :(

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesakyk kad pats visus popierius idialiai sutvarkai iki darbu pradzios, jug pats kartais ivertini situacija ir vadovaujies aplinkybemis. Aiskinu, kad sutarem del nuomos kainos, kiek laiko nuomosiu sia zeme, kas deklaruos. Sukirtom rankom ir valio, dar sutarem, kad nuomos sutarti padarysim kai atsiras laisvesnio laiko, jug kaimynas vis delto :lol: Tiesa po to kai atrado dviguba deklaravima jis ir nuomos sutarti padare :P

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesuprantu biskuty kokia tavo kaimynas nauda gavo, kad tau bauda uzdejo?? :icon-confused: jus ko gero cia kazka ne iki galo sutaret turbut........viskas dabar daroma su popieriais, :icon-wink: pasirasyt sutarty reikejo anksciau . Man atrodo perdaug ta savo kaimyna kaltini. Gi ne jis tas 7stukas uzdirbo.

paprastai jei as zeme nuomoju tai ir deklaruoju. ir dar jei zmogus su kaimynu susitare, kad jis deklaruos, tai kokio velnio jis ejo deklaruoti???

tai kaimynas ji isdure speju manydamas, kad visi tokie durni ir uz ta plota dviguba ismoka gaus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 11 mėnesių...
  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti


×
×
  • Create New...