Jump to content

Zemes ukio politika?...kas laukia 2009m?


Zinantis

Recommended Posts

nuo tu 50 000 nuo taves nukerpa pelno ir pajamu mokescius po 20 proc ir taip apmokestina 40 proc mokesciunuo 50 000 tai sudaro apie 20 000 kuruos tu sumoki naujai valdziai.

sumokėsi 18000 Lt. T.y. nuo 50000x 20%=10000 Lt(kaip ūkio subjektas). O jei norėsi pasiimti tuos 40000, tai nuo jų 20 proc. (8000Lt) sumokėsi fizinių asmenų pajamų mokestį. Liks 32000Lt

tau lieka 30 000 is kuriu sumoki zemes nuoma savininkam darbiniku alga kuria seniau nerodei padengi paskolas bankui (be palukanu) ar pravalgai ar prageri
.

Jei nėra nuomos sutarčių, darbo sutarčių-tamsta visiškai teisus. Į savo sąnaudas to neįtrauksi...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymai 474
  • Sukurta
  • Paskutinis įrašas

Daugiausiai įrašų parašė

Daugiausiai įrašų parašė

tau lieka 30 000 is kuriu sumoki zemes nuoma savininkam darbiniku alga kuria seniau nerodei padengi paskolas bankui (be palukanu) ar pravalgai ar prageri

Jei darbininkai dirbo nelegaliai- moki iš pelno, jei už žemę moki "juodais" - iš pelno. Paskolas bankui dengi (pasikartosiu) ne iš pelno, o iš pajamų.

Kita, jei jau užsiregistravai PVM mokėtoju, tai ir taip negali turguj pardavinėt (ta prasme be sąskaitų). Nuskalpuos VMI žiauriai.

O ar galima pelną pragert ar pravalgyt? Abejoju. Nes ne visada pelnas yra lygus pinigams sąskaitoj. Tik turimus grynus pinigus gali taip išleisti.

tai grini ir atsiranda is pelno likucio kris liko

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskolas bankui dengi (pasikartosiu) ne iš pelno, o iš pajamų.

Kažkaip vis nesusišnekame arba šnekame apie skirtingus dalykus...:)

Iš kurios pelno/nuostolio ataskaitos eilutės vrimvydas turėtų sumokėti bankui paskolą?

teisinga pastaba tas pelnas 50 000 apmokestinamas 20proc ir tas likes 40 000 isleidziamas paskolu dengimui o viska ka mes sumokame grinais dar apmokestinams kitu 20 proc Zodziu jei zemes savinkui nori sumote nuoma grinasi tai isemes is banko kiekvienas litas apmokestinamas 20 cnt mokesciu tas pat ir jei perki brendzio buteli

tik va nezinau kurioje vietoje ispraudziamas amortizaciniai ir nusidevejimo atsakytimai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O be pelno (n) ataskaitos kitų nėra? Gal nebandysiu visko aiškinti buhalteriškai, bet kaip pvz gaunasi panašiai. Sakykim pardavei grūdus už 10000. Praktiškai gavai pajamų už 10000 ir gavai pinigus (tuos pačius 10000). Vadinasi pajamos = pinigams. O va tais pinigais ir moki paskolą.

Kažkaip buhalteriją vesti yra lengviau, nei paaiškinti. Nors aš prie tokio pelno interpretavimo esu įpratusi. Mano ūkininkai beveik visi taip vadina pajamas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu jei zemes savinkui nori sumote nuoma grinasi tai isemes is banko kiekvienas litas apmokestinamas 20 cnt mokesciu tas pat ir jei perki brendzio buteli

Jei nepatingėsi išrašyti pinigų išdavimo orderį, tokias išlaidas galėsi įtraukti į savikainą.:)

Jei su žemės savininku buvai sudares sutartį, kurioje buvai nurodes, kiek jam už ha mokėsi, ojei buvo sutartį 30lt/ha, tai tiek ir išlaidų įtraukti galėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu jei zemes savinkui nori sumote nuoma grinasi tai isemes is banko kiekvienas litas apmokestinamas 20 cnt mokesciu tas pat ir jei perki brendzio buteli

Jei nepatingėsi išrašyti pinigų išdavimo orderį, tokias išlaidas galėsi įtraukti į savikainą.:)

Jei su žemės savininku buvai sudares sutartį, kurioje buvai nurodes, kiek jam už ha mokėsi, ojei buvo sutartį 30lt/ha, tai tiek ir išlaidų įtraukti galėsi.

