Jump to content

Vasariniu kvieciu auginimas


diler

Recommended Posts

prieš 6 minutes , gbandinis pranešimas:

Tai, kad KANe nera sieras berods? Cia apie kalcio amonio salietra jei kalbama. 

NS 27-4,5: azotas(N) - 27 % (amoniakinis(N-NH4) - 13,5 % ir nitratinis (N-NO3) - 13,5 %), siera (S) - 4,5 %, kalcis (CaO) - 7,5 %.

yra sieros KAN, achemos gamybos

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 10 minutes , woldass pranešimas:

sveiki, gal galetumet patart, toj srity nelabai ismanantis esu, visada sedavom kvietrugius del saves gyvuliam, bet dabar butu geriau kvieciai, ar jie sunkiau auga, ar gal daugiau prieziuros , zemes geresnes, ar taipat kaip kvietrugiai butu panasiai ?

Bus lepesni nei kvietrugiai , sunkiau krūmysis iš šiaip reikalauja našesnių dirvožemių nei kvietrugiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir aš klausima dėl žemės dirbimo. Pernai suariau keleta ha molyno vasariniam kvietukam. Per žiema manau pakankamai peršalo, pasiduos išsidirbti su paprastu kultivatoriu su akėčiom, arba su lėkštėm pralėksiu. Tačiau mane domina kitkai, kadangi tai pirmad mano molynas, nelabai žinau kada jį geriau išdirbti, nes kiek žinau molis gali uždžiūti ir kaip plyta palikti. Tai vat kada reiktu pradeti jį įditbinėti? Ar tik jam pradžiuvus ir varyt su kultivatorium? Ar ta pačia diena išdirbus moli stengtis jį ir apsėti ta pačia ar kita diena? Bet noriu dar kompleksines išberti tai manau butu geriau jog kelios dienos praeitu, jog sutiprtu trašos ir tada sėti? žodžiu, gal kas papasakosite iš savo patirties? Ačiū :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 18 minutes , hellboy197 pranešimas:

Turiu ir aš klausima dėl žemės dirbimo. Pernai suariau keleta ha molyno vasariniam kvietukam. Per žiema manau pakankamai peršalo, pasiduos išsidirbti su paprastu kultivatoriu su akėčiom, arba su lėkštėm pralėksiu. Tačiau mane domina kitkai, kadangi tai pirmad mano molynas, nelabai žinau kada jį geriau išdirbti, nes kiek žinau molis gali uždžiūti ir kaip plyta palikti. Tai vat kada reiktu pradeti jį įditbinėti? Ar tik jam pradžiuvus ir varyt su kultivatorium? Ar ta pačia diena išdirbus moli stengtis jį ir apsėti ta pačia ar kita diena? Bet noriu dar kompleksines išberti tai manau butu geriau jog kelios dienos praeitu, jog sutiprtu trašos ir tada sėti? žodžiu, gal kas papasakosite iš savo patirties? Ačiū :)

Nereikia laukt jokių kelių dienų . Kultivuoji beri užkultivuoji ir sėji. Šiaip pavasarį molis gerai dirbasi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 7 valandas, ukis123 pranešimas:

Jei skusta lekstiniu iš rudens, juoda zemė kaži užtenka mieziams dar kartą pralekti diskinių

Galima diskiniu,ar kultivatorium,germinatoriumi,svarbu kuo sekliau kad dregme issaugoti.Jau daug metu pavasari dregme aukso vertes.Jeigu lekstinis turi gera vola, kuris sutankina viskas ok.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 34 minutes , Išradėjas pranešimas:

Galima diskiniu,ar kultivatorium,germinatoriumi,svarbu kuo sekliau kad dregme issaugoti.Jau daug metu pavasari dregme aukso vertes.Jeigu lekstinis turi gera vola, kuris sutankina viskas ok.

Jo pas mane volas metalinis rimtas apie tona

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš valandą, Išradėjas pranešimas:

Galima diskiniu,ar kultivatorium,germinatoriumi,svarbu kuo sekliau kad dregme issaugoti.Jau daug metu pavasari dregme aukso vertes.Jeigu lekstinis turi gera vola, kuris sutankina viskas ok.

Tai vat jog pas mane tiesiog lėkštės, be jokio volo. Šiaip galvoju, ten buvo sena pieva, kadangi dar sausa vasara buvo, tai biški ne per gražiausiai vietomis apsiarė. Tai manau gal butu geriau pirma su lėkštėm prasmulkint, tada su kultivatoriu pralekt, jog velenas ištampyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 25 minutes , hellboy197 pranešimas:

Tai vat jog pas mane tiesiog lėkštės, be jokio volo. Šiaip galvoju, ten buvo sena pieva, kadangi dar sausa vasara buvo, tai biški ne per gražiausiai vietomis apsiarė. Tai manau gal butu geriau pirma su lėkštėm prasmulkint, tada su kultivatoriu pralekt, jog velenas ištampyt.

Su lėkštėm tik varputį pasidauginsi jei sena pieva.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...