Jump to content

Tikslaus ukininkavimo sistemos


shaulinis

Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?  

310 nariai balsavo

  1. 1. Ar planuojate naudoti TUS savo ukije?

    • Niekada
      46
    • Domiuosi
      209
    • Jau naudoju
      56


Recommended Posts

Hmm paklausa ir kainos ilgai galvojau, kaip atsakyti. Nežinau kada pagaliau rinkoje pasirodys optimalūs sprendimai, nereikalaujantys iš esmės keisti turimų sistemų o galintys bendradarbiauti su jomis. Tada tos technologijos bus tikrai prieinamos ir neabejoju populiarios.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal aš ir klystu, bet man atrodo , kad gps dalykeliu zemės ūkiui , kainos išpūstos belekiek. Gal gerbiamas Shaulinis galetu pasakyti , kokios auksinės košės yra prikrėsta į tuos dalykėlius? Kad vairavimo varikliukas prie vairo "ez steer" ar kaip jis ten vadinasi, kodėl kainuoja jis apie 8000lt. kas sudaro ta kaina? kiek procentų savikaina? kokia kainos struktura atmetus savikaina? dar suprasciau kad i pacios navigacijos kaina gali ieiti ir signalo mokestis, bet kai uz belekoki laida ar kronsteina praso simtais , tai nori nenori persasi isvada, kad kazkas is to pernelyg gerai uzdirba. ???

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pradėkim nuo to, kad aš gyvenu iš kombainų pardavimų. Tie "GPS žaisliukai" kaip sakai padeda geriau išnaudoti kombainą ir dirvos potencialą, bei mažinti kaštus. Būtent todėl aš jais ir užsiimu. Dar daugiau, tam, kad tie žemėlapiai kuriuos daro kombainas duotu naudos ir/ar dalis tos įrangos kuri yra kombaine ji turi susikalbėti su kitom mašinom, tada aš galiu žmonėms pasiūlyti išbaigtą paketą. Tokia vat mano interesų deklaracija.

Taigi mane tos išpūstos kainos nervuoja tiek pat kiek ir tave, kai trimblas iš manes paprašo 1000 lt užkabelį kuriuo galima kombaino anteną sujungti su EZ 500 :icon-twisted: vienintelis būdas man atpiginti savo galutinės prekės savikainą tai imti tuos daikčiukus dideliais kiekiais todėl tenka "palaidai" pardavinėti visokius EZ steer ir ez guide su mažesne nei 10% marža

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netilpau į tel ekraną.....

Tai vat tokia kainos struktūra, taip manau, kad kai kas iš to riebiai uždirba, gail bet ne aš. Toliau atsakant į tavo klausimą apie EZ Steer, jį sudarp pats variklis, T2 valdiklis (dėžutė su giroskopais ir akselerometrais) ir krūva laidį, laikiklių ir pan. Ir tai kainuoja nepilnai 10000. Laikiklius žinoma pats gali pasidaryt, mano atveju juos pigiau nupirkti jei jie kainuoja apie 300lt jei brangiau, tada jau apsimoka duot suvirintojui, kad padarytu.

na o apie to išpūtimo priežastis rašiau dar prieš tai buvusiam posme.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Netilpau į tel ekraną.....

Tai vat tokia kainos struktūra, taip manau, kad kai kas iš to riebiai uždirba, gail bet ne aš. Toliau atsakant į tavo klausimą apie EZ Steer, jį sudarp pats variklis, T2 valdiklis (dėžutė su giroskopais ir akselerometrais) ir krūva laidį, laikiklių ir pan. Ir tai kainuoja nepilnai 10000. Laikiklius žinoma pats gali pasidaryt, mano atveju juos pigiau nupirkti jei jie kainuoja apie 300lt jei brangiau, tada jau apsimoka duot suvirintojui, kad padarytu.

na o apie to išpūtimo priežastis rašiau dar prieš tai buvusiam posme.

Tikrai neturėjau galvoje , kad tamsta tas kainas išpūtęs, tiesiog išsakiau savo nuomone bendrai apie GPS sprendimus žemės ūkiui. Aš tai irgi ne prieš juos, tiktai ne šendienine kaina arba netokiam kaip mano ūkiui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
Chebra pristato rtk stotelių, ir leidžia pirkti priejimą prie jų, ir ūkininkas laimingas ir biznį kažkas padaro. Bent taip turėtų būti :eusa-shifty:

na taip senas bajeris, keisistai visą Daniją tom stotim uždengė ir aš buvau pasinešęs, bet kam to reikia kai Litpos nemokamas, o vargelio tai ten.... jau nekalbu apie investicijas, bet tai dar niekis palyginus su popierizmu mat KIEKVIENĄ stotelę reikia derint su ryšių reguliavimo tarnyba, parinkti tinkamą vietą, kurkas paprasčiau VRS o pas mus jis nemokamas (bent kol kas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
Tik kai antena dėsi, centrą pagal ratuis patuok, ne kabinos ar kapoto.

Dar klausimas naudojantiems EGNOS signalą, kaip ryšys? Nedingsta, nenusilpsta?

kiek naudojau pakolkas nedingdavo, bet antena galetu buti ir jautresne :D, is esmes pakolkas zaidziau, ryt i rimta darba vaziuoju tai rezultatus jau tikresnius matysiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk apribojimus minimaliai kokybei sumažinti, nustatymuose GPS limitai pakeisk MIN SNR standartiškai 40 (tiek Lietuvoje retai būna) sumažink iki 35. Toliau kur "palydovo būklė" pažiūrėk ar abu EGNOS palydovai stebimi, būna prie vieno pažymėta "iš" reikia pakeisti "dėmesys į būklę", žodžiu įjungti :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk apribojimus minimaliai kokybei sumažinti, nustatymuose GPS limitai pakeisk MIN SNR standartiškai 40 (tiek Lietuvoje retai būna) sumažink iki 35. Toliau kur "palydovo būklė" pažiūrėk ar abu EGNOS palydovai stebimi, būna prie vieno pažymėta "iš" reikia pakeisti "dėmesys į būklę", žodžiu įjungti :)

seip kai info paspaudi pastoviai abu egnos palydovai buna o snr rodo kazkas virs 30atrodo :) reiks ryt uzmest aki, o varikliukas butu visai nieko :icon-rolleyes:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandyk apribojimus minimaliai kokybei sumažinti, nustatymuose GPS limitai pakeisk MIN SNR standartiškai 40 (tiek Lietuvoje retai būna) sumažink iki 35. Toliau kur "palydovo būklė" pažiūrėk ar abu EGNOS palydovai stebimi, būna prie vieno pažymėta "iš" reikia pakeisti "dėmesys į būklę", žodžiu įjungti :)

seip kai info paspaudi pastoviai abu egnos palydovai buna o snr rodo kazkas virs 30atrodo :) reiks ryt uzmest aki, o varikliukas butu visai nieko :icon-rolleyes:

Tai jau tikrai, padeda, manau niekas nesiginčys, padeda tikrai

bet užmesk akį į tuos žaisliukus ;)

http://www.youtube.com/watch#!v=1h34Ns5 ... re=related

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...