Jump to content

Ruloniniai presai


Kestas2006

Recommended Posts

Prieš 2 valandas, Juodas pranešimas:

Kas nepatiko?

 

Viskas ten gerai - atsinaujinti reikia :) bus ieskomas dublis dirzinis, nes puse darbo sudaro sausos mases presavimas, o bugniniai sausai nera is esmes tinkami - supresuoja bet kai supresuoja dirzinis supranti kodel is ha pasaru daugiau nors rulonu skaicius mazesnis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 16 minutes , dzipas pranešimas:

Viskas ten gerai - atsinaujinti reikia :) bus ieskomas dublis dirzinis, nes puse darbo sudaro sausos mases presavimas, o bugniniai sausai nera is esmes tinkami - supresuoja bet kai supresuoja dirzinis supranti kodel is ha pasaru daugiau nors rulonu skaicius mazesnis :)

neatmesk atskiro preso pirkimo, turesi kiekvienam darbui tinkancius agregatus, o reikalu iesant, galima net abu idarbint. pakeisti bus brangiau, nei dasipirkti (ne dubli)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 53 minutes , manttys pranešimas:

neatmesk atskiro preso pirkimo, turesi kiekvienam darbui tinkancius agregatus, o reikalu iesant, galima net abu idarbint. pakeisti bus brangiau, nei dasipirkti (ne dubli)

Is dalies teisus, bet.... Mazu dar kokia parama iskris netycia :) Pliusas kad uz turima duotu apie 20 jei imti nauja, tai bus matyt jei dasidetu evrosojuzas, tai geriau vienas naujas bet dirzinis dublis :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, dzipas pranešimas:

Viskas ten gerai - atsinaujinti reikia :) bus ieskomas dublis dirzinis, nes puse darbo sudaro sausos mases presavimas, o bugniniai sausai nera is esmes tinkami - supresuoja bet kai supresuoja dirzinis supranti kodel is ha pasaru daugiau nors rulonu skaicius mazesnis :)

Panasiai ir aš galvojau, nes ūkiui reikia nemažai šiaudų. Bet ir su nasiu būgnu dubliu gerai einasi. Žinoma rulonu kietumas ne tas nei dirzinio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Nzn ar visiškai teisus esat, bet aš dirbu su dirziniu, tai betkokiu atveju sienauji ir šiaudam, vistiek statai kad vidurio nespaustų, ir suspaudimo tankį mazini, kitai pelesio turėsi pilna, tai kiek aš suprantu su bugniniu gali pasidaryti ta pati. Apart to, kad diržinio rulono didi gali keisti iki 1,6m. Kitas dalykas dirzinio kiekvienam darbuotojui nepaduosi, nėra taip paprasta su juo presuoti, o jei dar koks kaprizingas, pasikruši kelis metus ir atšoks fantazija...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 52 minutes , kestoxs pranešimas:

Nzn ar visiškai teisus esat, bet aš dirbu su dirziniu, tai betkokiu atveju sienauji ir šiaudam, vistiek statai kad vidurio nespaustų, ir suspaudimo tankį mazini, kitai pelesio turėsi pilna, tai kiek aš suprantu su bugniniu gali pasidaryti ta pati. Apart to, kad diržinio rulono didi gali keisti iki 1,6m. Kitas dalykas dirzinio kiekvienam darbuotojui nepaduosi, nėra taip paprasta su juo presuoti, o jei dar koks kaprizingas, pasikruši kelis metus ir atšoks fantazija...

Nezinau kaip pas pati siauduose pelesis bet as duodu dvi dienas po kombaino pradziuti, peilius kas desimt comu ir spaudziu kiek gali. Supelija jei koki zemiu kupsta isimeti. Koki pats presa turi? Kas del darbuotoju - tai darbuotojus keiciu i nasesne technika ir dirbu pats su seima nes tu kaprizai ir kaina su diena auga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Turistas pranešimas:

Padborscikas ( rinktuvas naujai perinktas) bet vistiek tas pats. Taip presas su rotorium. Kazkoks kosmosas su tuo presu, viskas paprasta bet nesuk ir viskas.. 

 

prieš valandą, Turistas pranešimas:

Padborscikas ( rinktuvas naujai perinktas) bet vistiek tas pats. Taip presas su rotorium. Kazkoks kosmosas su tuo presu, viskas paprasta bet nesuk ir viskas.. 

reik isleto bandyt presuot,o kitam eiti salia preso ir ziureti kas darosi ,kodel tos zoles nepaduoda ir rasi problema.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Turistas pranešimas:

Sveiki, kas gali but presui, kad rotorius nekemsa ( ant saves velias visa mase o i kamera nepaduoda norm). Taip nutiko ivaziavus i misini o iki to laiko viskas gerai buvo.  Presas metal fach z562. Gal kam yra buve? 

Kogero nepradeda sukt rulono todel ir suka aplink ir dar ar tiesiai po senapjoves presuoji ar jau sugrebta ,nes jei po senapjoves tai man irgi nesiseke su claas46 presuoti kol nesugrebiau .Greblys pakeicia misinio suguldymo krypti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 14 valandų, Turistas pranešimas:

Taip nutiko ivaziavus i misini o iki to laiko viskas gerai buvo

ilga zole , man siemet peraugo viena pieva ,galvojau bus pipec ,viska vyniojo . sienaujant net bugnus sienapjovei apvyniojo      o  siaip gal dregmes dar perdaug ar panasiai ,jei reguliavimai geri .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...