Jump to content

Kredito unijos


voras

Recommended Posts

  • po 15 metų...
On 2024-01-18 at 18:39, darius5 pranešimas:

be pajininku susirinkimo ir balsavimo negražins, cia turetu but pavasari, kovo men, bent Raseiniuose tada

 

Čia irgi panašei, bet aiškino ,kad čia viskas priklauso nuo centrinio banko, o jau tipo visi prašymai buvo priimti iki metų galo. Dabar tik sako centriniui bankui isius metų gale ir tik 2025m gegužį tegaliu gauti. Kažkoks absurdas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 6 valandas, darius5 pranešimas:

aš gražinau paskolą, liko virš pora tukstanciu euru pajaus, sakau būtu gerai, kad atiduotumet. Sako tai spres pajininku susirinkimas lyg kovo mėn. Nu šaunuoliai, ner ką ir pridet

Nzn gal keitėsi, tvarka, bet prieš 5 metus man per 2-3 savaites grąžino. Susirinkimas tai formalumas, nenuspręs pajaus negrąžinti 😀.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 19 valandų, darius5 pranešimas:

aš gražinau paskolą, liko virš pora tukstanciu euru pajaus, sakau būtu gerai, kad atiduotumet. Sako tai spres pajininku susirinkimas lyg kovo mėn. Nu šaunuoliai, ner ką ir pridet

Taigi yra tų bankų kur ir geresnėm sąlygom duoda, plius pajaus nėra, tai kam veltis ten kur dar viską apsunkina, na gal neapsunkina, bet nepatogumų sukuria🙄

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-01-21 at 12:17, ceck pranešimas:

Taigi yra tų bankų kur ir geresnėm sąlygom duoda, plius pajaus nėra, tai kam veltis ten kur dar viską apsunkina, na gal neapsunkina, bet nepatogumų sukuria🙄

Nežinau kuris iš bankų duoda geresnes sąlygas nei unija. Čia gal nebent jei ūkis nuo kelių šimtų hektarų prasideda tada gal ir bankuose galima kažką išsiderėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 18 valandų, Gintas. pranešimas:

Nežinau kuris iš bankų duoda geresnes sąlygas nei unija. Čia gal nebent jei ūkis nuo kelių šimtų hektarų prasideda tada gal ir bankuose galima kažką išsiderėti.

pvz. Swed labai patenkinti, Luminor,netgi geresnėm sąlygom lizingą duoda, kai sako reik pasishopint per bankus ir pasirenki sau geriausią variantą ;) o dėl unijų tai kažkada nepasirinkau vien dėl pajaus ir aišku didesnių palūkanų nei siūlė kiti, bet jei negauni kitur tai gal gerai bus ir unija

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 3 valandas, ceck pranešimas:

pvz. Swed labai patenkinti, Luminor,netgi geresnėm sąlygom lizingą duoda, kai sako reik pasishopint per bankus ir pasirenki sau geriausią variantą ;) o dėl unijų tai kažkada nepasirinkau vien dėl pajaus ir aišku didesnių palūkanų nei siūlė kiti, bet jei negauni kitur tai gal gerai bus ir unija

Luminor atgyvena, baisūs ponai, su citadele leasing eina susikalbėt. Luminoras sako min 3metam gali imt, citadelė jo gali ir dviem imt, atiduot gali bet kuriuo metu. Luminore pagal grafiką tik.

Prieš 3 valandas, darius5 pranešimas:

šiai dienai man yra 8,47 proc.. Užknisa ir tas pajus, geriau jau įnašas i ta vietą

Unijoj visad didelės palūkanos, bet mažesnės sąlygos. Kaip matau virš 2-2,5% didesnės nei kitur.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Prieš 2 valandas, JCB pranešimas:

Luminor atgyvena, baisūs ponai, su citadele leasing eina susikalbėt. Luminoras sako min 3metam gali imt, citadelė jo gali ir dviem imt, atiduot gali bet kuriuo metu. Luminore pagal grafiką tik.

Unijoj visad didelės palūkanos, bet mažesnės sąlygos. Kaip matau virš 2-2,5% didesnės nei kitur.

Nezinau kur tokie skaiciai - pas dabar mane 5,73 unijoj, tai kaip ir nelabai baisu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
On 2024-01-20 at 16:49, darius5 pranešimas:

aš gražinau paskolą, liko virš pora tukstanciu euru pajaus, sakau būtu gerai, kad atiduotumet. Sako tai spres pajininku susirinkimas lyg kovo mėn. Nu šaunuoliai, ner ką ir pridet

Taj jūsų unija spręs,o man pasakė,kad 2025 gegužę teatgausiu pajinį įnašą. Paskolą gražinau anksčiau praejusį gruodį. Bet kas čia per politika..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

prieš 31 minutes , Tomasx pranešimas:

Taj jūsų unija spręs,o man pasakė,kad 2025 gegužę teatgausiu pajinį įnašą. Paskolą gražinau anksčiau praejusį gruodį. Bet kas čia per politika..

Šeip turėjai apie tai žinot pasirašydamas sutartį, aš todėl ir nemėgstu tų unijų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

On 2024-03-13 at 15:31, ceck pranešimas:

Šeip turėjai apie tai žinot pasirašydamas sutartį, aš todėl ir nemėgstu tų unijų

Na kažkaip neįsidkaičiau,ber reikejo paskolos niekur nedingsi. O dabar aiškinaus pagal jų politika parases prasyma daleiskim 2022m paju gražinti spres 24 visuotinem susitikime. Taj taj gaunasi ,kad tenka laukti 2 kalendorinius metus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...