Jump to content

Supaprastinta ES parama


alkapone

Recommended Posts

  • Atsakymai 1.8k
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

Paskelbtos nuotraukos

Ką manot?

„Nuo kovo pradžios ūkininkai galės teikti supaprastintą paraišką, pagal kurią bus kompensuojama ne 20 proc., bet iki 40 proc. technikos ir kitų ūkiui modernizuoti skirtų pirkinių įsigijimo kaštų. Norintiems pasinaudoti šia parama nereikės drausti pasėlių, pildyti sudėtingų paraiškų ir ilgus mėnesius laukti jos vertinimo. Užpildžius keliolikos puslapių klausimyną, ūkininkai iš karto žinos, ar gaus iki 150 tūkst. Lt paramą ūkiui modernizuoti“, – naujas galimybes pasinaudoti ES skiriama investicine parama pristatė Žemės ūkio ministerijos sekretorė D. Miniataitė.

Visas straipsnis:

http://www.manoukis.lt/index.php?s=7853&m=64&t=

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

reiks pasiskambinti i informacini skyriu, bliamba man kaip tik skutikui uztektu ir dar giluminis iseitu jobt.....t kaip gerai butu

15. Pareiškėjas, paramos gavėjas projekto įgyvendinimo laikotarpiu tuo pačiu metu negali dalyvauti kitose investicinėse Programos priemonėse (netaikoma paukštininkystės ūkiams ir pareiškėjams įgyvendinantiems Nitratų direktyvą).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Tinkamas. Būsi. Kovo mėn teiki prašymą, iki metų pabaigos tikėkimės, kad paramą išmokės. Vadinasi kitais metais būsi tinkamas.

A ką antra pusė sako? Jau dabar netinkamas? :icon-wink:

mano antra puse i zu isviso nesikisa, galeciau sakyt kad esu kaip naslaitis, nes nera net su kuo zmoniskai pasigincyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš suprantu kad įtraukti jau nupirktus daiktus bus galima, nes įsakymo projekte yra toks punktas

11. Tinkamomis finansuoti išlaidomis laikomos su projekto įgyvendinimu susijusios išlaidos, padarytos nuo Europos Komisijos Kaimo plėtros komiteto pritarimo Programai datos, t.y. nuo 2007 m. rugsėjo 19 d. (išskyrus su projekto parengimu patirtas išlaidas) iki paskutinio mokėjimo prašymo pateikimo Agentūrai dienos.

O ir paraiškoj, kur vakar pataisė, 2.2. lentelėj yra grafos, kad kartu su paraiška teikiami investicijas patvirtinantys dokumentai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...