Jump to content

japoniski traktoriukai


gincia

Recommended Posts

Taip ir darau. Bandau ivairias padetis ir stengiuosi suprasti kas ka daro. Kai kas jau aisku kaip kad greitis kuriuo kyla ar leidziasi freza, pasvirimo kampo automatinis palaikymas, aukscio palaikymas. Bet dar daugiau nei puse neaisku. Bandysiu kreiptis i japoniskai mokancius kad isverstu ir pasidalinsiu cia jei pavyks. Gal kazkam ir bus aktualu.

Taip pat siandien parsiveziau pluga dvieju korpusu, bet mano turima virsutine trauke per trumpa ir iki galo ja issukus plugas stovi netiesiai. Bandant traukti pirmas korpusas neria gilyn, o antras vos vos kabina. Teks ieskoti ilgesnes.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Labai retai būna, kad traukė einanti kartu su freza būtų tinkama ir plūgui.

Dažniausiai jos eina 15-20cm, plius dar papildomas trikampis išnešimas, leidžiantis pastatyti kardaną tinkamu kampu, kad kryžmių nelaužytų.

O šiaip jungikliai isekio garantuoju kad 90 proc neveiks, nes kompai jau senai nusporge būna, užtenka kad loštų pakėlimas aukštyn žemyn ir suvertimas šoninis, na dar pasitaiko grazinimas į vertikalia padėti kai priverstinai išjungia siurblį, kad neapkrautum variklio kelionės metu.

Tai nelabai matau ka ten daugiau ir aiškintis iš tų heroglifų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 2 savaičių...

[tinypic][/tinypic]

Sveiki visi, ka tik isbandziau savadarbi frontalini, netveriu dziaugsmu, rytoj pabandysiu imest video. Aciu forumieciui Foksui uz leidima nusiziuret frontalini!!!

Deja video nera, kelios nuotraukos ir tas nelabai tikusias padariau, http://i.imgur.com/xxckZPR.jpg http://i.imgur.com/KGsPXLA.jpg http://i.imgur.com/N0jlBC2.jpg http://i.imgur.com/BFe1Tok.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[tinypic][/tinypic]

Atrodo viskas šauniai. O hidraulinės sistemos schema ir skirstytuvo pats parinkai ir kur tai įsigijai?

Mindaugui, siai dienai susideda mazdaug apie 1550-1600 plius dar viska nudazyt reiks.

Su hidraulika viskas paprasta, svarbu nusipirkt tam tinkama hidroskyrstytuva, pro kuri tranzitu galima praleist tepala i pakabinimo slaunu hidro sistema. Kiek zinau tai tarybiniai dabar ukrainietiski Hidrosila skyrstytuvai tam netinka. As pirkau lenku internetinej parduotuvej *allegro* , per viena zmogu, nes i LT nesiuncia, su viskuo kainavo 270lt, skirstytuvas bulgariskas. Jei kam reiks kontaktus galesiu duot. Trecioj nuotraukoi matosi kuroj vietoj isipjauta i auksto slegio magistrale. Visa kita kas liecia hidraulika pirkau Ziezmariuose toks miestelis Kaisiadoriu raj. Scantechnika parduotuve, labai prieinamos kainos, palyginus su hanzaflex tai pastarieji kosmose.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

Sveiki japoniukų savininkai,

Prisireikė ir man traktoriuko, tik bėda, kad nežinau kokį išsirinkti. Dirbamos žemės apie 1ha, kuriame reikės ir paarti, ir pafrezuoti, ir žolę pašienauti. Biudžetas iki 16000lt. Ar yra koks skirtumas tarp skirtingų modelių? Kubota? Yanmar? Iseki?

Ačiū tam, kuris nepatingės atsakyti:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,turiu problemą su japonišku traktoriuku,sulūžo alkūninis velenas.Tik dabar supratau,kad čia yra labai,labai didelė problema.Šitose visose firmose išskyrus Utenoje tik šaiposi ir konkrečiai niekas nepadeda.Aš jau noriu pirkti ne veleną,bet variklį irtai pasirodo labai didelė problema Gal kas galite pasiūlyti ką nors.Traktoriukas Suzue M1501D.Būčiau labai dėkingas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

[tinypic][/tinypic]
Sveiki visi, ka tik isbandziau savadarbi frontalini, netveriu dziaugsmu, rytoj pabandysiu imest video. Aciu forumieciui Foksui uz leidima nusiziuret frontalini!!!

