Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

Na taip,Axione cebis yra. Tik anksciau jis nevalde hidraulikos.Kaip dabar nezinau,nes tai buvo labai seniai. MF'e jis kitaip vadinasi bet daro ta pati. Va kompas mane labai traukia:)

jo class jis valdo ir hidraulika bent taip as supratau,kad rode kaip viska susivedi ir migtuko paspaudimu atlieka visas funkcijas lauko gale... :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne apie pavaras kalbu. Nors susijusios ir jos. Man norisi lauko gale spausti viena mygtuka ir po to bus perjungtos pavaros, pakeltas ar nuleistas padargas ijungtas ar isjungtas darbinis ir dar n dalyku. O pavaru perjungimas tai maza beda - naudosi nyksti ar ne. Siaip tai as manau, kad dar vietos yra nuolaidai tam MF, bent jau bus jei jie ilgiau pastoves kieme pas juos. O voveriskese ,na berods,kad ten tai yra Litsoft. O ka jie gali pasiulyti tai visiems zinoma:) Beje Premiumus uz labai gera kaina siulo. Kazkada tiek standartas kainavo:)

Kadangi pats susidūres su technika tai nenusipirk tik PREMIUM libduko :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne apie pavaras kalbu. Nors susijusios ir jos. Man norisi lauko gale spausti viena mygtuka ir po to bus perjungtos pavaros, pakeltas ar nuleistas padargas ijungtas ar isjungtas darbinis ir dar n dalyku. O pavaru perjungimas tai maza beda - naudosi nyksti ar ne. Siaip tai as manau, kad dar vietos yra nuolaidai tam MF, bent jau bus jei jie ilgiau pastoves kieme pas juos. O voveriskese ,na berods,kad ten tai yra Litsoft. O ka jie gali pasiulyti tai visiems zinoma:) Beje Premiumus uz labai gera kaina siulo. Kazkada tiek standartas kainavo:)

Kadangi pats susidūres su technika tai nenusipirk tik PREMIUM libduko :icon-wink:

O ka turi mintyje "PREMIUM" lipduko? Nelabai kaip tai suprantu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip jei pastovi metus kieme tai kaina zymiai krenta cia jau faktas, vidui stovi celcius 100ag uz 115tukst. manau visai nieko... kad toks butu proporcingumas ir 220ag, tai butu gerai,nors kazkada taip buvo... :icon-wink:

Kur viduje stovi celsius 100ag ? :icon-rolleyes: Konekesko gal ?
aha ten dar ir mf yra... :icon-wink:
O tam celsiui galiniai sparnai nepraplatinti su juoda plasmase ir ar nenaudotas kazkiek :icon-rolleyes::icon-wink:
tai kad jis visai naujas,bent jau taip atrode...na mes nesigilinom nes ne jo buvom, tai tik trumpam isokes buvau... :icon-wink:

Panevėžyje turėtų stovėti...buvau kažkada tai surašė komercinį Celčiui 100Ag už 125000Lt +PVM.Kai vėliau paskambino vadybininkas,pasakiau kad persigalvojau nes per brangu.Tada jis iš karto pasiūlė naują nenaudotą 2007m Celtį už 111000Lt(už tokią kainą man sukomplektavo Valtrą ir tai buvau užsiminęs vadybininkui).Tiesa tai buvo prieš Naujuosius metus.Jei dar dabar tas pats stovi-patys spręskit į kurią pusę turi koreguotis jo kaina...

Taip kad broliai ūkininkai vienikymės ir nebijokim derėtis-dabar tam palankus metas :icon-exclaim:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip jei pastovi metus kieme tai kaina zymiai krenta cia jau faktas, vidui stovi celcius 100ag uz 115tukst. manau visai nieko... kad toks butu proporcingumas ir 220ag, tai butu gerai,nors kazkada taip buvo... :icon-wink:

Kur viduje stovi celsius 100ag ? :icon-rolleyes: Konekesko gal ?
aha ten dar ir mf yra... :icon-wink:
O tam celsiui galiniai sparnai nepraplatinti su juoda plasmase ir ar nenaudotas kazkiek :icon-rolleyes::icon-wink:
tai kad jis visai naujas,bent jau taip atrode...na mes nesigilinom nes ne jo buvom, tai tik trumpam isokes buvau... :icon-wink:

Panevėžyje turėtų stovėti...buvau kažkada tai surašė komercinį Celčiui 100Ag už 125000Lt +PVM.Kai vėliau paskambino vadybininkas,pasakiau kad persigalvojau nes per brangu.Tada jis iš karto pasiūlė naują nenaudotą 2007m Celtį už 111000Lt(už tokią kainą man sukomplektavo Valtrą ir tai buvau užsiminęs vadybininkui).Tiesa tai buvo prieš Naujuosius metus.Jei dar dabar tas pats stovi-patys spręskit į kurią pusę turi koreguotis jo kaina...

