Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

Manau be varikliuko labai jau vargingas darbas o va su juo jau gali taipsakant atsipalaiduoti. Siandien sejau rapsa tai kol buvo nesukalibruota maniau prasikeiksiu, bet suvedus visus duomenis reikalai pasitaise. Sejant vakarop kada saule spigino i akis galejau jau ir uzsimerkes vaziuoti, arba uzbaigiant lauka kai jau sutemo isijungiau kreive ir tiksliai viska tkartojo. Smagu :icon-wink: Na liko paskutinis etapas tai dasikasti iki RTK. Gerai ir dabar bet norisi dar geriau :icon-wink:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau be varikliuko labai jau vargingas darbas o va su juo jau gali taipsakant atsipalaiduoti. Siandien sejau rapsa tai kol buvo nesukalibruota maniau prasikeiksiu, bet suvedus visus duomenis reikalai pasitaise. Sejant vakarop kada saule spigino i akis galejau jau ir uzsimerkes vaziuoti, arba uzbaigiant lauka kai jau sutemo isijungiau kreive ir tiksliai viska tkartojo. Smagu :icon-wink: Na liko paskutinis etapas tai dasikasti iki RTK. Gerai ir dabar bet norisi dar geriau :icon-wink:

kiek nesuvaziavimas skiriasi tarp ranku darbo ir varikliuko? :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia kaip vienas prancūzas ūkininkas sakė "net neskaičiavau, kiek man centimetrų ar litrų sutaupo, svarbiausia, kad man darba palengvina" ;)

Dabar man kitas dalykas įdomus pasidarė: kiek žinau Algis jau senokai naudojo tręšimui "mirksiuką", prieš porą metų pabandė automatinį vairavimą kombaine, po to vis daugiau, netgi sėjai, šiemet panašu, kad RTK pasieksim.....tesiant toliau, pagal tendencijas, panašu, kad dar po poros sezonų jau kintamas normas darysim. Manau istorija verta pamastymų tiems, kas šiandien "mirksiukus" naudoja ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar man kitas dalykas įdomus pasidarė: kiek žinau Algis jau senokai naudojo tręšimui "mirksiuką", prieš porą metų pabandė automatinį vairavimą kombaine, po to vis daugiau, netgi sėjai, šiemet panašu, kad RTK pasieksim.....tesiant toliau, pagal tendencijas, panašu, kad dar po poros sezonų jau kintamas normas darysim. Manau istorija verta pamastymų tiems, kas šiandien "mirksiukus" naudoja ;)

....taigi va ir mąstau ...,o pradžiai gal :eusa-think: ... naudotą , "mirksiuką" įsigyt , o gal shaulinis turi kai ką pasiūlyt :icon-question:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau pasakyti ar beverta pradėti nuo "mirksiuko" jei vistiek anksčiau ar vėliau eisim prie rimtesnių sistemų, gal geriau tą etapą "peršokti". Kiek matau smarkiai judam link to ir tikiuosi (tikiu) kad aplenksim Europą kaip jau aplenkėm su kompiuteriais, interneto skverbtimi ir greičiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

VIRGILIJUI , ...o buvo laikas kada ez-guide popigiai visiems siuliau , ir varikliukas jam tiko ir kaip tau buciau dar nuolaida pdares :icon-wink: . Tiek to "posle boja kulakami nimasyt" :icon-wink: . Patarciau jei jau kas mastot mirksiuka , tai galvokit , kad bent paskui butu galima ir auto vairavima priderinti .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Būtent todėl vis dar propaguoju Trimblo 250 ir 500 modeliukus, mano galva optimaliausi variantai, šiandien dienai geriau dar neradau, kai rasiu tikrai pranešiu ;) dairausi ir į kitus gamintojus (ką konkrečiai neminėsiu) bet kolkas dar nei vieni neįtikino, kad tikrai verta persimesti prie jų sistemų, kai kurie komponentai tikrai verti dėmesio, bet.... Na pagyvensim pamatysim

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau pasakyti ar beverta pradėti nuo "mirksiuko" jei vistiek anksčiau ar vėliau eisim prie rimtesnių sistemų, gal geriau tą etapą "peršokti". Kiek matau smarkiai judam link to ir tikiuosi (tikiu) kad aplenksim Europą kaip jau aplenkėm su kompiuteriais, interneto skverbtimi ir greičiu.

