Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

jeigu suges... jeigu...

kazkodel, nieks neperka 2 kombainu po 4.5m, o perka 1 su 9 metrais...

Manau jus mane netaip supratot. Sakydamas jog geriausia tureti du traktorius as ir sakau jog tik du is viso. Siai dienai taip ir yra , tik skirtumas tas , kad vienas mazesnio galingumo, kitas didesnio. Taigi o turetu buti abu po 200ag. Su jais butu barstomos trasos, purskiama, transpotui, sejama , dirbama zeme, zodziu nera skirtumo tarp pagalbinio ir pagrindynio. Manau si varianta ir stengsiuos ygivendinti , zinoma ne is karto o ir traktoriai turetu buti apie 220ag.

trasas barstyt arba purkst su 200ag traktorium irgi kazkaip ekonomiskai nenaudinga sakyciau, kad ir lengvas darbas taciau tuos arklius sert tai reikia :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu suges... jeigu...

kazkodel, nieks neperka 2 kombainu po 4.5m, o perka 1 su 9 metrais...

Manau jus mane netaip supratot. Sakydamas jog geriausia tureti du traktorius as ir sakau jog tik du is viso. Siai dienai taip ir yra , tik skirtumas tas , kad vienas mazesnio galingumo, kitas didesnio. Taigi o turetu buti abu po 200ag. Su jais butu barstomos trasos, purskiama, transpotui, sejama , dirbama zeme, zodziu nera skirtumo tarp pagalbinio ir pagrindynio. Manau si varianta ir stengsiuos ygivendinti , zinoma ne is karto o ir traktoriai turetu buti apie 220ag.

trasas barstyt arba purkst su 200ag traktorium irgi kazkaip ekonomiskai nenaudinga sakyciau, kad ir lengvas darbas taciau tuos arklius sert tai reikia :)

mano minti nufirinai :D:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu suges... jeigu...

kazkodel, nieks neperka 2 kombainu po 4.5m, o perka 1 su 9 metrais...

Manau jus mane netaip supratot. Sakydamas jog geriausia tureti du traktorius as ir sakau jog tik du is viso. Siai dienai taip ir yra , tik skirtumas tas , kad vienas mazesnio galingumo, kitas didesnio. Taigi o turetu buti abu po 200ag. Su jais butu barstomos trasos, purskiama, transpotui, sejama , dirbama zeme, zodziu nera skirtumo tarp pagalbinio ir pagrindynio. Manau si varianta ir stengsiuos ygivendinti , zinoma ne is karto o ir traktoriai turetu buti apie 220ag.

trasas barstyt arba purkst su 200ag traktorium irgi kazkaip ekonomiskai nenaudinga sakyciau, kad ir lengvas darbas taciau tuos arklius sert tai reikia :)

Pas prancūzą vieną teko lankytis tai jis su 200ag purškia pasikabinęs 2t pakabinamą purkštuvą, kas dar įdomiau užsipila tik kieme :icon-eek: žodžiu kursuoja tarp lauko ir namų. nesupratau, tos ekonominės logikos, bet gal tai ne mano eiliniam protui :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del purskimo. O tai kaip gaunasi kada purskia stonkus su daman 10 kubu backa :icon-wink: . Tarkim as komplektuoju taip 200ag+5 kubu 24-28m sijos purkstuvas, trestuvas 10t (problematiskiau tik ankstyvas tresimas azotu). Na , kad vaizdziau butu imkim 100ag +2,5kubai purkstuvas . O cia didinam dvigubai ir tiek. Sprendimas sakyciau netradicinis :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Na del purskimo. O tai kaip gaunasi kada purskia stonkus su daman 10 kubu backa :icon-wink: . Tarkim as komplektuoju taip 200ag+5 kubu 24-28m sijos purkstuvas, trestuvas 10t (problematiskiau tik ankstyvas tresimas azotu). Na , kad vaizdziau butu imkim 100ag +2,5kubai purkstuvas . O cia didinam dvigubai ir tiek. Sprendimas sakyciau netradicinis :icon-wink:

na uk. algi vis tiek daug kumeliu... 4.2 kubo purkstuva labai nesunkiai traukia 135ag traktorius, netgi maurodamas iki disku, 7 t barstytuva irgi velka nesunkiai...tsip kad 200ag tokiem darbam per daug + transportavimo darbams priekba tokiam traktoriui turetu buti irgi ne maziau 20t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Del purskimo tai turiu savaiegi purkstuva bet problema tielieka su trasomis reiks barstyti su 170 ag traktoriumi ben jau pirmam tresimui

Pernai naudojau kas tai kaipir nereikalingas traktorius buvo reiks vel prie kaso gryzt

Taip iseina kad dvieju traktoriu tarp 150-200 ag galingumo galima nesunkiai apsidirbt apie 500 ha

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu suges... jeigu...

kazkodel, nieks neperka 2 kombainu po 4.5m, o perka 1 su 9 metrais...