Taip kad broliai ūkininkai vienikymės ir nebijokim derėtis-dabar tam palankus metas :icon-exclaim:

kokia valtra uz tokia kaina sukomplektavo? a 95?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip jei pastovi metus kieme tai kaina zymiai krenta cia jau faktas, vidui stovi celcius 100ag uz 115tukst. manau visai nieko... kad toks butu proporcingumas ir 220ag, tai butu gerai,nors kazkada taip buvo... :icon-wink:

Kur viduje stovi celsius 100ag ? :icon-rolleyes: Konekesko gal ?
aha ten dar ir mf yra... :icon-wink:
O tam celsiui galiniai sparnai nepraplatinti su juoda plasmase ir ar nenaudotas kazkiek :icon-rolleyes::icon-wink:
tai kad jis visai naujas,bent jau taip atrode...na mes nesigilinom nes ne jo buvom, tai tik trumpam isokes buvau... :icon-wink:

Panevėžyje turėtų stovėti...buvau kažkada tai surašė komercinį Celčiui 100Ag už 125000Lt +PVM.Kai vėliau paskambino vadybininkas,pasakiau kad persigalvojau nes per brangu.Tada jis iš karto pasiūlė naują nenaudotą 2007m Celtį už 111000Lt(už tokią kainą man sukomplektavo Valtrą ir tai buvau užsiminęs vadybininkui).Tiesa tai buvo prieš Naujuosius metus.Jei dar dabar tas pats stovi-patys spręskit į kurią pusę turi koreguotis jo kaina...

Taip kad broliai ūkininkai vienikymės ir nebijokim derėtis-dabar tam palankus metas :icon-exclaim:

kokia valtra uz tokia kaina sukomplektavo? a 95?

Taip,tik dabar vadinasi A-92N,bet už 111000Lt skurdi komplektacija,net priekinių sparnų nėra(bazinė komplektacija+kondicionierius+hidro kablys+radijo pastatymo vieta).

Kai iš naujo persikomplektavau(+Orinė Grammer sėdynė+Priekiniai sparnai+Veidrodžiai+Užpakalinio stiklo valytuvas su apiplovimu+Kompresorius,oriniai stabdžiai+Priekiniai svoriai) gavosi virš 126000Lt+PVM.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

na taip jei pastovi metus kieme tai kaina zymiai krenta cia jau faktas, vidui stovi celcius 100ag uz 115tukst. manau visai nieko... kad toks butu proporcingumas ir 220ag, tai butu gerai,nors kazkada taip buvo... :icon-wink:

Kur viduje stovi celsius 100ag ? :icon-rolleyes: Konekesko gal ?
aha ten dar ir mf yra... :icon-wink:
O tam celsiui galiniai sparnai nepraplatinti su juoda plasmase ir ar nenaudotas kazkiek :icon-rolleyes::icon-wink:
tai kad jis visai naujas,bent jau taip atrode...na mes nesigilinom nes ne jo buvom, tai tik trumpam isokes buvau... :icon-wink:

kokia valtra uz tokia kaina sukomplektavo? a 95?

Taip,tik dabar vadinasi A-92N,bet už 111000Lt skurdi komplektacija,net priekinių sparnų nėra(bazinė komplektacija+kondicionierius+hidro kablys+radijo pastatymo vieta).

Kai iš naujo persikomplektavau(+Orinė Grammer sėdynė+Priekiniai sparnai+Veidrodžiai+Užpakalinio stiklo valytuvas su apiplovimu+Kompresorius,oriniai stabdžiai+Priekiniai svoriai) gavosi virš 126000Lt+PVM.

ir man panasiai su valtra buvo, bet uz JD ar fendt ar MF pigiau gaunas su geresne komplektacija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik norejau pasitikslimti. Uz 7000 gauni konkreciam traktoriaus modeliui paruosta komplekta, su visais laikikliais, kronsteinais, tinkamo ilgio slangom, laidais, zodziu pilna LEGO komplekta kuri tereikia sudelioti? Ir ta komplekteli padirbejes nuo ryto iki vakaro pars susidedi :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Visiškai teisingai. Plius dar knyga su spalvotom foto kas kur kaip turi būti. Jei esi rankoje turėjas bent keletą kartų raktą ir galvoje bent 100 gramų smegenų tai dviese dėdami pirmą kartą įsidėjom per 6 valandas. Ištikrųjų tai detalės Wabco, Tietjenas tik komplektuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nusiperki SV technikoj Tietjeno oro stabdžių komplektą abiejų kontūrų ir įsidedi per diena už 7000 lt.

tai kad naujai Valtrai gamykloj uzsakinejant oro kompresoriu su pneumatine iranga priekabai kainuoja apie 2000euru. tai neverta siuo atveju butu zaisti su ta sv technika. nebent traktorius jau nupirktas be oro sistemos.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...