Deja video nera, kelios nuotraukos ir tas nelabai tikusias padariau, http://i.imgur.com/xxckZPR.jpg http://i.imgur.com/KGsPXLA.jpg http://i.imgur.com/N0jlBC2.jpg http://i.imgur.com/BFe1Tok.jpg

geras frontalinis ir man tokio reikia nusikopijuoti . kokio storio remas kausas kokio ilgio cilindrai imesk daugiau foto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki japoniukų savininkai,

Prisireikė ir man traktoriuko, tik bėda, kad nežinau kokį išsirinkti. Dirbamos žemės apie 1ha, kuriame reikės ir paarti, ir pafrezuoti, ir žolę pašienauti. Biudžetas iki 16000lt. Ar yra koks skirtumas tarp skirtingų modelių? Kubota? Yanmar? Iseki?

Ačiū tam, kuris nepatingės atsakyti:)

Labas, pats prieš 2 metus pirkau Yanmar F-16D - 16AG traktoriukas. Manau 14-18 tokiam plotui pats tas. Aišku visada geriau daugiau, bet biudžetas riboja. Pagal biudžetą tai aš į 16000 tilpau su traktoriuku+freza+plūgas+smulkintuvas 105cm pločio. Pats didesniam plotui naudoju. Pavasarį apie 1,5ha frezuoju, 0,2-0,5a ariu ir tada smulkinu jau pastoviai aplink sodybą. Tai kol kas esu patenkintas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek iš interneto supratau, tokio gamintojo kaip Suzue nėra. Tipo kažkoks ūkininkų kooperatyvas. Jie tik tipo urmu perka traktorius iš Kubota, Mitsubishi, Iseki, klijuoja savo etiketes ir parduoda savo ūkininkams. Sakyčiau pirmiausiai išsiaiškink koks ten iš tikro gamintojas, koks variklis. Tada visiems bus aiškiau.

Sveiki,turiu problemą su japonišku traktoriuku,sulūžo alkūninis velenas.Tik dabar supratau,kad čia yra labai,labai didelė problema.Šitose visose firmose išskyrus Utenoje tik šaiposi ir konkrečiai niekas nepadeda.Aš jau noriu pirkti ne veleną,bet variklį irtai pasirodo labai didelė problema Gal kas galite pasiūlyti ką nors.Traktoriukas Suzue M1501D.Būčiau labai dėkingas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,zinau ,kad paklausiu jau eilini karta sioje temoje,bet nera laiko skaityti visko.Tikiuosi suprasite.

Dirbu 3ha,reikia traktoriuko,kad artu,frezuotu,smulkintu auksta zole,purkstu.Koki rekomenduotumete ar kiek AG reiktu?Be AG,gal dar kokiu svarbiu parametru yra,kuriuos reiktu zinoti,pries isigyjant?Kiek viskas apytiksliai kainuotu,su padargais?

Kas Lietuvoje prekiauja,padevetais?Turiu galvoje rimtesnius prekiautojus,kurie visiskai sugriuvusio,neismananciam,neisudytu.Kur detaliu gauti,anksciau ar veliau reiks?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas,zinau ,kad paklausiu jau eilini karta sioje temoje,bet nera laiko skaityti visko.Tikiuosi suprasite.

Dirbu 3ha,reikia traktoriuko,kad artu,frezuotu,smulkintu auksta zole,purkstu.Koki rekomenduotumete ar kiek AG reiktu?Be AG,gal dar kokiu svarbiu parametru yra,kuriuos reiktu zinoti,pries isigyjant?Kiek viskas apytiksliai kainuotu,su padargais?

Kas Lietuvoje prekiauja,padevetais?Turiu galvoje rimtesnius prekiautojus,kurie visiskai sugriuvusio,neismananciam,neisudytu.Kur detaliu gauti,anksciau ar veliau reiks?

reiketu galimgumo kaip mtz 550, tai yra apie 50-60Ag. Galima aisku zaistu su tais mazesniais apie 20 Ag, bet tai tik zaidimas ir butu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka tu Virgi bludiji,3ha MTZ. Nebent saliuros savo grezini turi Su kubota 24ag laisvai pasidarau 11ha.Ir saliuros sunaudoju per sezona max 250l,cia dar su malku atvezimu .O MTZ vienam is vaziavimui jau 50lpilk

ka darai tiems 11ha? Mtz daug kuro nevalgo, ir jis tikrai gerokai pigesnis uz tavo kubota 24Ag.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,aš vėl dėl savo turimo traktoriaus,,Suzue"kur, nulūzo alkūnins velenas.Jo pavadinimas toks ir yra,bet jį nupirko ,,Mitsubish".Taip tai visi šie japoniški traktoriukai visai nieko tik problema su jų pagrindinėmis detalėmis.Man suremontuos variklį,remontas kainuos apie 3000lt.