Manau jus mane netaip supratot. Sakydamas jog geriausia tureti du traktorius as ir sakau jog tik du is viso. Siai dienai taip ir yra , tik skirtumas tas , kad vienas mazesnio galingumo, kitas didesnio. Taigi o turetu buti abu po 200ag. Su jais butu barstomos trasos, purskiama, transpotui, sejama , dirbama zeme, zodziu nera skirtumo tarp pagalbinio ir pagrindynio. Manau si varianta ir stengsiuos ygivendinti , zinoma ne is karto o ir traktoriai turetu buti apie 220ag.

trasas barstyt arba purkst su 200ag traktorium irgi kazkaip ekonomiskai nenaudinga sakyciau, kad ir lengvas darbas taciau tuos arklius sert tai reikia :)

Bet 100 su virš arklių šert vien dėl purškimo ar tręšimo, dar labiau neapsimoka.

Shaulinis: Pas prancūzą vieną teko lankytis tai jis su 200ag purškia pasikabinęs 2t pakabinamą purkštuvą, kas dar įdomiau užsipila tik kieme žodžiu kursuoja tarp lauko ir namų. nesupratau, tos ekonominės logikos, bet gal tai ne mano eiliniam protui ....

Nematau nieko čia ypatingo, panašiai ir aš darau, tik mano traktorius 140 AG.

Ekonomija kame: vienas traktorius nupirkti ir išlaikyti tai ne du...nereikia antro darbuotojo, kas pas prancūzus matyt brangu, o pas mus iš vis tragedija, nes jų nėra, o jei ir pasodinsi ką tai tik lauk bėdų...be to jei naudojant ir karbamidą, tai jau reikia ir 3 traktorių, vienu purški, kitu vanduo, trečiu karbamidas, chemija-kur čia ta ekonomija. Trys traktoriai, trys darbuotojai varnas skaičiuos visą dieną ir algą reiks mokėt, priekaba, bačka... :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet 100 su virš arklių šert vien dėl purškimo ar tręšimo, dar labiau neapsimoka.

Shaulinis: Pas prancūzą vieną teko lankytis tai jis su 200ag purškia pasikabinęs 2t pakabinamą purkštuvą, kas dar įdomiau užsipila tik kieme žodžiu kursuoja tarp lauko ir namų. nesupratau, tos ekonominės logikos, bet gal tai ne mano eiliniam protui ....

Nematau nieko čia ypatingo, panašiai ir aš darau, tik mano traktorius 140 AG.

Ekonomija kame: vienas traktorius nupirkti ir išlaikyti tai ne du...nereikia antro darbuotojo, kas pas prancūzus matyt brangu, o pas mus iš vis tragedija, nes jų nėra, o jei ir pasodinsi ką tai tik lauk bėdų...be to jei naudojant ir karbamidą, tai jau reikia ir 3 traktorių, vienu purški, kitu vanduo, trečiu karbamidas, chemija-kur čia ta ekonomija. Trys traktoriai, trys darbuotojai varnas skaičiuos visą dieną ir algą reiks mokėt, priekaba, bačka... :icon-rolleyes:

kodėl su >100ag tręšt purkšt neapsimoka?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kai gerai viska sukaiciuoji tai gyventi labiau uz viska neapsimoka, nuo pat gimimo nesame tik nuostolius, ispradziu savo tevams po to kai tampame ukininkais pradedame nesti nuostoli valstybei ;)

zodziu kol gyvas tol nuostolis :D

Pirmas normalus pasisakymas sioje temoje :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiruosiu as laikytis tu masiniu standartu . Kas man atrodis gerai , kitam kvailai. Turiu pavizdziu kur zmones trasas seja 2 t barstituva pakabine ant 270ag fendt ir tuom patenkinti. Ir net nebandysiu irodinet kad so MTZoku tai geriausia . Kiekvienam kai saka pagal poreikius :icon-wink: Bilas Geitsas maste irgi nestandartiskai :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuris vertesnis butu fendukas 312 ar valtra T131H? abieju kaina panasi sulyginus komplektacijas. fendukas ekonomiskesnis, vario deze, lengvas, 4 cyl. o valtra 6cyl variklis, sunkesnis, didesnis, truputi galingesnis.