pritariu visom keturiom tik uz Egnos arba RTK , mano atveju pasiteisina tiktai RTK , kitiems gal uztektu Egnos priklausomai nuo lauku.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal pasisakymus matosi kas jau pabandę :) paskutinių kelių savaičių mano pastebėjimai (apmokinau kelis traktoristus tais daiktais naudotis) pirmiausia kai įsėda reakcija :icon-eek: Kiek čia visko nu i na...... Pradedam darba reikia padaryti pirmą važiavimą kaip balima tiesesnį, pasižymėti A B taškus apsisukam, paleidžiu automatika... Reakcija :icon-eek: Negi aš taip kreivai nuvažiavau, trečias važiavimas jau matau patinka :icon-cool: Tada (tarkim drapakuojant, ant tokių darbų geriausia mokintis) sakau suk damas palik tarpą imk kas antrą važiavimą grįši tarpais, galulaukėj sukantis žmogelis jau visai kaifuoja (ant kiek lengviau) :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Mini 4300 kiek žinau šaukia. + jį gali naudoti mašinoj kaip navigaciją, turiu bloetooth. - labai jau mažas. Mojo tai jau viasi kitos kainos kur kas daugiau nei tu planuoji.

Iš kitos pusės už Mini kainą išeina Trimble EZ guide 250 (su maža antena) prie jo galima ir "motoriuka" EZ steerą prijungti ir, jei reikės, rimtesnę anteną.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau pasakyti ar beverta pradėti nuo "mirksiuko" jei vistiek anksčiau ar vėliau eisim prie rimtesnių sistemų, gal geriau tą etapą "peršokti". Kiek matau smarkiai judam link to ir tikiuosi (tikiu) kad aplenksim Europą kaip jau aplenkėm su kompiuteriais, interneto skverbtimi ir greičiu.

pritariu visom keturiom tik uz Egnos arba RTK , mano atveju pasiteisina tiktai RTK , kitiems gal uztektu Egnos priklausomai nuo lauku.

Man verkiant reikia RTK, plikas Egnos netenkina nei sejant nei pjaunant :eusa-think:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau pasakyti ar beverta pradėti nuo "mirksiuko" jei vistiek anksčiau ar vėliau eisim prie rimtesnių sistemų, gal geriau tą etapą "peršokti". Kiek matau smarkiai judam link to ir tikiuosi (tikiu) kad aplenksim Europą kaip jau aplenkėm su kompiuteriais, interneto skverbtimi ir greičiu.

pritariu visom keturiom tik uz Egnos arba RTK , mano atveju pasiteisina tiktai RTK , kitiems gal uztektu Egnos priklausomai nuo lauku.

Man verkiant reikia RTK, plikas Egnos netenkina nei sejant nei pjaunant :eusa-think:

:) jei laukas nedidelis ir seji rapsa normaliai galima su egnos issiversti, bet is principo pritariu pjaunant ir sejant TIK RTK

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimėlis nebe Hi-Tech o žemiškesnis, purškimas trėšimas, kaip darot jei laukas pakankamai didelis ir žinoma kraštinės ne tiesios? Apvažiuojat aplinkui, kiek ratų vieną ar du? Kaip tada viduj tvarkotės?

Čia nesvarbu ką naudijat mirksiuką, motoriuką ar "kėglius" su kartimis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir tvarkomes, sedi plaukuotas "robotas" uz vairo ir jungineja sekcijas. matosi po pirmo skystu trasu islaistymo, ant tokiu kreivu lauku, kur galulauke purksta ir nuo kur pradejai isilgines purkst. ijungimas/isjungimas atsakingiausias momentas, o toliau technologinem vaziuoji. nu ne tas lygis, kaip su GPS, bet stengiesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir tvarkomes, sedi plaukuotas "robotas" uz vairo ir jungineja sekcijas. matosi po pirmo skystu trasu islaistymo, ant tokiu kreivu lauku, kur galulauke purksta ir nuo kur pradejai isilgines purkst. ijungimas/isjungimas atsakingiausias momentas, o toliau technologinem vaziuoji. nu ne tas lygis, kaip su GPS, bet stengiesi.

blogiausia kad ne visada speji sujunginet... o paskui koks trikampiukas islenda nenupurkstas... :eusa-doh:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir tvarkomes, sedi plaukuotas "robotas" uz vairo ir jungineja sekcijas. matosi po pirmo skystu trasu islaistymo, ant tokiu kreivu lauku, kur galulauke purksta ir nuo kur pradejai isilgines purkst. ijungimas/isjungimas atsakingiausias momentas, o toliau technologinem vaziuoji. nu ne tas lygis, kaip su GPS, bet stengiesi.

blogiausia kad ne visada speji sujunginet... o paskui koks trikampiukas islenda nenupurkstas... :eusa-doh:

Bet tai nors matai- buvo efektas ar ne.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...