Pabandyk Gringrase Utenoje.Pirk visa varikli .pigiau iseis dar daliu liks.Dabar kapitalkiu kainos be proto Varikli manau pritaikyssi

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujas Jusu forume. Iskarto noreciua paprasyti patarimo. Amzinas klausymas T25 ar japonas, jeigu japonas tai 4x2 ar 4x4 ?

Uzdaviniai:

Vienvagis plugas

Vagotuvas

Akecios

Freza

Mulceris

Dalgine sienapjove - ateityje

Sniego stymdytuvas(gale)

Priekaba

Zemes nedaug 1,5 Ha pieva, 50a darzas, augantis sodas ir 1 Ha misko. Reikia kartais zvyro atvezti, kartais malku... labiausia sienauti nemegstu (dabar motoblokas Ygra su rotacine 80 cm) tai griebimas ir isvezimas nusibodo, dar yra ziema keliukas bet ten nedaug nedidele ikalne 170 metro su posukiu valyti sniega. Kolkas is augintiniu tik vistos ir tos mesines , tvartas pagriuves reikia griauti ir nauja statyti tai bus darbo ir traktoriukui. Tik vat klausymas ar T25 (netilps I garaza nebent be kabinos) arba japonas (senelis 70-u metu )

Dekingas visiems prisidejusiems prie patarimu!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu naujas Jusu forume. Iskarto noreciua paprasyti patarimo. Amzinas klausymas T25 ar japonas, jeigu japonas tai 4x2 ar 4x4 ?

Uzdaviniai:

Vienvagis plugas

Vagotuvas

Akecios

Freza

Mulceris

Dalgine sienapjove - ateityje

Sniego stymdytuvas(gale)

Priekaba

Zemes nedaug 1,5 Ha pieva, 50a darzas, augantis sodas ir 1 Ha misko. Reikia kartais zvyro atvezti, kartais malku... labiausia sienauti nemegstu (dabar motoblokas Ygra su rotacine 80 cm) tai griebimas ir isvezimas nusibodo, dar yra ziema keliukas bet ten nedaug nedidele ikalne 170 metro su posukiu valyti sniega. Kolkas is augintiniu tik vistos ir tos mesines , tvartas pagriuves reikia griauti ir nauja statyti tai bus darbo ir traktoriukui. Tik vat klausymas ar T25 (netilps I garaza nebent be kabinos) arba japonas (senelis 70-u metu )

Dekingas visiems prisidejusiems prie patarimu!

As atsakysiu taip: turiu japona Kubota B7000. Pirkau Litechnijoje. Litechnijos vadas Stasys daug visko zadejo parduodamas, ir kad plugui duos nuolaida, ir kad registruoti traktororiu nereikia. Bet kai pinigai jau buvo sumoketi ir atvaziavau pirkti pluga - staigiai atsisake visu savo pazadu. bet dabar apie traktoriu. Japonas gerai darze. kur mazas plotas ir reikia daug apsisukineti. O kai man dabar reikia ir i didesnius plotus isvaziuoti - tai jau planuoju papildomai nupirkti LTZ55a. Kad ir sienapjove prikabinti, ir akecias, ir bulviu sodinamoji-kasamoji. T25 geras, bet kazkiek problematiskas. Na ir galingumas biski mazokas. Bet jeigu pasirinkimas tarp japono ir T25 - tai mano nuomone - T25. Ir sau padarysi, ir kaimynams (uzsidirbsi).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kituose puslapiuose

Sukurkite paskyrą arba prisijunkite

Rašyti gali tik prisijungę nariai

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite, tai užtruks tik akimirką!

Registruotis

Prisijungti

Jau turi paskyrą? Prisijunk!

Prisijungti



×
×
  • Create New...