taip tik tada savinikas nuo tu 30 tures sumoketi pajamu mokesti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu jei zemes savinkui nori sumote nuoma grinasi tai isemes is banko kiekvienas litas apmokestinamas 20 cnt mokesciu tas pat ir jei perki brendzio buteli

Jei nepatingėsi išrašyti pinigų išdavimo orderį, tokias išlaidas galėsi įtraukti į savikainą.:)

Jei su žemės savininku buvai sudares sutartį, kurioje buvai nurodes, kiek jam už ha mokėsi, ojei buvo sutartį 30lt/ha, tai tiek ir išlaidų įtraukti galėsi.

taip tik tada savinikas nuo tu 30 tures sumoketi pajamu mokesti

bet tu jam mokėsi realiai 300lt ir nuo 270 lt mokėsi tu arba aš :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Zodziu jei zemes savinkui nori sumote nuoma grinasi tai isemes is banko kiekvienas litas apmokestinamas 20 cnt mokesciu tas pat ir jei perki brendzio buteli

Jei nepatingėsi išrašyti pinigų išdavimo orderį, tokias išlaidas galėsi įtraukti į savikainą.:)

Jei su žemės savininku buvai sudares sutartį, kurioje buvai nurodes, kiek jam už ha mokėsi, ojei buvo sutartį 30lt/ha, tai tiek ir išlaidų įtraukti galėsi.

taip tik tada savinikas nuo tu 30 tures sumoketi pajamu mokesti

bet tu jam mokėsi realiai 300lt ir nuo 270 lt mokėsi tu arba aš :D

taip

ir va prmeciau praeitu metu balansa ir jei teisingai suskaiciavau reiks atiduoti apie 32 proc liaudiskai sakant navaro

kitaip sakant gavus 100 000 pinyginiu iplauku ir esant tokiam rentabilumui kaip pernai reiktu sumoketi 32 000

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

O man tai keisčiausiai atrodo, kad viena ranka duoda įvairias išmokas, o kita ranka jas kaip ir atima. Kadangi negali pagal ES reikalvimus atimti išmokų, tai sugalvojo kai ką "kiečiau". Galėtų dar Darbo kodeksą ūkininkui pritaikyt - darbas ne daugiau 8 val. per dieną. :icon-wink: O jei reik tau karvę po tų 8 val melž, daryk antrą pamainą arba vesk į seimą, ten pamelž. :lol: Bet ne, prastas čia juokas. Karvė iš ten ne tik be ragų, bet ir be tešmens grįž.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesinervuokit dar, pajamu ir pelno mokesti ukininkams nukels iki 2010 m.

Kiek supratau, jei esi PVM mokėtojas, mokėsi nuo kitų metų.

seip kaipgaletu nuo kitu metu apmokestinti jei mano derlius uzaugintas tais metai kai nebuvo ne kalbos apie apmokestinima. beto zu finansiniai metai turetu buti biski kitokie negu visu kitu bendrai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiesi kad valstybe per metus atsigaus :icon-question:

Aš optimistė. Visos krizės anksčiau ar vėliau baigiasi. Aš tik manau, kad valdžiai metai pagalvojimui yra daug geriau negu paskubom sukurptas antikrizinis planas su po to einančiais įstatymų pakeitimais. Kaip rodo praktika, paskubomis priimti įstatymai vėliau n kartų keičiami iki visiško nupušimo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

nesinervuokit dar, pajamu ir pelno mokesti ukininkams nukels iki 2010 m.

Kiek supratau, jei esi PVM mokėtojas, mokėsi nuo kitų metų.

seip kaipgaletu nuo kitu metu apmokestinti jei mano derlius uzaugintas tais metai kai nebuvo ne kalbos apie apmokestinima. beto zu finansiniai metai turetu buti biski kitokie negu visu kitu bendrai.

Jie patys tiksliai dar nieko nežino, bet kad valdžia gali bile ko pridirbti visi žinom. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

tikiesi kad valstybe per metus atsigaus :icon-question:

Aš optimistė. Visos krizės anksčiau ar vėliau baigiasi. Aš tik manau, kad valdžiai metai pagalvojimui yra daug geriau negu paskubom sukurptas antikrizinis planas su po to einančiais įstatymų pakeitimais. Kaip rodo praktika, paskubomis priimti įstatymai vėliau n kartų keičiami iki visiško nupušimo.

Tai kad jau parduoti LT nelabai ka ir liko, kad palopyti biudzeta. Nuo trecio sakinio visu 100 % uz kad viskas vyktu tiktai gerai apgalvojus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...