Kuro Valtra turetu gerokai daugiau sunaudoti....Bet patogesnis tai

Fendt...Pabandyk su abiem pasivazineti ir lengviau apsispresi.....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuris vertesnis butu fendukas 312 ar valtra T131H? abieju kaina panasi sulyginus komplektacijas. fendukas ekonomiskesnis, vario deze, lengvas, 4 cyl. o valtra 6cyl variklis, sunkesnis, didesnis, truputi galingesnis.

pamastyk kokius darbus duosi jei lengvus tai ir 4 cil. uzteks jei koki plūga ar dar ka nors kur daugiau apkrautas geriau 6 cil. smagiau dirbs varikliukas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ash ne gatawas, as paprastas mirtingas, tai man tie mazieji fendt tikrai nera kazkuo tai ipatingi, uz tai ir sudejo vario i visus, nes konkurentai nosi shluostyt pradejo

Nezinau kaip ten su tuo sluostymu,bet kitu markiu praejusius 5000-8000 val remontuojamus maciau daznai ir su rimtais variklio,dezes ,hidraulikos gedimais....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuris vertesnis butu fendukas 312 ar valtra T131H? abieju kaina panasi sulyginus komplektacijas. fendukas ekonomiskesnis, vario deze, lengvas, 4 cyl. o valtra 6cyl variklis, sunkesnis, didesnis, truputi galingesnis.

pamastyk kokius darbus duosi jei lengvus tai ir 4 cil. uzteks jei koki plūga ar dar ka nors kur daugiau apkrautas geriau 6 cil. smagiau dirbs varikliukas.[/quote

]Pritariu pilnai tokiai nuomonei.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kuris vertesnis butu fendukas 312 ar valtra T131H? abieju kaina panasi sulyginus komplektacijas. fendukas ekonomiskesnis, vario deze, lengvas, 4 cyl. o valtra 6cyl variklis, sunkesnis, didesnis, truputi galingesnis.

pamastyk kokius darbus duosi jei lengvus tai ir 4 cil. uzteks jei koki plūga ar dar ka nors kur daugiau apkrautas geriau 6 cil. smagiau dirbs varikliukas.[/quote

]Pritariu pilnai tokiai nuomonei.

na ziurineju lengvesniems darbams: purskimams, tresimams, grudu transportavimui, zemes lyginimui su vederio rolex su lyginimo lenta 6.2m.

arimui, sejimui turiu galingeni

hidraulika mechanine pas si fenduka

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet 100 su virš arklių šert vien dėl purškimo ar tręšimo, dar labiau neapsimoka.

Shaulinis: Pas prancūzą vieną teko lankytis tai jis su 200ag purškia pasikabinęs 2t pakabinamą purkštuvą, kas dar įdomiau užsipila tik kieme žodžiu kursuoja tarp lauko ir namų. nesupratau, tos ekonominės logikos, bet gal tai ne mano eiliniam protui ....

Nematau nieko čia ypatingo, panašiai ir aš darau, tik mano traktorius 140 AG.

Ekonomija kame: vienas traktorius nupirkti ir išlaikyti tai ne du...nereikia antro darbuotojo, kas pas prancūzus matyt brangu, o pas mus iš vis tragedija, nes jų nėra, o jei ir pasodinsi ką tai tik lauk bėdų...be to jei naudojant ir karbamidą, tai jau reikia ir 3 traktorių, vienu purški, kitu vanduo, trečiu karbamidas, chemija-kur čia ta ekonomija. Trys traktoriai, trys darbuotojai varnas skaičiuos visą dieną ir algą reiks mokėt, priekaba, bačka... :icon-rolleyes:

kodėl su >100ag tręšt purkšt neapsimoka?

Atvirkščiai supratai, perskaityk dar kartą. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pamastyk kokius darbus duosi jei lengvus tai ir 4 cil. uzteks jei koki plūga ar dar ka nors kur daugiau apkrautas geriau 6 cil. smagiau dirbs varikliukas.[/quote

]Pritariu pilnai tokiai nuomonei.

na ziurineju lengvesniems darbams: purskimams, tresimams, grudu transportavimui, zemes lyginimui su vederio rolex su lyginimo lenta 6.2m.

arimui, sejimui turiu galingeni

hidraulika mechanine pas si fenduka

tokiem darbam ir mano N121 nupirktas...kol kas tikrai nenuvyle, nors dar tik trasas ir rastus is misko teko vezt...smagus apratas nors 4 cil. bet velka ne ka prasciau nei 6... kazkaip transporto darbams lyg kuro nemazai nori imti, bet dar sunku suprast ne nedaug dirbes...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...