Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

ar ta svirtis 12000, jei tavo ukyje ji tiek verta tada ne nesvarstyciau, beja parduodant traktoriu po 5 metu uz ja tau kas nors bent 5 000 primes?

na manau kad nelb kas primes bet gal as tuos 5000lt sutaupysiu per 5m ant kuro sanaudu.. beje tas 12000 ne tik ta rankena, bet ir galia dar to trakt 20AG didesne.. o ir dar sakau ten velenas triju greiciu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tai ir rashyt reikia kad 20 ag daugiau, as tai primesciau, galia nesimeto ant kelio, ziurek dar si pavasari apsidziaugsi kad pirkai galingesni nei siandien atrodo, kad pakaktu

na man reikia kad patemptu keturiu korpusu vartoma pluga ir triju metru sejamaja su freza.. ir cia jau ziurint i ateiti.. dar tu padargu neturiu.. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jei zmogus nesupranta, tada patikslinu, kad kalba eina apie 93x serijos negendanti Fend :icon-wink::icon-cool:

negendanciu nera, tad nera kuo cia stebetis...jei kiekvienas prades rasyti vat ten toks sugedes, o ten toks tai isvis beatvarke cia gausis...kodel kai sugenda koks nors belarus niekas nesako pavyzdziu kur kas kaip sugedo? M? :lol:

As ir pats puikiai zinau, kad negendanciu nera, bet jau koktu pasidare nuo Raimix ir drapox komentaru, kad tik Fend yra traktorius, o visi kiti tik meslo kruva. Turiu Valtra su visais man reikalingais navarotais, ir kai palyginu kaina 160 arkliu to, ir to....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jei zmogus nesupranta, tada patikslinu, kad kalba eina apie 93x serijos negendanti Fend :icon-wink::icon-cool:

negendanciu nera, tad nera kuo cia stebetis...jei kiekvienas prades rasyti vat ten toks sugedes, o ten toks tai isvis beatvarke cia gausis...kodel kai sugenda koks nors belarus niekas nesako pavyzdziu kur kas kaip sugedo? M? :lol:

As ir pats puikiai zinau, kad negendanciu nera, bet jau koktu pasidare nuo Raimix ir drapox komentaru, kad tik Fend yra traktorius, o visi kiti tik meslo kruva. Turiu Valtra su visais man reikalingais navarotais, ir kai palyginu kaina 160 arkliu to, ir to....

valtros kaina ir su jd labai gerai lyginasi, nes neseniai lyginau :) siaip kabina pigiau nei JD padaryta, bet siaip tai tas pats lygis...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ISsiuntinejau uzklausa emailu per keleta firmu del traktoriaus kainos, komplektacija aprasiau, spekit kas atsiliepe :icon-rolleyes:

Mano didziai nuostabai atsiliepe vienintelis dojus :o

Kodel reik vazinet po visa sali ir klausyt ju smegenu perplovimo operaciju, vien todel, kad galetum ivertint cituacija ir apsisprest kas tau tikrai tinka :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

VIsus apciupinet visai nera reikalo. :)

Didziausias kirminas kuris visus pirkejus griauzia yra kainos ir kokybes santykis, sitas faktorius manau labai induvidualus, nes vertintojai laaabai skirtiga poziuri turi :icon-rolleyes:

Zinoma kaimynu ir pazystamu, isbandziusiu, nuomone turi buti didziausias prioritetas :D

(bent jau mano)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...