Jump to content

Supaprastinta ES parama


alkapone

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Gerai kad jų turi belekiek, o ką daryt kai mažiau. Apie nupirkimą gali nė ne kalbėt , mūsų krašte iki penkiolikos už ha duodą. Iš kur tokie pinigai.

Belekiek neturiu, bet nukentes tie kurie nedaug virs ribos dirba, o jei dirbi 1000 ha, tai mazas skirtumas uz tuos 30 ha daugiau ar maziau 100 litu. Blogiausia kad ir nuomos kainas kelt reikes visiems ir dideliem ir maziems.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai kad jų turi belekiek, o ką daryt kai mažiau. Apie nupirkimą gali nė ne kalbėt , mūsų krašte iki penkiolikos už ha duodą. Iš kur tokie pinigai.

Belekiek neturiu, bet nukentes tie kurie nedaug virs ribos dirba, o jei dirbi 1000 ha, tai mazas skirtumas uz tuos 30 ha daugiau ar maziau 100 litu. Blogiausia kad ir nuomos kainas kelt reikes visiems ir dideliem ir maziems.

isgyvensim,biski didziuosius gal pristabdys ir maziukai nebus taip uzspausti i kampus,dideli verks nes reiks uz viska didesne nuoma moket,mes kaip iki 30ha susimokesim :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir kas is to? miestiecius paremsit per zemes nuoma ir tiek.

Ta ir norejau pasakyt, kad is sito reikalo kazkam bus geriau tik nei tam mazam nei tam dideliam dirbanciajam.

tai vat kad vel nesikeikus kas ant sofkutes sedes tai tas dar daugiau gaus :icon-twisted:

Ir tie kurie sedi ant sofkutes "ukininkai", kur patys deklaruoja, o kiti dirba, dazniausiai dideliu plotu nevaldo. Vadinasi programa pries sofos ukininkus, kuri kaip tik juos skatina laikytis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei tamsta turi 5 ha cesnaku, tai as slepiuosi po lapais, nes is vieno ha neblogai turetum uzdirbti, tad speju tas 15 000 uz ha tau yra tas pats kas man kokie 5 000 rentabilumo atzvilgiu, taigi tamstai tikrai negresia isnykimas.

o jei turi dvi vagas cesnaku ir lysve agurku tai ar tu ukininkas ar tik megejes?

Turbut i sita klausima atsakysi pats

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip ir bus po truputį bus sunaikinti maži ūkiai, nes stambus ūkis neaugins nei česnakų nei agurkų.

Ar tamstos tie 6ha, kuriuos cia nurodote savo anketoje, yra jusu nuosavi? Jei taip, tai didelis kaimynas neturi jokiu galimybiu jus sunaikinti. Klausimas kokia pastangas jus pats (ne)dedate i savo paties (ne)susinaikinima.

Kaip voras sake, atsakymai jusu rankose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip tai grynai mano nuosavybė. Auginu ne lysvute , o tiek kiek galiu parduot. Aš turėjau galvoje , didieji ūkiai tikrai nesiims to auginti. Nes aplinkui vien grūdinėmis ir pora ūkių pienininkyste užsiima, pavienės karvės jau gali ant pirštų suskaičiuot kiek like. Mano nuomone galėtų daugiau remt mažesniu, deklaruotuose plotuose matyt ką augini, ar tik žole pjauni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolega, jei uzsiimat situo reikalu profesionaliai, linkiu kuo didesnes sekmes jums, pasakysiu kodel, todel, kad Jus, uzsiimancius darzininkyste profesionaliai, kazkas kontroliuoja ir gali sukontroliuoti kaip ir mane auginanti grudus, visi kalba apie sveika duona, tik niekas nekalba apie sveikas darzoves, patikekite as noriu sveiku darzoviu todell, kad faktiskai visas darzoves perku, taigi gal as ir nepopuliarus pasirodysiu, taciau man atrodo, kad gal geriau tegul buna velnias kuri kontroliuoja, negu nekaltu avyciu banda tipo ekologiskai auginanciu darzoves (patys zinot i koki tik suda ju zmones nesugalvoja ikisti)

sorry uz nenpopuliaria nuomone, bet ji tokia ir kolkas kompromisu nematau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

kolega, jei uzsiimat situo reikalu profesionaliai, linkiu kuo didesnes sekmes jums, pasakysiu kodel, todel, kad Jus, uzsiimancius darzininkyste profesionaliai, kazkas kontroliuoja ir gali sukontroliuoti kaip ir mane auginanti grudus, visi kalba apie sveika duona, tik niekas nekalba apie sveikas darzoves, patikekite as noriu sveiku darzoviu todell, kad faktiskai visas darzoves perku, taigi gal as ir nepopuliarus pasirodysiu, taciau man atrodo, kad gal geriau tegul buna velnias kuri kontroliuoja, negu nekaltu avyciu banda tipo ekologiskai auginanciu darzoves (patys zinot i koki tik suda ju zmones nesugalvoja ikisti)

sorry uz nenpopuliaria nuomone, bet ji tokia ir kolkas kompromisu nematau

pritariu vorui simtu procentu, bet deje tas ne nuo musu priklauso

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...