Jump to content

koki traktoriu pirkti?


Recommended Posts

Dar kartą pažvelgiau į temos pavadinimą ir į kiekvienam pasisakyme pasikartojantį mano niką. Kaip tai ne į temą, bet visi padarom lyrinių nukrypimų. Savo kaltę matau tik tiesos sakyme, koki jin kam nors bebūtų karti, nu ir dar matyt šiuo atveju man nepasisekė, kad maniškis Fendt negenda. Ir tikrai nesiruošiu imti ir sugadinti jį, arba imtis melo, tam kad įtikčiau kažkieno nuomonei. Kieno???

P.S. Be personalijų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

pa antrinsiu aruniui; jus kaip moterys norit is vieno vyro visko, o vyrai is moters tik vieno :eusa-think: , bet teip neina ir gana (cia is technine puses). Kartais geriau pirkt pigesni daikta ir but uztikrintas kad kazkas ji greitai ir operatyviai sutvarkys iskilus bedai, negu brangu kuris stoves kai saule zeme raitysis :eusa-shifty:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ok, taika, gyvenimas rieda sena vaga, o as iseinu i pensija, tai yra prikandu dvisaka liezuvi ir tyliu

ko jau cia taip :icon-wink: , negi visi tilesim , tai nebeidomu bus ir i foruma uzsukti. Rezk ka manai apie viska ir visus , nuo to tik reitingas forumo kyla , suprantama su tolerancija ir pagarba priesui :icon-wink::)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir koki traktoriu pirkti???

jei sita dilema tektu sprest man, vistiek rinkciausi Fendt. tik pirkciau ji ne is Ivabaltes, o is uzsienio dileriu.

tas vario tms, apsprendzia diduma pasirinkimo variantu.....

na, pliusas dar tame, kad Fendt isduoto sertifikato, Ivabalte anuliuot negali, tad garantine prieziura galeciau darytis pats :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir koki traktoriu pirkti???

jei sita dilema tektu sprest man, vistiek rinkciausi Fendt. tik pirkciau ji ne is Ivabaltes, o is uzsienio dileriu.

tas vario tms, apsprendzia diduma pasirinkimo variantu.....

na, pliusas dar tame, kad Fendt isduoto sertifikato, Ivabalte anuliuot negali, tad garantine prieziura galeciau darytis pats :D

o gak tu uzsienio dileriu kontaktus turi?:icon-smile:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir koki traktoriu pirkti???

jei sita dilema tektu sprest man, vistiek rinkciausi Fendt. tik pirkciau ji ne is Ivabaltes, o is uzsienio dileriu.

tas vario tms, apsprendzia diduma pasirinkimo variantu.....

na, pliusas dar tame, kad Fendt isduoto sertifikato, Ivabalte anuliuot negali, tad garantine prieziura galeciau darytis pats :D

o gak tu uzsienio dileriu kontaktus turi?:icon-smile:

noresi zoles parukyt - rasi kas ja parduoda. tas pats ir su traktorais.

jei reiketu pirkt - paieskociau. ir tikrai rasciau, ES gyvenam, ne Kinijoj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

ir koki traktoriu pirkti???

jei sita dilema tektu sprest man, vistiek rinkciausi Fendt. tik pirkciau ji ne is Ivabaltes, o is uzsienio dileriu.

tas vario tms, apsprendzia diduma pasirinkimo variantu.....

na, pliusas dar tame, kad Fendt isduoto sertifikato, Ivabalte anuliuot negali, tad garantine prieziura galeciau darytis pats :D

as tai pirkciau is to kas pigiau parduoda ir gero lygio servisa turi,pokolkas Ivabaltei pretenziju neturiu, be to, jei traktorius genda Ivabalte ar koks kitas dileris del to nekaltas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...